Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W playu mam transfer non stop wlączony. Dodatkowo Roaming Danych (Play ma podpisaną umowę z Orange i Plusem- więc wszystko w ramach pakietu. Dodatkowo słyszałem, że dogadują się jeszcze z T-Mobile na to samo).

Z Internetu korzystam cały czas (łącznie z YT) i rzadko kiedy przekraczam 2GB. Poza tym nawet po przekroczeniu pakietu nie płacę za przesyłane dane- jedynie transfer spowalnia.

Wczoraj zaktualizowałem HTC One do 4.2.2 :wink:

W sumie większych różnic nie widzę...

Bo w tej aktualizacji jest większość poprawek bugow i optymalizacji.

Ja natomiast przesiadlem się ze stockowego romu Samsunga na CM 10.1 i powiem szczerze różnica kolosalna na plus dla CM.

Na poprzednich telefonach też używałem CM ale zawsze były jakieś mniejsze lub większe problemy. Natomiast teraz to jest bardzo dopracowany ROM. polecam.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W playu mam transfer non stop wlączony. Dodatkowo Roaming Danych (Play ma podpisaną umowę z Orange i Plusem- więc wszystko w ramach pakietu. Dodatkowo słyszałem, że dogadują się jeszcze z T-Mobile na to samo).

Z Internetu korzystam cały czas (łącznie z YT) i rzadko kiedy przekraczam 2GB. Poza tym nawet po przekroczeniu pakietu nie płacę za przesyłane dane- jedynie transfer spowalnia.

Wczoraj zaktualizowałem HTC One do 4.2.2 :wink:

W sumie większych różnic nie widzę...

Bo w tej aktualizacji jest większość poprawek bugow i optymalizacji.

Ja natomiast przesiadlem się ze stockowego romu Samsunga na CM 10.1 i powiem szczerze różnica kolosalna na plus dla CM.

Na poprzednich telefonach też używałem CM ale zawsze były jakieś mniejsze lub większe problemy. Natomiast teraz to jest bardzo dopracowany ROM. polecam.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

W HD2 miałem ROM od Pongstera na CM i byłem b. zadowolony (minusem była konsumpcja baterii).

Dziewczynie kupiliśmy X-Perie Z i muszę przyznać, że tamten Android mi jakoś bardziej odpowiada...

Jednak jestem zadowolony z ONE (a użytkuję go od 2 miesięcy)- przede wszystkim z żywotności baterii.

melman_zyrafa jaki masz futerał do one?

Ten oryginalny "skórzany" flip z czerwoną podszewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnalem Auto Mape 1.4.1... kolega wykupil licencje na 1 tydzien - mapa z czerwca. Wrzucilem caly folder Automapa od niego na moj telefon. Pozniej zainstalowalem apke 1.4.1 i chodzi az milo. Nic sie nie wylacza. I w ten oto sposob mam mape z czerwca i apke z licencja do 2192 r.

A co do Google Maps i braku zmiany pozycji - okazalo sie ze mialem uwalony GPS w swoim S3. Temat czesto poruszany w sieci, kazdy radzi zmieniac ROM (ja przerzucilem kilka) i kicha. Lapal sygnal tylko na dworze i co chwile gubil. Na xda developers jest tutorial jak naprawic GPS w S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnalem Auto Mape 1.4.1... kolega wykupil licencje na 1 tydzien - mapa z czerwca. Wrzucilem caly folder Automapa od niego na moj telefon. Pozniej zainstalowalem apke 1.4.1 i chodzi az milo. Nic sie nie wylacza. I w ten oto sposob mam mape z czerwca i apke z licencja do 2192 r.

A co do Google Maps i braku zmiany pozycji - okazalo sie ze mialem uwalony GPS w swoim S3. Temat czesto poruszany w sieci, kazdy radzi zmieniac ROM (ja przerzucilem kilka) i kicha. Lapal sygnal tylko na dworze i co chwile gubil. Na xda developers jest tutorial jak naprawic GPS w S3.

To podrzuc na PW folder od kolegi :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz gdzie zarzucic ponad 300MB i jutro wieczorem w wolnej chwili to wrzuce. Bo poczta 300MB raczej nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotkie pytanko a mianowicie jest jakas mozliwosc zapisania na karte sd sciagany plik opera ...? Bo gdy chce pobierac to mam tylko mozliwosc na pamiec wewnetrzna ... mozna to obejsc jakos?????? Zostalo mi pare GB wolnego miejsca na pamieci wewnetrznej i troche krucho mam jak sciagam filmy w full hd.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na dysku google. Nie wiem czy tu moge wklejac linki wiec jak cos to PW. AM z czerwca + apk 1.4.1 (nie chodzi na androidzie 4.2).

Jutro wieczorem usuwam z dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj SGSIII spadł na ziemie.... :facepalm:

Pękła szybka, czy mozna ją wymienic, no i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po c**ju, rozwaliłem wyświetlacz w Zetce... nie wiem jak to się stało!! Pierwszy raz w życiu (nie wiem dlaczego!) włożyłem klucze do tej samej kieszeni co telefon i zonk, leciutkie pęknięcie i już brak reakcji na dotyk... Co teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po c**ju, rozwaliłem wyświetlacz w Zetce... nie wiem jak to się stało!! Pierwszy raz w życiu (nie wiem dlaczego!) włożyłem klucze do tej samej kieszeni co telefon i zonk, leciutkie pęknięcie i już brak reakcji na dotyk... Co teraz??

Musisz kupić S4

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało,że w moje AM na sgs II nie chce w cale łapać sygnału???? miałem AM od początku i nigdy nie było problemu do dziś, nawet jednej kreski nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij program GPS Status i zobacz czy bedzie lapal sygnal. Byc moze to nie AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnełem i ciągle jest

Looking for gps location

wgranie nowego romu coś pomoże czy tel do serwisu??? gwarancja jest 12 czy 24 miesiące???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie chinole jeszcze Zetki nie naprawiają... :facepalm:

Przecież Z miał być pancerny:whistling: Po rozpadzie SonyEricsson dobrego telefonu oni już nie zrobili:thumbdown: Ja zagorzały fan marki kupiłem HTC:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak bym go jeszcze upuścił czy kopnął czy coś takiego to OK, miał prawo się rozwalić ale w kieszeni... :facepalm: Idzie to sprzedać za jakieś śmieszne pieniądze jakiemuś fanatykowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...