Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie... Co o tym aucie sądzicie?? Tylko szczerze...

Jeep Grand Cherokee Overland 2.7 CRD NAVI XENON (2696809086) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

I jeszcze jedno pytanie... Czy zna się ktoś na gazowych piecykach łazienkowych?? Bo mój stary Junkers padł i muszę pilnie kupić coś nowego.

Czy takie coś będzie dobre??

VAILLANT MAG 11-0 XI Z MONTAŻEM W KRAKOWIE (2694032402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A może takie będzie lepsze??

Piecyk Łazienkowy JUNKERS WRDP 11-2B MONTAŻ Gazowy (2688802989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Albo takie:

JUNKERS WRDP 11-2G PIECYK TERMA GAZOWA KRAKÓW (2686217792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ten ostatni oferuje zapłon za pomocą Generatora Hydrodynamicznego :shock3:

Miał ktoś styczność z czymś takim?? Lepsze to od zapłonu na baterie?? A może tradycyjny płomień dyżurny będzie najlepszym rozwiązaniem :mysli:

Dajcie znać jeśli ktoś będzie potrafił pomóc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję bardzo za spocika :wink: Kerczi bardzo ładne wozidło :decayed: Ty sie upierasz że nie, ale my wiemy że i tak będziesz rezać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: OGR pochwal się felgami :wink: poka zdjęcie boku auta

Nie mam fajnych zdjęć ale coś tam się znajdzie:

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_01.jpg

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_02.jpg

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_03.jpg

audi_a4_b5_rh_19_kopiec_04.jpg

Tylko jedna tylna opona mi się rozpiździła i muszę kupić nowe. Miałęm tam 235/35 i miały być tylko na chwilę do czasu znalezienia węższej, ale niestety nic nie ma w 215/35. Jak była jedna para to kupiłem. Poza tym to fotki jak jeszcze nie było gwintu, tylko 1BE, więc koza jest niezła ;-) Może przez zimę coś znajdę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze mnie nie wyrzucilsicie za golfa :polew:

kogo to??

Audi A4 3.0 tdi 330KM 610NM S-line (2689904038) - motoAllegro

kerczi podeslij mi foty tego a6 albo ogloszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spocika i za meczyk :)

Kerczi bardzo dobry zakup , ładne to to jest :thumbup1: i w ładnym stanie naprawde. odejście tez dobre powąchałem spaliny pod Decathlonem :kwasny:

Pany mam skompletowany tylny zderzak z parktroniciem kompletny z czujnikami wiązką modułem, głośniczkiem czy ktoś rezał juz coś takiego bo będe chciał załozyć tylko jeszcze ten drugi zderzak idzie do malowania bo jest w innym kolorze , ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Co o tym aucie sądzicie?? Tylko szczerze...

Jeep Grand Cherokee Overland 2.7 CRD NAVI XENON (2696809086) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

I jeszcze jedno pytanie... Czy zna się ktoś na gazowych piecykach łazienkowych?? Bo mój stary Junkers padł i muszę pilnie kupić coś nowego.

Czy takie coś będzie dobre??

VAILLANT MAG 11-0 XI Z MONTAŻEM W KRAKOWIE (2694032402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A może takie będzie lepsze??

Piecyk Łazienkowy JUNKERS WRDP 11-2B MONTAŻ Gazowy (2688802989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Albo takie:

JUNKERS WRDP 11-2G PIECYK TERMA GAZOWA KRAKÓW (2686217792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ten ostatni oferuje zapłon za pomocą Generatora Hydrodynamicznego :shock3:

Miał ktoś styczność z czymś takim?? Lepsze to od zapłonu na baterie?? A może tradycyjny płomień dyżurny będzie najlepszym rozwiązaniem :mysli:

Dajcie znać jeśli ktoś będzie potrafił pomóc :hi:

:hi: wieczorową porą,Pablo Boseron podziekował za chwilę pogawędki na klasykach postaram się za tydzien pojawić.Co do Jeepa to fajnie auto u mnie w rodzinie ma wujek identycznego tylko z innym kolororem i innym wnetrzem,ale trochę sobie nim pojeździłem i powiem że fajne auto .Silnik 2,7 masz z mercedesa w miarę żwawe z normalnym apetytem na paliwo jak na automata i na diesla.Co do spalania każdy ma inną nogę ale można spokojnie przy normalnej jeździe zejść poniżej 10l,ja ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie gadaj ze chcesz zamienić Audi na Jeepa ..... a ktoś tu sie ze mnie śmiał jak pokazywałem takiego tylko nowszego :wink: według mnie autko do spokojnej jazdy bardzo wygodne i komfortowe ale problem z parkowaniem w mieście reszta na plus.też mi chodzi po głowie jakiś Suv. Generalnie to choruje na A6 combi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...