Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej zostawic ten plastik bo w sumie bedzie sie bardziej stabilniej mata trzymac, ale z drugiej strony moze wchodzic w rezonans i drgac :/ sam nie wiem, a co do gabiki to widzialem ze większosc ja obklejała...

A jeszcze jedno gdzie najlepiej i najwygodniej zwrotnicce zamontowac, w prawym gornym rogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno gdzie najlepiej i najwygodniej zwrotnicce zamontowac, w prawym gornym rogu?

Zależy jak duże są same zwrotnice i jak duży masz stelaż dla nich :wink4: zasada jest jedna, ma siedzieć sztywno :cool1:

Ja montowałem tak samo jak w pierwszym poście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedawno również wymieniałem głośniki, o głębokości 80mm niestety nie udało mi sie upchać więc je sprzedałem i kupiłem głośniki hertza DCX 130 który ma grubośc bodajże 56mm no i wszystko ładnie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

hmm.. i ja mam pytanie, jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość :> a mianowicie, czy warto przymierzać się upchania tych głośników na przód, czy od razu je sprzedać? pozdrawiam ;)

http://www.allegro.pl/item638967500_komplet_glosnikow_firmy_boschmann_nr_2630cx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden post wyżej kolega piszę że o głębokości 80mm nie dało mu się uphać a te BM własnie mają taką głebokość montażu, :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze podłączyłem pod zwrotnice. Najprawdopodobniej źle ;] Jak już wszystko poskładałem i zaniosłem graty do domu to zobaczyłem po oryginalnym podłączeniu na głośniku jest inaczej dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie pasują, do b5 musisz wyrezac sam i nie pytaj nikogo o wymiary co i jak bo nie dostaniesz konkretnej odp,musisz rezac sam metodą prob i bledow ja zeby wyrezac panel pod 16cm glosniki wycinalem go chyba z piec razy aby z niczym nie kolidowal, i pamietaj jak zamontujesz glosnik sprawdz czy szyba sie do konca opuszcza bo chyba z tym mialem najwiekszy problem.

Właśnie że dostaniesz konkretną podpowiedź a nawet konkretne szablony.

Poniżej link do mojego wątku w którym wszystko jest czarno na białym.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81221.0.html;highlight=car+audio

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie pasują, do b5 musisz wyrezac sam i nie pytaj nikogo o wymiary co i jak bo nie dostaniesz konkretnej odp,musisz rezac sam metodą prob i bledow ja zeby wyrezac panel pod 16cm glosniki wycinalem go chyba z piec razy aby z niczym nie kolidowal, i pamietaj jak zamontujesz glosnik sprawdz czy szyba sie do konca opuszcza bo chyba z tym mialem najwiekszy problem.

Właśnie że dostaniesz konkretną podpowiedź a nawet konkretne szablony.

Poniżej link do mojego wątku w którym wszystko jest czarno na białym.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81221.0.html;highlight=car+audio

Pzdr

Hehe to ja właśnie chciałem od Ciebie te szablony :> :tongue4: Bardzo mi to pomogło. Małe poprawki i pasowało.Lewa strona zrobiona. gra piknie :> Tylko jeszcze jakby ktos napisal o tych kabelkach od radia który + a który -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis zaczalem wygluszac drzwi i zrobilem panele taki jak w temacie, wszystko podlaczylem, uchwyt ulamałem isprubowalem zabozyc boczek ale bez skutku :( macie moze jeszcze jakies rady co mozna wyciac albo dociac zeby jakos ten boczek zalozyc??? Bardzo prosze o akies wskazówki bo troszeczke sie zdenerwowalem jak przez 2 dni nawet 1 drzwi nie skonnczylem przez ten boczek :(

Zdiecia pogladowe:

img2238a.jpg

img2240a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym masz problem? Nie możesz pewnie docisnąć go do końca?? Jeśli tak to musi go w którymś miejscu trzymać. Dokładnie przyjrzyj się drzwiom i boczkowi może znajdziesz miejsce w którym miejscu go trzyma.

Na zdjęciu widać jakby dorobiony panel go blokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mi sie wydaje ze panel troszeczke go trzyma, bede musial go jakos zeszlifowac/przyciac na drzwiach tylko jeszcze zabardzo nie wiem jak ale bede musial cos wymyslec, poucinam jeszcze mate ktora wystaje gdzieniegdzie i wytne jeszcz jedna rzecz z boczku i zobaczymy co z tego bedzie. Ale dalej czekam moze ktos jakies pomysly ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć dlaczego u ciebie tak sie dzieje, też troche sie naszarpałem z tym tematem ale załatwiłem i prawą i lewą strone.

Postaraj sie podejrzeć z latarką gdzie tam jest problem, najlepiej jakbyś miał kogoś do pomocy.

Przy zakładaniu tapicerki też sam nie dawałem rady.

Jeśli chodzi o panel to obstawiał bym go na ostatnim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanko, ponieważ z braku możliwości zrobienia dystansów do a4/b5 na przód pod 16-tki, bo tymczasowo jestem za granicą,

czy ktoś mógł by mi zrobić takie dystanse oczywiście odpłatnie?

Jeśli ktoś ma czas i chęci proszę napisać ile by to kosztowało

z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mi sie wydaje ze panel troszeczke go trzyma, bede musial go jakos zeszlifowac/przyciac na drzwiach tylko jeszcze zabardzo nie wiem jak ale bede musial cos wymyslec, poucinam jeszcze mate ktora wystaje gdzieniegdzie i wytne jeszcz jedna rzecz z boczku i zobaczymy co z tego bedzie. Ale dalej czekam moze ktos jakies pomysly ma...

wedlug mnie to lewy gorny róg panela za bardzo ci wystaje i wogole to masz z tego co widze panel i dystans tak? nie wiem czy to juz nie jest za grubo? nie pamietam juz jaka grubosc mialo calosc u mnie ale niezle trzeba to wyrzezbic zeby pasowalo. zaloz tapicerke, docisnij do drzwi i powinno ci sie odbic na macie to miejsce w ktorym przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------

To zależy ile jesteś w stanie zapłacić.

Może zaproponuj swoją cene.

Ważne gdzie wysyłka czy polska czy zagranica.

------------------------------------------

Wysyłka krajowa, a ile jestem w stanie dać ciężko powiedzieć, jak byś miał chęci w zrobieniu to podaj cenę za ile

A widzę że masz już w tym wprawę

Podejrzewam że nie jeden chętny się na takie dystanse znajdzie, tak więc warto pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...