Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka masz tam fele 17 czy 18 cali

Opublikowano

Oczywiście że 18 cali :wink4:

Felga robi robotę... :kox: :kox: Ale gwint według mnie to już konieczność do 18' :gwizdanie:

Opublikowano

felga jest mega!!

Opublikowano
  • Autor

dscf6748n.jpg

dscf6735y.jpg

dscf6731y.jpg

dscf6727h.jpg

dscf6723.jpg

dscf6720z.jpg

dscf6664g.jpg

A ta fotka mi sie strasznie podoba... Dwa małe Resoraczki...

dscf6659y.jpg

dscf6653v.jpg

Opublikowano

na ostatniej focie dobrze stoi,wygląda jakby była na gwincie :decayed: a 17" na gwincie i jazda po polskich drogach jak u grn czy u mnie to tragedia :disgust:

Opublikowano

powoli mam dość telepania :decayed:, ale coraz więcej dróg zaczynają u nas robić, miejmy nadzieje ze niedługo będzie znośnie :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe jak narazie Ja z grn musimy jeździc tak po Lublinie

drogadocelu.jpg

Opublikowano

hehe jak narazie Ja z grn musimy jeździc tak po Lublinie

drogadocelu.jpg

wczoraj wracałem z Mazur i w Łomży trzy razy jak pizgnąłem podwoziem to myślałem że auto na pół pęknie, kuźwa cza kręcić w góre.
Opublikowano

Arek ja to Cie widze w opolu w sobote :wink4:

Opublikowano

wczoraj wracałem z Mazur i w Łomży trzy razy jak pizgnąłem podwoziem to myślałem że auto na pół pęknie, kuźwa cza kręcić w góre.

nie pękaj stary :decayed:
Opublikowano

Dotrze się po pewnym czasie :naughty::decayed:

Opublikowano

hehe jak narazie Ja z grn musimy jeździc tak po Lublinie

drogadocelu.jpg

wczoraj wracałem z Mazur i w Łomży trzy razy jak pizgnąłem podwoziem to myślałem że auto na pół pęknie, kuźwa cza kręcić w góre.

mnięczak :tongue4:

Opublikowano

Jeździć na glebie trzeba i lubić i umieć :wink4:

Ja nie narzekam a opony mam schowane w nadkolach :kox:

Opublikowano
  • Autor

dsc08350u.jpg

dsc08354.jpg

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________i moja "mordka" :

dsc08357m.jpg

Opublikowano

Na żywo bardzo dobrze sie prezentuje :kox: , teraz czas na wnętrze :decayed:

Opublikowano

Na żywo robi robotę :) Aż moja Magda sie pyta "a czyje to auto z różowym znaczkiem z przodu?" :decayed: No i felga też very very :good: [br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:04_________________________________________________Wymień sobie żarówkę od podświetlenia tablicy tak przy okazji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Żarówka jest OKI, tak jak u Krychy wystarczy puknąc.... hehe

wiem wiem ze robi robote, a na znaczek rwe wszystkie laski ze swojej wsi... buahaha, jesczze zaciski hamulcowe pojda w ten kolor.

Co do wnetrza to musze wkońcu się za to zabrac żeby Mnie chłopaki do battalionu wzieli, dlatego kiera juz leży eSkowa, a moja mała Gosia zajmie sie obszyciem gałeczki od polifta... co do foteli narazie PASuje, i tak w tym roku sporo nadszarpnąłem budżet domowy jeżeli chodzi o Audiczke...

powoli pomału będę dalej rezał...

Opublikowano

dsc08350u.jpg

dsc08354.jpg

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________i moja "mordka" :

dsc08357m.jpg

na zywo naprawde robi robote suka, szczegolnie pakiet S4, no i te 20stki :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych fotek na str. 1 :kox:

i zapowiedz kolejnych modyfikacji....

Opublikowano

Robi robotę, na żywo felgi :slina::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.