Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

ale przy takiej kozie to tam pewnie rękę by wcisnął między nadkole a wahacz :mysli: Pewnie gwint mu się wylał i ma za miękko :gwizdanie:

:bag::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka była ta gąbka jak kupiłem, wiecie jak była składana z trzech przystanków to o takie szczegóły nie ma się co czepiać :polew:

michał dźwięk tylko, czasem fajnie czasem aż mnie wk***ia to wszyyy :)

Na tył wskoczyła mała pierdoła, zdjęcie poglądowe :polew: Kowi niepodpowiadaj :decayed: Jutro dam lepsze zdjęcia bo zapomniałem się przypucować :polew::decayed:

P1160890.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał dźwięk tylko, czasem fajnie czasem aż mnie wk***ia to wszyyy :)

Na tył wskoczyła mała pierdoła, zdjęcie poglądowe :polew: Kowi niepodpowiadaj :decayed: Jutro dam lepsze zdjęcia bo zapomniałem się przypucować :polew::decayed:

P1160890.jpg

eeee... myślałem że jakieś +5hp, a tu tylko +10pkt lansu :disgust::decayed:

co to za nowa pierdoła? Kowi Ci hak opchnął? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał dźwięk tylko, czasem fajnie czasem aż mnie wk***ia to wszyyy :)

Na tył wskoczyła mała pierdoła, zdjęcie poglądowe :polew: Kowi niepodpowiadaj :decayed: Jutro dam lepsze zdjęcia bo zapomniałem się przypucować :polew::decayed:

P1160890.jpg

eeee... myślałem że jakieś +5hp, a tu tylko +10pkt lansu :disgust::decayed:

co to za nowa pierdoła? Kowi Ci hak opchnął? :mysli:

temu silnikowi nic koni nie doda, ewentualnie wymiana na inny :naughty:

Dzisiaj był u mnie i zabrał zadowolny

:dziura:

Ps. radio tanieje :naughty:

to co mrogal pokazał jest mocne i chyba niedrogie. Napisałem do zioma czy to EU czy US, bo nie ma nr żeby zadzwonić nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy agb w ośce i taki palikapeć pod remizą byłby szał, ale mogę se tylko pomarzyć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha, mam ta oslone od SID'a, moze bede sprzedawal, bo nie wiem, czy ja upchnam do siebie - dam znac w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVICF700BT ma wszystko prócz DVD, w aukcjach często pisza że ma, ale to jest pomyłka względem nowszego modelu F900(tego miał nosb) według specyfikacji na stronie pioneera :wink4:

Samo radyjko jest w porządku :wink4: mapy mozna uaktualnic, mozna też system złamać, ale wtedy nie działa w tle muzyka, albo navi albo multimedia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka była ta gąbka jak kupiłem, wiecie jak była składana z trzech przystanków to o takie szczegóły nie ma się co czepiać :polew:

michał dźwięk tylko, czasem fajnie czasem aż mnie wk***ia to wszyyy :)

Na tył wskoczyła mała pierdoła, zdjęcie poglądowe :polew: Kowi niepodpowiadaj :decayed: Jutro dam lepsze zdjęcia bo zapomniałem się przypucować :polew::decayed:

P1160890.jpg

dokaldka pod PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha daj mi foto !?

I jedz mniej jajek bo niedługo zapomnisz jak się nazywasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga ma te zdjęcia, ale fotele gówno warte wczoraj je znalazłem i przegnił cały materiał także raczej odpadają.

Kowi muszę jechać do tego zgreda Nosba na dniach i pobawić się jego radiem jeszcze, bo jakoś kurfa nie wiem co wybrać a 1K drogą nie chodzi :)

Flajer daj znać, bo chętnie bym przygarnął.

Abdul nie rób se jaj nawet :tongue4:

Mrogal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga ma te zdjęcia, ale fotele gówno warte wczoraj je znalazłem i przegnił cały materiał także raczej odpadają.

Dawaj foty nie pindol. Materiał mówiłem wali mnie.. ma śmiagać elektryka i poduchy, reszta mi lata. Dawaj te foty i Nosb po nie wjedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...