Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@bialy: dokładnie! Najpierw rezygnacja a później czekaj na oferty. W najgorszym wypadku zaproponują znowu tą za 82 ;)

@vp: juz znalazłem na jakimś innym forum ;) potrzebowałem bo oddawalem tel do serwisu a nie miałem polskiego oficjalnego roma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do końca umowy mam 4 miechy.Boję się tylko że jak napiszę wypowiedzenie to przyklepią i będzie po wszystkim,nie będą próbowali zatrzymać klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzień przed końcem zakończenia umowy pójdziesz do salony albo zadzwonisz i przedłużysz obecną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze próbują zatrzymać klienta. Taka polityka ;) Nie bój nic.

Poza tym (za przeproszeniem) spuszczasz się nad tym jakbyś miał wygrać miliony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Poza tym spróbuj przedłużyć umowę poprzez stronę internetową - telefony są tańsze i to sporo.

Ja miałem okazję kupić iphone 4s 700(!) złotych taniej, ale kur... akurat byłem goły i wesoły. Wszedłem kilka dni później i cena już skoczyła. Za kolejne kilka dni znowu skoczyła (chyba mnie śledzą :huh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze próbują zatrzymać klienta. Taka polityka ;) Nie bój nic.

Poza tym (za przeproszeniem) spuszczasz się nad tym jakbyś miał wygrać miliony :P

Wiem,wiem,dopytuję się Was-bo może ktoś ma większe doświadczenia i posłuzy pomocą :wink:

:grin:

Poza tym spróbuj przedłużyć umowę poprzez stronę internetową - telefony są tańsze i to sporo.

Ja miałem okazję kupić iphone 4s 700(!) złotych taniej, ale kur... akurat byłem goły i wesoły. Wszedłem kilka dni później i cena już skoczyła. Za kolejne kilka dni znowu skoczyła (chyba mnie śledzą :huh: )

Na stronie internetowej.....ponad tysiąc za ten telefon w takim abonamencie.Więc tam jeszcze gorsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy mam 4 miechy.Boję się tylko że jak napiszę wypowiedzenie to przyklepią i będzie po wszystkim,nie będą próbowali zatrzymać klienta.

Hehe ja zawsze składam wypowiedzenia i jak do mnie dzwonia to rozmowę rozpoczynają od zdania: "jest Pan naszym kluczowym klientem i chcielibyśmy żeby Pan został z nami..."

a mój abonament wynosi całe 29 zł - kluczowy klient :grin:

także śmiało wypowiadać i czekać na oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dzisiaj Huawei P7

http://technowinki.onet.pl/huawei-ascend-p7-test-twardy-reset-129/5dn8c

Pelne zaskoczenie, bije na wszystko Xperie M2 i T3.

Malo mu brakuje do Z2 a kosztuje 1500zl.☺

Szał pał jak Chińczycy gonią z techniką do przodu.

Coś czuje ze to będzie mój następny fon, znaczy P8 jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już można dorwac jak dobrze poszukasz za 1500zl Z2ke, ja ostatnio skupiłem z Playa zapakowaną za 1400zł klient potrzebował gotówkę :)
Dzisiaj była premiera Note 4 i nowego Note Edge ogólnie nie ma szału ale tym samym potanieje Note 3 :))
Również pokazali nowe wynalazki Sony jak Z3, Z3 Compact i zegarki.
Z3 różni się praktycznie że jest cieńszy o parę milimetrów i procesor podkręcili o magiczne 100mhz :D
Więc ceny pójdą w dół i to sporo ;-)

Note :arrow2:http://android.com.pl/news/30787-ifa-2014-konferencja-samsunga-za-nami-poznajcie-note-4-note-edge-gear-s-i-gear-vr/

Z3 :arrow2:http://android.com.pl/news/30811-ifa-2014-nowinki-od-sony-z3-z3-compact-z3-tablet-compact-smartband-talk-i-smartwatch-3/

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci doszli do martwego punktu. Coraz ciezej bedzie cos nowego wymyslic. Taki samsung czy sony ma stagnacje od 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko w abonamencie za 60zł Z2 jakieś XXXX zł a za P7 260zl.

Wiec nawet dziecku do niszczenia nie żal dać. ☺

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

czy program Viber ma cos takiego, jak autolokalizacja telefonu?

wczoraj zalogowalem sie u kumpla do wifi i ze tak powiem dostalem info na jakiej ulicy jestem

troche mi szczeka opadla

o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to jest program VIber, ale identyfikacja lokalizacji po wifi już dawno działa, a dokładnie działa to na podstawie ip routera z którym się łączysz. Weź np. zajrzyj na mapy google na komputerze w domu i każ określić swoją lokalizację - generalnie jest to już dość dokładne choć wszystko zależy od dostawcy netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to jest program VIber, ale identyfikacja lokalizacji po wifi już dawno działa, a dokładnie działa to na podstawie ip routera z którym się łączysz. Weź np. zajrzyj na mapy google na komputerze w domu i każ określić swoją lokalizację - generalnie jest to już dość dokładne choć wszystko zależy od dostawcy netu.

ok, nie mialem o tym zielonego pojecia

czy to mozna w telefonie jakos wylaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

czy program Viber ma cos takiego, jak autolokalizacja telefonu?

wczoraj zalogowalem sie u kumpla do wifi i ze tak powiem dostalem info na jakiej ulicy jestem

troche mi szczeka opadla

o co chodzi ?

Poszukaj w telefonie ustawień lokalizacji. Być może masz ustawione lokalizowanie po wifi & danych komórkowych (niby do wspomagania gpsu).

Wyłącz to. Wtedy, za każdym razem, gdy będzie chciał Cię zlokalizować, to Cię zapyta najpierw.

Ale nie ma co panikować. Nawet jak wszystko wyłączysz, a Obama, Dżihadyści lub Putin będą chcieli Cię znaleźć, to Cię znajdą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w opcjach telefonu usługi lokalizacyjne i je wyłącz, może to coś da.

A jak go Putin szuka to sorry ale już nic nie pomoże. ☺

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliscie racje - mialem wlaczony Dostep do mojej lokalizacji

kutfa, galaxy S4

jest czym sie bawic ....

podziekowal serdecznie :hi:

(i mam nadzieje ze ten uj mnie nie szuka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin to pestka. Zanim dojdzie do Kijowa - 2 tygodnie, do Warszawy, przynajmniej kolejne 2 tygodnie, to już człowiek zdąży śmignąć.

Gorzej z tymi Dżifanatykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z tymi Dżifanatykami.

odnosnie tego tematu jak ktos ma mocne nerwy, to mozna obejrzec i poczytac

ostrzegam - zdjecia sa wiecej niz drastyczne

http://www.redakcja....ust-chrzescijan

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo za ile masz SGS3 LTE ?

Mój po kilku warsztatowych przygodach wygląda jak nieszczęście. .. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...