Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7.0 wydany 2 dni temu a Nexusy wciąż czekają. Jest ponoć jakiś problem z 'radiem' i nie wrzucili jeszcze obrazów do żadnego urzadzenia z GSM. Na ten moment kilka tabletów, pixel c i nexus Player ;( a juz bym sobie wrzucił ;)

Ponoć już nawet do AOSP wszystko wrzucili. Jak tak dalej pójdzie to szybciej customowe romy się pojawia niz oficjalny

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2x nano SIM + microSD.

w momencie gdy masz Samsunga lub Huaweia na dual SIM hybrydowy (1 x nano SIM + 1 x microSD lub 2 x nano SIM bez microSD) a chcesz miec wszystkie 3 karty w jednej tacce - mozesz to wykonac samemu. Zrobilem sobie w Huaweiu P9 taka opcje. Kwestia wyjeci czipa z jednej nanoSIM i przyklejenia go na microSD. wszystko smiaga.

2b133c92c5359d3f91f4cf148a72fa64.jpgpost-263275-0-57020400-1452632404.jpg

Ta opcja tez jest dostepna na EDGE 7 jak by ktos chcial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany - pacjent xperia z1.

telefon ma uszkodzony wyświetlacz pod chyba jakąś oryginalną folią czy coś, której nie idzie ściągnąć i nie działa dotyk, tzn gdzie nie gdzie zareaguje ale jest to zbyt mało, żeby cokolwiek zrobić. Telefonu nie idzie wyłączyć, odblokować ani... wyłączyć budzika, który cały czas dzwoni. Muszę czekać aż bateria padnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś pomoże.

Właśnie odpaliłem nowego Hłałeja P9.

Podczas uruchamiania wyskoczył komunikat, żeby go styknąć NFC ze starym urządzeniem, żeby zaimportował sobie aplikacje i kontakty.

Ale coś nie wychodziło, więc pominąłem.

Jak teraz do tego wrócić? On może przerzucić mi całość aplikacji ze starego urządzenia, jak np. notatki, aplikacje banków itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany - pacjent xperia z1.

telefon ma uszkodzony wyświetlacz pod chyba jakąś oryginalną folią czy coś, której nie idzie ściągnąć i nie działa dotyk, tzn gdzie nie gdzie zareaguje ale jest to zbyt mało, żeby cokolwiek zrobić. Telefonu nie idzie wyłączyć, odblokować ani... wyłączyć budzika, który cały czas dzwoni. Muszę czekać aż bateria padnie?

Nie masz czasem przycisku reset gdzieś pod zaślepką?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zrób factory reset (Ustawienia > Kopia zapasowa > Ustawienia fabryczne - albo podobnie) i wszystko wyświetli się ponownie,ale telefon będzie w środku nowy jak z pudełka :)

Nie znam nakładki Huawei, ale w czystym 6.0 nie da się importu wywołać później niż w pierwszej konfiguracji po formatowaniu.

Aplikacje przeniesie na podstawie informacji z play store. To samo z kontem Google. Ogólnie wszystko co synchronizowane będzie automagicznie zaimportować, do tego dźwięki tapety i tym podobny szajs. Dane aplikacji nie przechodzą ze wszystkich aplikacji - zależy jak jest napisana.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

pany - pacjent xperia z1.

telefon ma uszkodzony wyświetlacz pod chyba jakąś oryginalną folią czy coś, której nie idzie ściągnąć i nie działa dotyk, tzn gdzie nie gdzie zareaguje ale jest to zbyt mało, żeby cokolwiek zrobić. Telefonu nie idzie wyłączyć, odblokować ani... wyłączyć budzika, który cały czas dzwoni. Muszę czekać aż bateria padnie?

Like some other Sony Xperia devices, Xperia Z1 has also a physicalbutton to force shutdown the device, which is hidden under the micro SIM card flap. This button is useful in case your device hangs or will not restart normally

Force-Shutdown-Xperia-Z1.jpg

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię reset to wiadomo, że pójdzie, ale chciałem tego uniknąć.

Generalnie już prawie wszystko ustawiłem. Apki poinstalowałem itd.

Jedna tylko rzeczy mnie trochę martwi, bo miałem w notatniku na Galaxy sporo info różnego.

Teraz na Huł...ja też to ściągnąłem, ale brak importowania, synchronizacji itd.

Niby można na P9 fotę zrobić, ale nie można ustawić "tematu".

No ale jakoś to ogarnę. Nie ma innej opcji. Dane muszą zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz ich udostępnić po bt?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

No właśnie nie idzie jak należy. Można tylko pojeduńczą notatkę wysłać, a poza tym zapisuje się jako jakiś dziwny plik i jest kłopot z odczytaniem i umieszczeni tam, gdzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zapewne dlatego że Korzystasz z jakiegoś notatnika od Samsunga, a nowy telefon to nie samsung. Jeśli jest to apka S-Note czy jakoś tak to ona ma jak mnie pamiec nie myli PCtową wersję i można synchronizowac tam to co w telefonie - może ta aplikacja pozwoli na jakiś normalnie szybko eksport. Plus sugestia druga. Poszukaj tej aplikacji w Play Store i używaj jej dalej ;) może nawet notatki same się przeniosą dzięki synchronizacji ;)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jakiś szybki notatnik. Teraz nie mogę znaleźć tego samego w sklepie ale znalazłem, że na karcie jest to zapisane jako pliki tekstowe, więc jakoś to sobie ogarnę.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie kupić s7 dual SIM ? Jakiś polecony sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna się ktoś na wgrywaniu nowego androida? Mam tablet Asus Memo Pad HD 7 i strasznie muli nawet po restarcie. System na nim to 4.2.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym urządzeniu z Androidem zmienia się to trochę inaczej i sporo zależy czy ktoś przygotował jakies oprogramowanie dla danego urządzenia. http://xda-developers.com - szukaj na tej stronie. Jak znajdziesz dział o tym tablecie to najpewniej coś dla niego jest i będzie tam też instrukcja jak to zrobić. Pamiętaj też że mimo najlepszych instrukcji i tak istnieje jakieś minimalne ryzyko uwalenia urządzenia. A jeśli będzie ich tam kilka to najlepiej metoda prób i błędów bo co jeden chwali u innego może się nie uruchamiac ;)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie producent do modelu ME173X nie przewidział wyższego androida niż 4.2.2 ale jeszcze przepatrzę stronkę od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie jest problem. Galaxy S5 andek 6.0.1 i TV sony bravia W809. Do pewnego czasu działał normalnie screen mirroring.

Dzisiaj chciałem odpalić filmik z YT na TV i pokazuje, że funkcja niedostępna. Myślałem, że może z wifi coś jest nie tak ale nic nie zmieniałem. TV jest wpięty na kablu sieciowym na łączu 100Mb/100Mb) i lata świetnie.

Jakieś pomysły jak to ruszyć ? Usunąłem urządzenie sparowane z TV i teraz nie mogę do dodać. Na wifi telewizora się łączy...Macie jakieś pomysły. Nie uśmiecha mi się TV do ustawień fabrycznych robić bo mam sporo aplikacji na nim,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to po wrzuceniu 7.0 na mojego Nexusa mam taki sam problem (po kablu, nie sprawdzałem po wifi), ale jeszcze nie bardzo miałem czas do tego przysiąść. Może jakiś aktualizacja aplikacji YouTube wyszła i coś zepsuła? Jedyne co mogę zasugerować (i co sam zrobię na dniach) to zapodac do TV starszą wersję apki po adb.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniete. Niestety tv do ustawien fabrycznych musial zostac przywrocony. 1h i skonfigurowany na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...