Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy faktycznie tak macie, że minuty w abonamencie do Pleja są jakoś droższe?? :shocked: Bo ostatnio przedłużałem abonament swojej żonie i za 59 PLN ma 400 minut do wszystkich bez podziału na Play i reszte. Ja mam z resztą podobny abonament, troszke mniej minut, ale nigdy nie zapłaciłem rachunku wyższego niż powinienem z powodu rozmów do Pleja :mysli:

Owszem, w pre-paidzie stawki do Play są wyższe (nie wiem jak w mixie) ale w abonamencie o czymś takim nie słyszałem. Przynajmniej w Orange.

Tak więc ORANGE RULEZZZZZZZZZZ :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A ja myślę mieć drugi nr w orange albo wrócę za jakiś czas bo jednak większość znajomych jest w tej sieci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy faktycznie tak macie, że minuty w abonamencie do Pleja są jakoś droższe?? :shocked:

Pierwsze z brzegu porównanie z billingu żony

Orange rozmowa 13:34min - 5,01zł brutto

sieć P4 rozmowa 3:45min - 2,77zł brutto

policzyć łatwo :cool1:

i już chyba żadna z sieci nie liczy "minut" w abonamencie tylko masz kwotę do wykorzystania któą możesz wygadać lub wy-sms-ować (co najbardziej lubi Melchior :naughty:) i jak ją wygadasz to leci już w/g. stawek danego operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy to liczycie i skad macie te ceny i promocje (nie chwale PLAYa dlatego ze w nim mam numer) mam bo najnormalniej w swiecie liczyc umiem (a przynajmniej tak mi sie wydaje :)) z wyjatkiem plusa w kazdej sieci mialem telefon.

Zaczynalem w IDEA centertel, potem era az pod koniec trwania umowy zerwalem umowe i zaplacilem kare do ery (bardziej mi sie to oplacalo) od dwoch lat jestem w PLAY, teraz mam kumpla od kilku miesiecy ktory ma salon ORANGE na ul. Lea - siedzielismy razem i liczylismy u niego w tym orangowskim systemie i mowil ze prze...dzykity sa ze jakby nie usiadl to nie zrobi ceny/uslug jak w PLAY.

Podobno za 3 miesiace ma sie to zmienic, ale wali mnie to bede myslal wtedy i najwyzej wtedy zmienie siec.

Zeby bylo smieszniej, teraz Play dogadal sie z ORANGE i korzysta z Orange'owskich nadajnikow jak nie dziala na swoich, wiec zasieg jest przynajmniej taki jak w orange.

teraz bede przedłuzał umowe i mam tak:

113,90 zł miesięczny abonament (140,10 z VAT) (na to mam jeszcze 25% przez 6 miesiecy)

1450 maksymalna liczba minut do wszystkich

2 GB pakiet danych

Pakiety społecznościowe za 0zł

oraz STAN DARMOWY - czyli PLAY i STACJONARNE za 0zł - BEZ LIMITU

Poza abonamentem

20 gr minuta połączenia do wszystkich sieci

niech dadza mi gdzies lepsze warunki to przechodze odrazu - nawet do sieci BIEDRONKA[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________Fantomas ile Twoja Zona Placi za telefon miesiecznie?? tak OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas ile Twoja Zona Placi za telefon miesiecznie?? tak OK?

tak średnio 160zł (nie licząc ostatniego który mnie rozwalił :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz co następuje powyżej, myśle ze przenosząc numer z orange jest w stanie uzyskac te same warunki co ja wyzej

bo przedluzenie a zerwanie i przeniesienie maja podobne promocje, nawet z lekkim wskazaniem na przeniesienie.

Dostaje telefon np. Galaxy S2 - ktorego sprzedaje za 1400-1600 i ma plus minus na zerwanie umowy.

