Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze zahaczylem o kontrole drogowa :confused4: Jak to pan policjant stwierdzil "sprawdzaja audi i passaty, bo kradna" :wink4:

Podobno mają taką akcję od jakiegoś czasu :gwizdanie:

BTW :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema::hi:

W sumie dziś mozna by zrobic jakąś slizgawke wieczorem + kiełbaski na rozgrzewkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to byłbym max. do 23

Pytanie tylko czy będzie się jeszcze gdzie ślizgac.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może sie coś uda wymyśleć na wieczór :naughty:

21-sza można by się spiknąć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

:wallbash: :wallbash:

tez moze bym wpadl dzis wieczorkiem :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ze mna może dziś byc słabo.

Między 21-22 przyjeżdża teściowa :kox: :kox:

Także ja na 99% odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________Jakie to sa sku***ny. Byłem dzisiaj umówiony z rzeczoznawcą na oględziny samochodu na 12.30. Wczesniej byłem na zajęciach, dzwonil do mnie dziadek ale nie odebrałem, jak się później okazało dzwonił do niego rzeczoznawca (inny niż niż ten z którym umawiałem) że może być za 10min, było około 9.00. Dzwonie do tego co się z nim umawiałem a on mówi że on to sprawą się nie zajmuje tylko zgłosił to na centrali żeby być o 12.30 :rant: :rant:

Które to towarzystwo ubezpieczeniowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU Polscy złodzieje ubezpieczeniowi :confused4:

nie narzekaj, nie sa tacy źli :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________

22-23 jestem za :good:

Jarko a nie moze byc 21-30 ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak tam z piłką ruszacie cos w tym temacie ?? :)

No Ja mogę załatwić sale w podstawówce ale giera na druzyny po 4 os max, moze ktoś ma wejscie lub moze ogarnąc temat hali WANDA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a nie moze byc 21-30 ? :naughty:

Nie wiem, najwyżej się spóźnię trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a nie masz dojscia do hali Wanda ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Dokładnie tak musisz zrobić rex :naughty:

Ja się jak coś dzisiaj piszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex to chyba lepiej jak przyjexdza teściowa, zostanie z Żoną a Ty sie nei bedziesz wpierdzielał im w gadki i wyjdziesz cichaczem :kox:

Niby good point, ale nie wiem dokładnie o której będę musiał teściowa z dworca odebrac.

Beata mi mówiła że coś +/- 21-22. Nie mniej będę temat śledził na bieżaco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokol jak cos to dzis w nocy wyjezdzam do wawki i wracam jutro w nocy, wiec jak chcesz to moge te sprzety Ci zawiesc i odebrac ale tak jak mowie to nocka jest.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ale śniegu... z nh na dworzec w 3h :bag: . po prostu rzeźnia, kombi wygląda jak 1 sopel lodu oby jutro nic złego się nie działo rano do pracy :confused4: . Spokojnej nocy bracia i siostry wierzący w Audi xD :wink4:

to którędy Ty jechałes ? Przez Wieliczke czy Zabierzów ? :shocked:

Dojechałem jeszcze do 29 listopada i pod estakadą w lewo stanąłem pod rolniczą i .... pyta :kox::polew: minąłem jakąś A4 kombi SMI blachy cytryna ^^ więc jak coś to pozdro ^^ oraz S6 i jak stanąłem pod rolnikiem tak stałem do dworca, podpytałem jednego szofera z dostawczaka i mówi mi że.... korek jest od nas do jubilata :polew: :polew: :polew: no to mówię dzięki i szacunek :hi: i stoję dalej. masakra i oby nigdy więcej czegoś takiego, jadę do elektryka podpytać czy jest szansa na naprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...