Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja się właśnie mocno przyglądam HTC, ale znowu z drugiej strony kusi mnie jabłco swoimi gabarytami i płynnością działania, a Note 3 możliwościami :decayed: Decyzja musi szybka być, więc poproszę o wsparcie :kox:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

A ogólnie coś Wam wiadomo na temat wsparcia technicznego w HTC - jak z aktualizacjami, itp., bo mam w domu HTC Sensation i tam od kilku lat chyba 2 x się coś aktualizowało :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym mial taka mozliwosc tez chyba bym zmienil samsunga na srajfona. Mam wielu znajomych co go maja i nikt nigdy nie narzekal na jakies zamulanie, wipowanie, resetowanie itp. Fakt parametry gorsze od S4 i Note3 ale optymalizacja o niebo lepsza!

Nie wiem jednak jak iphone podchodzi w nowych modelach do synchronizacji z andkiem. Jesli jej nie ma to lipa troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to cały czas mnie bolało - wysyłanie kontaktów do innych systemów - mordęga, wymiana danych - mordęga, operowanie kontaktami to samo. W sumie to fon dla fanbojów, posiadających sprzęt jabolka w domu również :wink: Ale jednak cholernie poręczny i szybki, o przy jego parametrach (marnych) świadczy o klasie i dopracowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz srajfona i za wszystko będziesz płacić :D

To że system ios płynnie chodzi wiadomo od dawna.. Dlaczego? Bo jest tylko jeden i gdy tworzą aplikacje to nie mają problemów jak w androidzie! A ile mamy wersji androida?? 2.2.1, 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2, 4.3, 4.4.2 więc producenci nie są w stanie zrobić tej samej aplikacji żeby STABILNIE chodziła na każdej wersji np na prostym i tanim galaxy Y Young czy wypasie Note 3!

Natomiast gdy ostatnio pojawił się nowy system iosa to iPhone 4 można wyrzucić do kosza bo tak na nim zamula :)

za***nym fanboyom Apple nigdy tego się nie wytłumaczy bo są zajawieni i zaślepieni tym dziadostwem!

Może są fajnie wykonane to się zgadzam ale za markę ''japka'' nie będę płacić 3tys która w żółwim tempie spada.

Ta firma nigdy się u nas nie przyjmie masowo jeśli nie będzie kosztować adekwatnie do naszych zarobków.

Jeśli faktycznie zrobią nowe modele wielkości S3 to będą mieć plusa u mnie bo na 3.5'' lub śmiesznie podłużnej przekątnej 4'' przeglądanie naszego forum w normalnym widoku - odpada bo tapatalk używam tylko gdy chce napisać większego posta jak ten :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO - więc do wyboru mam HTC One, albo NOTE 3 - który wg Ciebie, nie pomijając funkcjonalności i wielkości N3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz srajfona i za wszystko będziesz płacić :D

To że system ios płynnie chodzi wiadomo od dawna.. Dlaczego? Bo jest tylko jeden i gdy tworzą aplikacje to nie mają problemów jak w androidzie! A ile mamy wersji androida?? 2.2.1, 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2, 4.3, 4.4.2 więc producenci nie są w stanie zrobić tej samej aplikacji żeby STABILNIE chodziła na każdej wersji np na prostym i tanim galaxy Y Young czy wypasie Note 3!

Natomiast gdy ostatnio pojawił się nowy system iosa to iPhone 4 można wyrzucić do kosza bo tak na nim zamula :)

za***nym fanboyom Apple nigdy tego się nie wytłumaczy bo są zajawieni i zaślepieni tym dziadostwem!

Może są fajnie wykonane to się zgadzam ale za markę ''japka'' nie będę płacić 3tys która w żółwim tempie spada.

Ta firma nigdy się u nas nie przyjmie masowo jeśli nie będzie kosztować adekwatnie do naszych zarobków.

Jeśli faktycznie zrobią nowe modele wielkości S3 to będą mieć plusa u mnie bo na 3.5'' lub śmiesznie podłużnej przekątnej 4'' przeglądanie naszego forum w normalnym widoku - odpada bo tapatalk używam tylko gdy chce napisać większego posta jak ten :hi:

Tylko bez hejtu prosze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to takie kompletnie obiektywne się wydawało :naughty::decayed: PABLO - nie śpij, tylko odpowiadaj cholero :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do navi to testuje ostatnio darmowego OsmAnd + mapy Polski ump - działa offline , jak na aplikację za free działa lepiej niż ok

Co do wersji to mam galaxy s i pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem Mackay rom na bazie Cyanogenmoda działa 100 razy szybciej niż fabryczny andek od samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez hejtu prosze :naughty:

Jurek cichooooo bo Ci nie dam więcej rabatu :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Toć to takie kompletnie obiektywne się wydawało :naughty::decayed: PABLO - nie śpij, tylko odpowiadaj cholero :kox:

Nie siedziałem akurat od tego momentu na forum, już Ci odpisałem PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj jeszcze raz z google play .ale wczesniej odinstaluj biezaca wersje

Ta wersja jest ze sklepu play.Jak zrobię tak jak mówisz,to znowu będę musiał zapłacić za aplikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Będzie oznaczona jako kupiona i będziesz mógł ja instalować wielokrotnie, nawet na wielu telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Będzie oznaczona jako kupiona i będziesz mógł ja instalować wielokrotnie, nawet na wielu telefonach.

Dzięki.Zrobiłem tak,teraz trzeba testować czy problem się będzie powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko musisz być wiadomo pod tym samym gmailem.

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Nic się nie będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko musisz być wiadomo pod tym samym gmailem.

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Nic się nie będzie działo.

No niestety nie pomogło.W dalszym ciągu potrafi przestać działać.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał się nieźle powkurwiać przy telefonie, to dziś wystarczy na to 3 zł. Polecam. :decayed:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainbowtrain.eu&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "wszedł" mi do GSS3 Android 4.3

Telefon i karta Play :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle mają opóźnienie..

Na czyste telefony już dawno była aktualizacja ale nie od dziś wiadomo że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...