Wielkość kary umownej jest zalezna od wielkosci abonamentu i ilosci miesiecy pozostalych do zakonczenia umowy. Zadzwon do orange i zapytaj ich jaka bylaby kara gdybys teraz zerwal umowe, Oni Ci policzą.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:42_________________________________________________ja przy abonamencie 90zł netto zapłaciłem za 5 misiescy wczesniej zerwaną umowe cos kolo 280zł jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje telefon np. Galaxy S2 - ktorego sprzedaje za 1400-1600 i ma plus minus na zerwanie umowy.

no właśnie o takim patencie myślałem bo w podobny sposób zrobiła jej koleżanka miała identyczny problem tyle że jeszcze jednym powodem było to że tam gdzie mieszka orange w domu tracił zasięg a plej jej śmiga :blink: a to ją najbardziej wkurzało że musi stercześ koło okna żeby nie targało połączenia.

Żona ma teraz N8 i jest do niej przyzwyczajona. Nie jest gadżeciarką więc nie potrzebuje mieć jakiegoś topu a w końcu mogła by nawijać aż ucho spuchnie nie martwiąc się co przyjdzie w pomarańczowej kopercie :wink4: będę musiał o tym poważniej pomyśleć i przeliczyć czy czekać jeszcze rok czy ich olać już teraz.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________

ja przy abonamencie 90zł netto zapłaciłem za 5 misiescy wczesniej zerwaną umowe cos kolo 280zł jak dobrze pamietam

:blink: to ona ma 99zł/netto i chyba do lutego albo marca przyszłego roku ale to i tak by było OK bo liczyłem na jakiś min. kafel "w plecki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje telefon np. Galaxy S2 - ktorego sprzedaje za 1400-1600 i ma plus minus na zerwanie umowy.

no właśnie o takim patencie myślałem bo w podobny sposób zrobiła jej koleżanka miała identyczny problem tyle że jeszcze jednym powodem było to że tam gdzie mieszka orange w domu tracił zasięg a plej jej śmiga :blink: a to ją najbardziej wkurzało że musi stercześ koło okna żeby nie targało połączenia.

Żona ma teraz N8 i jest do niej przyzwyczajona. Nie jest gadżeciarką więc nie potrzebuje mieć jakiegoś topu a w końcu mogła by nawijać aż ucho spuchnie nie martwiąc się co przyjdzie w pomarańczowej kopercie :wink4: będę musiał o tym poważniej pomyśleć i przeliczyć czy czekać jeszcze rok czy ich olać już teraz.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________

ja przy abonamencie 90zł netto zapłaciłem za 5 misiescy wczesniej zerwaną umowe cos kolo 280zł jak dobrze pamietam

:blink: to ona ma 99zł/netto i chyba do lutego albo marca przyszłego roku ale to i tak by było OK bo liczyłem na jakiś min. kafel "w plecki"

sorry 90 brutto miałem / never mind - zadzwon do ORANGE i sie podpytaj chyba ze musisz za to zapłacic 1zł (tzn. z połączenie z infolinią) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..za to zapłacic 1zł (tzn. z połączenie z infolinią) ...

1zł ;( to wolę sie przejść

:polew: :polew: :polew:

a te rachunki to też podawałem netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

co kupic?

PLAZME?

LCD?

LED?

ktore modele?

do czego bedzie służył??

PLAYSTATION

TV Z UPC

INTERNET (IPLA, TVNPLAYER ITP.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

co kupic?

PLAZME?

LCD?

LED?

ktore modele?

do czego bedzie służył??

PLAYSTATION

TV Z UPC

INTERNET (IPLA, TVNPLAYER ITP.)

Tylko led najmniej prądu ciągnie i najlepszy odbiór :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi ja mam Samsunga 46 cali LCD i drugi LED 32 i jezeli kasa nie jest problemem to brałbym Leda, zużywa najmniej prądu z tych trzech i jakośc obrazu jest zadowalająca :good:

p.s.

Panowie !

