Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zauważyliście ja zawsze mówię to co myślę i jakie mam zdanie. Nigdy się nie spouchwalam jak myślę inaczej!!! Większość z was tu to koledzy z podwórka i trzymacie się razem więc i macie wychowane wspólne poglądy. Logiczne

NEX rece opadają , skąd Ty wymylasz takie rzeczy ??? :wallbash: :wallbash: :wallbash: ludzie którzy sa na forum znają sie max 3 lata i to tylko z spotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber ale Ty się na mnie złościsz? Bo ja nic do Ciebie ani nikogo nie mam. Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie napisałem że godny jest pochówku na wawelu więc co Ty piszesz

Przeczytal jeszcze raz to co napisalem (ze to Godny maz stan).

tyle na ten temat, nie ma co dyskutowac Kazdy robi jak czuje i jak mysli , Ja niechcialbym zeby mnie ktos taki reprezentowal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce.

nex a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce,

Masz jakieś tam swoje poglądy i próbujesz na siłę zainteresować tym innych, PABLO napisał co myśli to o co masz do niego pretensje MA DO TEGO PRAWO, równie dobrze Tobie od początku ktoś mógł napisać że chu.a wiesz i wogóle z Tobą niedyskutować więc siedź na czterech literach i nie naskakuj na kogoś kto pisze jakie ma zdanie, zwłaszcza że żadko pisze coś co ma sens :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Pablowi znajomi opowiadają co się dzieje w wielkim świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex a rozmawiałeś może z politykami że tak dużo wiesz o nich czy tylko wszystko wiesz z mediów???

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy. Ale i tak mu sprzedałem nawigacje "półkola" :decayed:

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

Pablowi znajomi opowiadają co się dzieje w wielkim świecie

A co ty masz do tych znajomych :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy.

Pablo , a o czym Ty z nim rozmawiałeś? :decayed::naughty:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________

A jak rozmawiałem z Ś.P Wassermanem to straszny z niego ważniak ale w końcu podkurwił mnie to włączyłem gadkę to stał i słuchał mnie z pół godziny :decayed:

no , sprzedałeś lipną navi i nie trafili na pas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazje rozmawiać ponad godzinę z Ziobro i przed tą rozmową uważałem go za pajaca i za takiego którego wszyscy krytykują itd. A tu gość normalny i do pogadania na różne tematy.

Pablo , a o czym Ty z nim rozmawiałeś? :decayed::naughty:

Pytałem się czy przyjedzie na spota :polew:

Kuźwa lepiej nie pytaj, mogłem to nagrać była beka wielka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak o czym o GPS-ach :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed::polew:

no tak .... pewnie mu Pablo wgrywał mape na BP :decayed::naughty:

Eee no co ty ja nie z tych :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisz o czym gadaliście :gwizdanie:

O nawigacjach i o tym jak lubi Wałęse :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię mówić to co myślę, nie boję się i tyle :good:

Czasami warto też posłuchać co inni mają do powiedzenia,

a nie na siłę wpajać własne poglądy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...