Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A tu chyba ktoś ze spota wracał, bo 3 A4 pod rząd leciały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy usneli wczesniej ze zmeczenia oczywiscie :banan:

Tornado wszystkich porwało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po urlopie

:hi: Witam szanownego Pana :wink:

tak właśnie myślałem, że urlopujesz się bo nie można było dodzwonić się do Ciebie

ale dobrze, że już jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :bry:

I zaczynamy kolejny tydzień :hi:

mi się nie zbyt pozytywnie zaczął :facepalm:

cholerka zepsuła mi się klamka od schowka :kwasny: tzn rusza się ale nie otwiera go.:confused4: Miał ktoś podobną sytuację? Można ją jakoś naprawić czy trzeba nową kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo da się wyłączyć te pieprzone podpisy, ją już nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że nie będziemy hamować??będzie trzeba jechać do Niepołomic - rzut beretem, pisałem już o tym kilka stron wcześniej. Takie dostałem od Daniela info.

.

hmmm czyli najpierw hamowanie ( Niepołomice ), później wgranie programu , później znowu jazda na hamowanie i sprawdzenie co i jak itd ? Dziwne , patrząc na to ze piszac program a nie wgrywajac gotowca auto jest hamowane przynajmniej kilka razy podczas wgrywania programu nie wspominajac o wczesniejszym hamowaniu i sprawdzeniu w jakim jest stanie, to dziwny sposób ma TTC na wgranie programu do twojego auta....na ale cóz Cena czyni Cuda :wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

Dzięki Panowie za grilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że nie będziemy hamować??będzie trzeba jechać do Niepołomic - rzut beretem, pisałem już o tym kilka stron wcześniej. Takie dostałem od Daniela info.

.

hmmm czyli najpierw hamowanie ( Niepołomice ), później wgranie programu , później znowu jazda na hamowanie i sprawdzenie co i jak itd ? Dziwne , patrząc na to ze piszac program a nie wgrywajac gotowca auto jest hamowane przynajmniej kilka razy podczas wgrywania programu nie wspominajac o wczesniejszym hamowaniu i sprawdzeniu w jakim jest stanie, to dziwny sposób ma TTC na wgranie programu do twojego auta....na ale cóz Cena czyni Cuda :wink:

:decayed:

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu, bo np. turbo pompuje więcej niż powinno i na wykresie masz moc w porządku, może nawet bonusową, a tak naprawde nie jest dobrze... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów, które zawsze powinny być wykonywane przed jakimkolwiek grzebaniem w mapach auta. Hamownia nie jest potrzebna tunerowi do napisania dobrego softu! Zobacz moje wykresy, zarówno z programu jak po korekcie, Daniel go nigdzie nie hamował, a pogram jak i korekta jest "książkowa" :decayed:. Po logach ktoś kto jest ogarniety w temacie bedzie widzial w jakim stanie jest motorownia i na co i ile można sobie przy modyfikowaniu map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: tyle w temacie hamowania i programu z mojej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: tyle w temacie hamowania i programu z mojej strony

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...