Rozmowy telefoniczne wpływaja negatywnie na nasz układ nerwowy! dlatego siec Orange ma jakiś pozytywny sens,

przy wysokich stawkach za połączenia rozmawiasz mnie co za tym idzie ----> jestes zdrowszy :decayed:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:28_________________________________________________

ale to masz chyba zwykły abonament bo ja mam to samo ale z All Inclusive (internet bez ograniczeń) i płacę 75zł

tak Fanti mam abonament bez internetu bo wydawało mi sie ze nie bedzie mi potrzebny teraz troche żałuje bo u kumpla na Galaxy s+ śmiga az miło bez zawieszania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

co kupic?

PLAZME?

LCD?

LED?

ktore modele?

do czego bedzie służył??

PLAYSTATION

TV Z UPC

INTERNET (IPLA, TVNPLAYER ITP.)

Bądź we Czwartek na spocie to Ci wszystko powiem co i jak bo nie chce mi się na całą stronę pisać :decayed:

Są podobne tematy w dziale multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam panowie... mam nadzieje ze w końcu się zobaczymy w czwartek w Krakowie a ja was zapraszam do Skomielnej do 2 lutego może niektórzy byli i widzieli ale mamy taki hmm jeden z najbardziej oświetlonych domów w Polsce... było kiedyś i tym w TV co rak w gazetach piszą ale jakoś ładnych zdjęć nie ma na internecie żeby pokazać... znalazłem tylko filmik... warto przyjechać i zobaczyć z cala rodzinka bo pięknie to wygląda z daleka a z bliska powala masa ruchomych figurek itp itd

filmy są z 2009 a teraz jest masa nowych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo rozwaliłeś mnie teraz juz totalnie :polew: Ty nie masz czasem przed nazwiskiem expert od wszystkiego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed:

W tym sklepie Nie dla idiotów przez 3 lata trochę się nauczyłem :decayed: ale pamiętam że z fakturą dla Cubra mi nie wyszło :mysli: :mysli: :mysli::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy faktycznie tak macie, że minuty w abonamencie do Pleja są jakoś droższe?? :shocked: Bo ostatnio przedłużałem abonament swojej żonie i za 59 PLN ma 400 minut do wszystkich bez podziału na Play i reszte. Ja mam z resztą podobny abonament, troszke mniej minut, ale nigdy nie zapłaciłem rachunku wyższego niż powinienem z powodu rozmów do Pleja :mysli:

Owszem, w pre-paidzie stawki do Play są wyższe (nie wiem jak w mixie) ale w abonamencie o czymś takim nie słyszałem. Przynajmniej w Orange.

Tak więc ORANGE RULEZZZZZZZZZZ :naughty: :naughty:

Mariusz ja wiem że teraz orange nie przysyła bilingów, ale już bez przesady. Nie dzwonisz dużo do play i nie jesteś tego świadomy ile Cie za minutę golą. U mnie spora część znajomych się przeniosła i nagle zaczęło mi darmówek brakować a rachunki wzrosły średnio o 100zł :blink: Tego nie mogłem pojąć, dlaczego mnie tak mój operator strzygł z kasy bo ktoś ma numer w play :wallbash: Po 12 latach podziękowałem :)

KERCZI TYLKO PLAZMA , nie słuchaj pseudo fachowców z marketów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie bede chcial kupic tv 50cali - wybor padl na SAMSUNGA - teraz prosba o opinie/podpowiedz

Dlaczego akurat na Samsunga :mysli: :?: Przecież Samsung ma kiepskie głośniki, kiepski kontrast i jasność (no chyba że wysokie modele ale ich cena to też wysoka półka). IMHO najlepszym wyborem byłby telewizor SONY Bravia. Ale to tak jak z operatorami - jeden woli Pleja, inny Plusa a jeszcze inny Orange :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI TYLKO PLAZMA , nie słuchaj pseudo fachowców z marketów :decayed:

Tak jest jarko :good: Oni tylko wciskają shity które zalegają im pół roku lub więcej i chcą sprzedać tzw. "Pułkowniki" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...