Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Za chwile wymiana telefonu. Szukam czegos co wejdzie w kieszen wew marynarki i nie bedzie zbytnio widac. Na chwile obecna mam s2 i jedyne mankamenty to przycinanie sie oraz ladowanie nawet w ciagu dnia ale to pewnie wina baterii ktora jest od nowoaci. Myslalem nad s4 mini. Moze jeszcze cos doradzicie ?

S2 też mam od nowości i służy nadal dzielnie. Wgrałem mu CM'a i lata aż miło. Ja rozważał bym HTC one albo LG g2, chyba ze wskazaniem na pierwszy.

Ewentualnie iphone 5s-teraz juz za ~1500÷1800 można bez trudu wyrwać. Najmniejszy, najporęczniejszy i zawsze trzyma cenę ;)

Ja mam note3 i w marynarce typu slim się nie odznacza, siedząc w etui neo hybrid, a w slim armor już tak :)

Htc nie chce. Iphone nie przemawia do mnie. Zerkne na tego lg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam qHD w G3 i baterie ssie jak cholera :D

Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktos z powerbanka? Macie jakis godny polecenia? Albo jakich sie wystrzegac?

PABLO, co to takiego te szklo hartowane na tel? Tylko na jablka czy tez na inne telefony...?

Osobiście nie używam, różne opinie słyszałem o tych dopalaczach, kilka sztuk sprzedałem firm Bluestara czy Forever'a. Jak się gdzieś wybieramy w podróż, w góry to warto wziąć ze sobą taki gadżet bo zawsze może się przydać jeśli nie mamy przy sobie baterii zapasowej.

Szkła hartowane to fajna rzecz, osobiście uratowałem koledze S5 tym szkłem bo spadł mu z kilku metrów na budowie i zaoszczędził 700zł na naprawę.

To nie chodzi o to by się ekran nie porysował! :)

Tylko właśnie ochrona przed upadkiem, folia ochroni Ci tylko ekran by się nie porysował ale nie przed pęknięciem lub większą szkodą.

Co do Gorilla Glass, przy ostatniej generacji która jest zastosowana w Note 4 faktycznie mniej się rysuje ale nie dajmy się zmylić, owszem nie rysuje się od kluczy itd. ale rysuje się od ziarenka piasku w kieszeni czy torebce i to jest największy minus, wtedy widać dużo mikro-rysek pod światło, dla jednych to katorga a dla innych to przecież tylko telefon na który nie będą chuchać by nie było żadnej ryski bo ma służyć do dzwonienia. Uwierzcie, że tyle co ja miałem klientów odnośnie telefonów przez ostatnie 3 lata i się nasłuchałem jakie mają podejścia do ochrony i co robią to bym mógł książkę napisać :decayed:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam qHD w G3 i baterie ssie jak cholera :D

Ile średnio Ci trzyma bateria? Bo nie wiem czy brać g2 czy może g3
W g2 wytrzymuje 24H, gdzie Galaxy advance przy tym samym korzystaniu wytrzymał 12H(ładuję wieczorem, Advance o 10 rano wysiadał). Przy nawigacji w trasie po 200km, spada ze 100% do 75%.

Wysłane z mojego LG-D802

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkła hartowane na allegro które chodzą po 30-40zł a nawet po 70zł jak któregoś sprzedawcę poniesie (takie jak niżej zamieściłem) kosztują w hurtowni po 16-18zł i nie jest to żadne szkło hartowane tylko tworzywo z innego materiału. Ważne że spełnia swoją rolę czyli chroni przez rozwaleniem szkła i dotyku w telefonie. Normalny Kowalki nie zauważy różnicy w dotyku czy koloryzacji ekranu co innego osoby siedzące w temacie.
Ważne że jest jakiś wybór na rynku i są różne opcje ochrony telefonu :)

10834066_753313351389152_1944933265_n.jp

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bateria w LG G3 wracając do tematu to jak na razie maks 1 dzień :D A staruszkowi 2-3 dni ;p No ale u mnie kilka sms,trochę dzwonienia,internet w robocie,w domu trochę Wi-Fi,jakas partyjka w Anomaly 2 na kibelku ;p Jak wczoraj ładowałem około 18-19 to teraz mam 35%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podać dobry program do zrobienia backupu

Titanium Backup, ale wymaga roota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podać dobry program do zrobienia backupu

Titanium Backup, ale wymaga roota

A coś bez roota nie chce grzebać, bo coś mogę zepsuć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Doradzi ktos jakiego samsung kupic do 350 zl? Myslalem nad galaxy core plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma LG G3S ? Jakieś opinie?

Plusy

- dobry ekran 5 calowy choc mogli od razu dac folie do zestawu bo to zaden koszt, a poki co jedynie da sie kupic przez neta folie bo juz bylem z 10 sklepach i nie maja.

- dobra jakosc dzwieku

- fajna opcja wykrywania twarzy czyli jak nie patrzysz na ekran to sie wylaczy

- dioda powiadomien , mruga co iles tam na czerwono jak ktos dzwonil badz przyszedl sms.

