Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jedną ręka nie idzie go w pełni obsłużyć pewnie?:naughty:

Fakt, ale na tym mi nie zależało:wink:

S3 też chyba bym się bał obsługiwać jedną ręką.

Za to przeglądanie internetu, komunikatory, maile, smsy, youtube, zdjęcia - bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie.

Moim zdaniem jest optymalny. Chociaż zgodzę się że czasem może to wyglądać śmiesznie - np widziałem kiedyś jak facet rozmawiał przez coś o rozmiarach rzędu 8-10", hardkorowiec:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego według mnie rozmiary One X czy SGS 3 to maks jaki można przyjąć do używania tego urządzenia jako typowy telefon:wink:

Kierwa tak jakby RNS-E przyłożyć do ucha i gadać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że parę lat i będziemy właśnie z tabletów dzwonili. Jakieś 3 lata temu nie wyobrażałem sobie czegoś większego niż wspomniany wave 2, a teraz sgs3 jest optymalny.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note to już przegiecie. Widziałęm kilka razy jak ktoś rozmawiał i nasuwa sie stwierdzenie kiedyś cegłówka obecnie deska. Za duży a schowanie go w kieszeń wyglada komicznie. S3 nie podoba sie mi z wyglądu bardziej design S2 jest dla mnie. ONE jest idealny ale czy wart jest ceny.W play nie ma dobrej oferty na ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran 4-4,3" jest optymalny jako telefon++, zaś ok. 5" jako urządzenie multimedialne z mozliwością wykonywania rozmów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że parę lat i będziemy właśnie z tabletów dzwonili. Jakieś 3 lata temu nie wyobrażałem sobie czegoś większego niż wspomniany wave 2, a teraz sgs3 jest optymalny.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jest pewna granica i jest nia 5 cali.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam note 2 wczesniej htc evo 3d i odkad mam ta duza paletke to juz nic mniejszego mnie nie interesuje. Mi taki duzo ekran pasi pomimo iz wzrok mam dobry ... ;) czekam na note 3 wtedy moze opyle dwojke doloze troche i kupie ale trojka ma byc jeszcze wieksza.:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odbiegając od tematu.. bynajmniej =/ przynajmniej! Zmienia zupełnie sens Twojej wypowiedzi..

Nie wiem czy wiesz czy ale w HOX'ie nie ma możliwości samodzielnej wymiany baterii czy założenia dodatkowej karty pamięci. To jednolita bryła(poza wejściem USB, jack i na kartę microSIM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odbiegając od tematu.. bynajmniej =/ przynajmniej! Zmienia zupełnie sens Twojej wypowiedzi..

Nie wiem czy wiesz czy ale w HOX'ie nie ma możliwości samodzielnej wymiany baterii czy założenia dodatkowej karty pamięci. To jednolita bryła(poza wejściem USB, jack i na kartę microSIM).

Akurat praktyka jednolitej bryły gdzie brak możliwości wymiany baterii i brak slotu na karty pamięci to niestety coraz częstsza praktyka producenta. Dla mnie idiotyzm. Pierwsze telefony w których świadomie zrezygnowano ze slotow to chyba niektóre z nowszych Windows Phone'ów. Nota bene w nexusie jest to samo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytali Samsunga ostatnio czy tez pojdzie w kierunku jednej bryly. Odrzekl ze nic takiego sie nie stanie.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale chyba najlepiej zadać je tutaj.

Otóż, mam SGS3 z Plusa, służbowy.

I mam kłopot z odbieraniem MMSów, a mianowicie przychodzi wiadomość od kogoś, jest "pobierz" ale on mieli mieli i nic nie pobiera.

Dopiero za jakiś czas przychodzi sms z Centrum MMS PLusa z linkiem do strony foto.plus.pl numerem telefonu i hasłem i dopiero tam mogę zobaczyć fotkę. Trochę zaczyna mnie to wk...

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w poprzednim telefonie Nokii też tak miałem.

Czy ktoś wie o co kaman i jak zrobić, żeby MMSy przychodziły "normalnie"?

W ustawieniach patrzyłem ale nie widzę nic, co mógłbym zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Soolek wyślij sobie sms konfiguracyjny.

Konfiguruj telefon

Wysłane z mojego GT-N7100

No właśnie trafiłem na to.

Phone skonfigurowany, ale mms testowy jeszcze nie przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nawet jeśli ma to wyłączone to jak leci MMS to przesyłanie danych włącza się samo na chwilę:wink:Przynajmniej mam tak w Arcu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet danych mam wyłączony, ale chyba wiadomość sama powinna przyjść, czy też nie?

Teraz włączyłem, ale...cisza na razie.

Zobaczymy w praniu jak wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tak jak koledzy wyżej napisali. Najpierw konfiguracja netu a później włączony pakiet internetowy. MMS to dane więc pakiet musi być włączony.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...