Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mam Q :naughty: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:12_________________________________________________

:siema: w Poniedziałkowe południe :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________Эпичная шутка !

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu mam Q :naughty: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:12_________________________________________________

:siema: w Poniedziałkowe południe :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________Эпичная шутка !

:good:

czy B2? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ;( ale choinka

DSC_0062.jpg

czemu choinka? :wtf:

Wszystko się świeci jak na choince ale choinka w pozytywnym tego znaczeniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt sporo tego

akurat mogę nawiązać do wczorajszej sytuacji, przyzwyczaiłem się już do BMW choć uważałem, że wnętrza są gorsze od Audi, a w szczególności budzik, gdzie jest licznik, obrotomierz i malutki komputer - po prostu ubogo w przeciwieństwie do Audi

ale

wsiadłem wczoraj do A6-tki i dostałem oczopląsu, na liczniku w piz*u wskazań, wszystko po podświetlane, zaczęło mnie to denerwować i wtedy doceniłem wnętrze i podświetlenie BMW, minimalizm i ład

ot takie moje zboczenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ;( ale choinka

DSC_0062.jpg

Rozumiem że to wersja Christmas Edytion :polew::decayed:

Ale się ślizgają warioty na pasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt sporo tego

akurat mogę nawiązać do wczorajszej sytuacji, przyzwyczaiłem się już do BMW choć uważałem, że wnętrza są gorsze od Audi, a w szczególności budzik, gdzie jest licznik, obrotomierz i malutki komputer - po prostu ubogo w przeciwieństwie do Audi

ale

wsiadłem wczoraj do A6-tki i dostałem oczopląsu, na liczniku w piz*u wskazań, wszystko po podświetlane, zaczęło mnie to denerwować i wtedy doceniłem wnętrze i podświetlenie BMW, minimalizm i ład

ot takie moje zboczenie :wink4:

yhmmm a siedziałeś w nowej 5-tce GT tam to się wszystko świeci dosłownie nawet diody pod listwami na desce :kox: masakra faktycznie można tez oczopląsu dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za piłeczkę dzisiejszą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za dzisiejsza galeczke :tongue4::wink4:

Podziękował za pykanko :decayed::good:

Dzisiaj znacznie lepiej jak za pierwszym razem :decayed:

:polew: jak ktoś by nie wiedział w co gracie to by sobie mógł po myśleć niezła parka :naughty: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:47_________________________________________________

W końcu mam Q :naughty: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:12_________________________________________________

:siema: w Poniedziałkowe południe :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________Эпичная шутка !

:good:

czy B2? :kox:

tak B2 :wink4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:48_________________________________________________wczoraj troszkę próbowałem jeździć po starym /torze/ który Kuzaj zrobił na ciepłowniczej /przed Barbórka/ i powiem wam że

Q i nowe opony wymiatają.Nie spodziewałem się takiego efektu.Kiedyś miałem Terano ale to inna bajka.

Szkoda że tam jest troszkę dziur i dla B8 B7 to troszkę hart ale jak spadnie więcej śniegu to możemy tam się pobawić.

Znane miejsce dużo Subaru i Misków wieczorami tam jeździ i czasem skutery śnieżne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździsz na otwartych czy zamkniętych dyfrach ?

próbuje wszystkich możliwości [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________ciekawy podpis :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...