- szybki , bez zaciec , działa bez namysłu .

- szybkosc robienie zdjec , jakość zdjec jest ok , to nie lustrzanka przeciez .

-bardzo szybko łapie GPS max z 10 sekund chyba ( bez netu ) ( uzywam Sygic , najlepiej do max wersji 14.6 , nowsze nie dzialaly mi ani na samsungu ani na LG )

- niby 5 cali ale nie taki duży, spokojnie miesci sie w kieszeni i nie przeszkadza .

- fajny design

- wgrane od razu oprogramowanie pilota , testowalem z tv LG i dziala :)

- bardzo wysokie predkosci WIFI

minusy :

- jest to nowy model i zdarzaja sie modele w ktorych nie dzialaja diody , to nie wina oprogramowania tylko plyty glownej , trzeba wyslac na gwarancje telefon .

- klawiatura nawet nie taka zla ale jednak klawiatura SwiftKey Keyboard rzadzi wsrod wszystkich klawiatur.

- bateria wytrzymuje mi 1,5 dnia ( gps , fb , net, wifi itd czyli normalne korzystanie ) nie jest zle ale mogli dac spokojnie baterie mocniejsza.

- przy takiej cenie to bardzo nie ładnie ze strony LG brak czujnika oswietlenia aczkolwiek mozna wgrac oprogramowanie LUX auto brigh. i dzialac bedzie podobnie,ale to i tak nie to samo...

- malo pamieci dostepnej na instacje , nie da sie bez roota zainstalowac czegos na karte pamieci.

-producent twierdzi ze obsluguje karty do max 32gb ale sa osoby ktorym karty 64gb tez dzialaja wiec troche dezorientacja w informacji.

Telefon zbliżony do S3 ale ładniejszy design, większy wyświetlacz no i bateria znacznie większa bo 2100 vs 2540mAh.

Jak coś to mam nówkę po 830zł.

10841400_754144411306046_1500180598_n.jp

:decayed:

Witam . Doradzi ktos jakiego samsung kupic do 350 zl? Myslalem nad galaxy core plus

W tej kasie szukaj ładną używkę bo nowego nie kupisz, nowe się zaczynają Galaxy Trendy ale to raczej dla młodszych posiadaczy albo dla kogoś kto nie ma żadnych wymagań.

Core plus jest gorszy od zwykłego core'a.

Poczytaj porównania. Lepiej już poszukać wersję LTE.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trenda wlasnie mam ale szukam czegos szybszego. Mowiesz ze core jest lepszy od core plus? Pod jakim wzgledem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trenda wlasnie mam ale szukam czegos szybszego. Mowiesz ze core jest lepszy od core plus? Pod jakim wzgledem?

Pod tym względem, że Core ma 1GB RAM pamięci a Core plus tylko 768MB RAM a tą różnicę można odczuć w szybkości działania. Ja używam S3 z 1GB a mojej kupiłem G2 z 2GB i jest kosmos przepaść, zero mulenia telefonu itd.

Tak samo z tego co kojarzę w core plus nie można ustawić automatycznej jasności ekranu i chyba przyciski na dole nie są podświetlane tak kojarzę jak był u mnie klient i oba chciał włączyć i porównać.

Jeśli dużo kręcisz filmików to w Core plus nagrasz już w HD (720p) natomiast w Core masz 854x480 px

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza pamięć przechowywania i operacyjna.

Edit:

Strona otworzona dawno temu, a dopiero teraz napisałem post. Nie widziałem odpowiedzi PABLO. :)

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilen moto g 2nd i jestem zachwycony. Jak ktoś szuka duala to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilen moto g 2nd i jestem zachwycony. Jak ktoś szuka duala to polecam

Ja też mam od kilku dni i podzielam radość :) Czysty Android bez śmieci producenta to jednak rakieta. Miałem kilka Motek w życiu i zawsze byłem mega zadowolony bo to kawał solidnego sprzętu za dobry pieniądz.

Na dniach dostanie poprawionego Lolka 5.0 więc czekamy :)

chciałem dać jeszczcze szanse LG G3s bo podobna kasa , ale jednak mulił jak mój poprzednik L9II więc olałem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zainstalowałem na G3 z ciekawości apkę Battery Doctor i bateria naprawdę wytrzymuje dłużej :D Takie samo korzystanie i od wczoraj jeszcze nie ładowałem :) Ale ostre giercowanie na full detalach i bateria 2-3h ;p No i cieplutki telefon ^^

Ogólnie z telefonu jestem bardzo zadowolony.Z jedynych minusów to właśnie szybkie ssanie baterii i czasem dziwi mnie delikatne "zastanawianie" się telefonu po otwarciu np menu.Ale to podejrzewam wina nakładki LG,bo ogólnie telefon szybki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jest na moto 2 Adek 5 do samodzielnego pobrania z strony motoroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś chciał to mam bodajże półrocznego Samsunga Trend Plus białego.Cały komplet z T-Mobile.Żona korzysta,od nowości w etui,nawet śladu nie ma używania :) Zastanawiam się czy nie kupić jej czegoś nowego p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...