Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jedye wyjscie jakie ja widze nie chcac kupowac kompletu kluczy to mala szlifierka, cieniutka tarcza do ciecia i naciac ja w poprzek.:kox: Wtedy mozesz odkrecic plakim :grin: tylko to juz rezanie na maxa :grin:

podjedz z tym do jakiegos najblizszego warsztatu i pozycz :wink: dasz piataka na browara, mysle ze zadnego problemu nie bedzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://allegro.pl/torx-5-kantowy-przeplywomierz-vw-toyta-audi-1585-i2971318236.html

chce sobie wlasnie przeczyscic przeplywomierz (sam) i ewentualnie zamienic sie z kims na przeplywki na pare godzin zeby zobaczyc jako samochod bedzie jezdzil na innym. Dlatego wlasnie nie chce jechac do mechanika tylko potrzebuje taki klucz. Ale fakt, w IC jeszcze nie bylem. Znalazlem taki zestaw kluczy w sklepie niedaleko mnie ale kosztowal 139 pln - troche drogo jak na odrecenie dwoch srub - dlatego tak mecze dupe. Dzieki za oferty z allegro, podjade do IC i jak tam nie bedzie za rozsadna kase to wezme z allegro.

ps

wrzucilem to zdjecie w poludnie w czwartek a dzisiaj jest poniedzialek wiec ten tydzien to troche przesadziles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo juz napewno zapisany jest :decayed:

Mam już 3 wejściówki, kto chce:decayed:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Cuber jechałeś dziś nowohucką?

Ja o 10:00 jak jechałem to korek był od selgrosa przez cały most pewnie do powstańców więc nawróciłem i alejami koło M1 śmignąłem bo pewnie w południe bym zajechał do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TORX 5 Kantowy Przeplywomierz VW TOYTA AUDI 1585 (2971318236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jakbyś chciał poświęcić już tylko 1 dzień to hurtownia narzędzi na Wodnej albo Gromady Grudziądz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPUJ :naughty:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

znalazłem u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co o tym myslicie ?

Kolega olek_wroc ostatni post walnal prawie 2 lata temu.... :eusathink:

turbo-brd-olek_wroc-261359/

Olek nieco wiedzej pisze na forum passata, i ma nie tylko turbiny, :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 1.8 T, wymiata, robisz program i rządzisz na mieście :grin:, z tym że 13-15L nie twoje, gazu czy pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...