Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Ok usterka wyeliminowana. Ogolnie jestem srednio zadowolony z moich glosników (pioneer TS-A172C). Dodatkowo koliduja z opadającą szybą (głebokosc 6,8 cm), nigdy jednak nie otwieram całej szyby wiec bede uwazal. Wlasnie czytam, ze PowerBass L-6C mają glebokosc montazowa tylko 61 mm i do tego jeszcze mozna sciagnac tylnią gumę ? Ile mm jeszcze zejdzie? Chyba bede sie przymierzal do tych glosników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok usterka wyeliminowana. Ogolnie jestem srednio zadowolony z moich glosników (pioneer TS-A172C). Dodatkowo koliduja z opadającą szybą (głebokosc 6,8 cm), nigdy jednak nie otwieram całej szyby wiec bede uwazal. Wlasnie czytam, ze PowerBass L-6C mają glebokosc montazowa tylko 61 mm i do tego jeszcze mozna sciagnac tylnią gumę ? Ile mm jeszcze zejdzie? Chyba bede sie przymierzal do tych glosników.

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 06:41 _________________________________________________Jesli ci wadzi szyba to troche lipa, mi tez wadziła ale przesunąłem delikatnie głosnik i kamieniem na wiertarce spiłowałem troche ten zielony plastik który trzyma szybe (bynajmniej u mnie był koloru zielonego) . Wszystko zalezy od tego jak mocno ci ona haczy bo u mnie było to ze 3-4mm , spiłowałem sam naroznik tego plastiku i było ok.

dscn2484xj6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygluszalem sobie samochod wlasnie matami dekarskimi i bardzo dobrze je sie zgrzewalo.... mysle ze tanim kosztem najlepiej tak zrobic i efekt jest ten sam co maty APP a nawet lepszy....na panele bym najlepiej dał plyte MDF (u nas np maja scinki plyt mdf'u wiec zawsze na dystanse starczy:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny sam niedługo będę robił kapitalny "remont" mojego car audio, widzę tylko jeden problem a mianowicie mam nadzieję że uszczelnienie silikonem nie było wykonane takim silikonem jaki używa się w budownictwie bo jego opary rozpuszczają zawiewszenie w niektórych głośnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po tym opisi stwierdzilem ze zabiore sie do przerabiania drzwi jako wygluszenie mam zamiar kupic tasme dekarska tytan jak myslicie dobry wybor tylko nie mam zielonego pojecia co moge uzyc jako tworzywo do ktorego mam przykrecic pierscien z mdfu a nastepnie glosnik chodzi mi o ten bialy kawalek plastiku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojecia co moge uzyc jako tworzywo do ktorego mam przykrecic pierscien z mdfu a nastepnie glosnik chodzi mi o ten bialy kawalek plastiku

Według mnie są dwa podstawowe materiały:

1. zwykłe plexi glass o grubości co najmniej 5mm :)

2. materiał zwany teflonem, który doskonale sprawdza się w takich innowacjach (niestety piekielnie ciężko go zdobyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem cantony tyle ze 13. nie chce rezac boczkow pod 16. Czy 13 wchodza bez problemu ?

Konkretnie te:

http://www.allegro.pl/item393211990_glosniki_canton_system_cs_2_13_idel_13_.html

Czy mocowanie glosnika nie ebdzie jakos przeszkadzac ? Ico z gwizdkiem ? jest tam na tyle miejsca aby wpakowac tam te pulmany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moze moje pytanie wyda sie banalnie proste no ale jak odkrece trzy srobki na ktorych trzyma sie boczek to gdzie sa zatrzaski na ktorych sie on trzyma i jak mocno trzeba je wyszarpnac probowalem dzis no ale nie chce sobie na samym poczatku pracy zepsuc humoru tym ze cos zepsulem wiecie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sciagalem i instalowalem 13. Przy montazu 13 tez trzeba rezac.... ale mi sie nie chce :cool1: Wszytsko camocowane jutro będę starac sie je osadzic w drzwiach....

Boczek odkrecasz i do gory. Bez problemu schodzi.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 21:18 _________________________________________________poszlo bez problemu. Wyzsze rejestry ostre ze mozna sie nimi golic... ale dolu to to nie ma... Trzeba zbijac skrzynie :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzei gralo lepjej niz fabryczne ... ale lepjej bedzie galo pod wzmacniaczem ... klima jak chcesz ja mam na sprzedarz blaupunkty velocity V6 lub Magnat Classic 216 tylko jeszcze nie wiem ktore sobie zostawie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup wzmaka BOSCHMANN PCH-6882EX 1200W 4/3/2-KANAŁY

http://sklepy.allegro.pl/item426038988_boschmann_pch_6882ex_1200w_4_3_2_kanaly_gwarancja.html

Moc ciągła przy 4 ohm(14,4V): 150 W x 4 kanały
Moc ciągła przy 4 ohm(14,4V): 600 W x 2 kanały
Moc ciągła przy 4 ohm(12V): 130 W x 4 kanały
Moc ciągła przy 4 ohm(12V): 570 W x 2 kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...