Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeniek nie ma mnie wieczorem bo dziś mam ostatnią przed urlopem służbe :notworthy:

Pablo dałem cynka kolegom i dzis będą polować tylko na Ciebie :decayed: ale nie przejmuj sie załatwiłem Ci najlepsza cele na Monte- na parterze co bys sie nie nachodził za dużo z telewizorem i dvd :naughty:

No to poczekaj będziesz chciał dobry rabat :naughty::tongue4::decayed:

Zresztą nie wiem czy przyjadę bo praktycznie nikt się nie deklaruje a rano trzeba wstać i iść na ostatni dzień do pracy przed urlopem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No to jedzie ktoś na Bora Bora bo nie wiem czy wyruszać :wink4:

ja sie moge wybrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie studiuje na forum wymiane wachaczy :mysli:

czy żeby wymienić przednie gorne rzeczywiście trzeba ściągać kolumne???

Przerabiał ktoś ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie studiuje na forum wymiane wahaczy :mysli:

czy żeby wymienić przednie gorne rzeczywiście trzeba ściągać kolumne???

Przerabiał ktoś ten temat??

Zlota ja wmieniałem przednie górne i nie ściągałem kolumny ale rzeczywiście cięzko jest do nich podejść kluczem, oczywiście mowa o b5 czyli taki jak Ty masz, pozdrawiam Malutka :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:53_________________________________________________dalej sie nie moge nadziwić jaka piękna pupka :slina::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psikałeś je wcześniej wd40??? czy dało się odkręcić jakoś??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________ok, dzięki już znalazłam :wink4:

nawet zdjęcia są :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psikałeś je wcześniej wd40??? czy dało się odkręcić jakoś??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________ok, dzięki już znalazłam :wink4:

nawet zdjęcia są :>

psikałem wd-40 , jak chcesz moge Ci popsikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzień uderzę na Bora albo zakopiankę.

Pablo żartowałem ( rabacik sie zawsze przyda no nie :wink4: )

Ja też żartowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psikałem wd-40 , jak chcesz moge Ci popsikać

Boseron uważaj bo jak Boseronowa sobie poczyta to też Ci dopsika w WDupcie ze 40 klapsów :naughty:

Właśnie skończyłem więc uderzę na Bora na chwile zobacze co za zasadzke twoi koledzy przygotowali :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z innej beczki pożyczyłem od kolegi GPS zeby nie trafić na fotoradar po drodze i nie ma w nim chyba fotoradarów jestem w stanie jakoś sobie je wgrac czy jak , GPS to TomTom ONE jakis słaby model ,co trzeba zrobić ściągnąć zneta pewnie ale jak skąd i czy bezpłatnie to zrobie? jestem laikiem jeżeli chodzi o GPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z innej beczki pożyczyłem od kolegi GPS zeby nie trafić na fotoradar po drodze i nie ma w nim chyba fotoradarów jestem w stanie jakoś sobie je wgrac czy jak , GPS to TomTom ONE jakis słaby model ,co trzeba zrobić ściągnąć zneta pewnie ale jak skąd i czy bezpłatnie to zrobie? jestem laikiem jeżeli chodzi o GPS

Boseron zapomniałeś do kogo możesz uderzyć z pytaniem :gwizdanie:

Który masz model :?:

Wchodzisz na http://poi4am.prv.pl/

A następnie wszystkie pliki należy wgrać bezpośrednio do katalogu z mapą i następnie uaktywnić w zarządzaj/pokazuj UM

Najlepsza baza fotoradarów jest w Automapie i jeśli masz możliwość pożycz od kogoś navi z tą mapą bo Tomtom jest dobry ale na europę a nie na pl :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:46_________________________________________________Ja też mam pytanie ale z innej beczki :decayed:

Może ktoś pomoże od nas :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.msg1760313#msg1760313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...