Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niektozy to maja klawe zycie :th: ja taka sesje zdjeciowa to bym mogl zrobil ale z wymiany sprzegla przy kamazie :kox::polew:

Opublikowano

nowy nabytek do S4 - bede na czasie "dopasowywał" do auta i "dopasowywał" jakies 18' fele <_<

8-śmio tłoczkowy przód 365 mm, tył 335 mm

dsc06373qk2.jpg

dsc06376cn6.jpg

Opublikowano

SID jedziesz gruuubo .... :th:

to mi sie podoba ... projekt zdrowo dofinansowany,zadnych kompromisów ....

Opublikowano

Taaa 18-ka to mus, tarcza z tego co pamiętam zakrywa felge 16, albo i 17-ke :blink:

Opublikowano

Sid, bedzie duzo roboty z dopasowniem?

Opublikowano

Sid, bedzie duzo roboty z dopasowniem?

mysle ze tylko bedzie trzeba nowe adaptery/jarzma zalozyc i nic wiecej

no i oczywiscie fele 18' i to nie kazde wejda tylko wybrane :>

dzis wycziscilem hamulce i zamowilem nowe przewody hamulcowe w stalowym oplocie

i jestem na etapie poszukiwania nowych klockow

Opublikowano

SID a co z tymi tarczami robisz?? :gwizdanie:

Opublikowano

dzizas!

to ja mam do tej firmy rzut mokrym kapciem i nic nie wiedzialem?!?!

juz im poslalem maila:D

Opublikowano
  • Autor

a to juz widze skad ta wiadomosc oczywiscie zapraszamy serdecznie :)

Opublikowano

tak, to ode mnie;-)

teraz z mojej A4 zrobimy lans ;-)

Opublikowano

Wustyle FWD :mysli: :mysli:

to co tam chcecie rezać ?? :decayed:

Opublikowano

Kurde jak ja bym chciał miec taką prace :(

Chłopaki sie nie szczypia tylko jada po calosci z S4 :) ale jak jest $ to i szaleje sie ;)

Sliczna S4 SID : gratulacje :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jesli ktos jest z okollic Nadarzyna to polecam zobaczyc ile przed swiatlami zdazylem wychamowac rsem. Postanowilem sprawdzic sie z kolega evo 9 380 koni fakt wygralem ale .....................

oczywiscie chodzi o maximusa i moje piekne slady jak z powrotu do przyszlosci

Opublikowano

Wustyle FWD :mysli: :mysli:

to co tam chcecie rezać ?? :decayed:

Poziu

Ty sie nie nerwuj ;-)

Moze jeszcze w tym roku bedzie S4, a jak sie nie uda to przynajmniej 1.8TQ ;-)

I nie dyskryminuj FWD :-)

Opublikowano

I nie dyskryminuj FWD :-)

No pewnie! popieram! :> Szpera i heja! mniejsze strary mocy niż w quattro :naughty:

Sorki za OT.

Opublikowano

jesli ktos jest z okollic Nadarzyna to polecam zobaczyc ile przed swiatlami zdazylem wychamowac rsem. Postanowilem sprawdzic sie z kolega evo 9 380 koni fakt wygralem ale .....................

oczywiscie chodzi o maximusa i moje piekne slady jak z powrotu do przyszlosci

A co Adasiu ABS się spier...w RS-ie?

No i RS chyba miał 440 kucorków to zlać powinieneś jak najbardziej :cool:

Opublikowano

jesli ktos jest z okollic Nadarzyna to polecam zobaczyc ile przed swiatlami zdazylem wychamowac rsem. Postanowilem sprawdzic sie z kolega evo 9 380 koni fakt wygralem ale .....................

oczywiscie chodzi o maximusa i moje piekne slady jak z powrotu do przyszlosci

A co Adasiu ABS się spier...w RS-ie?

No i RS chyba miał 440 kucorków to zlać powinieneś jak najbardziej :cool:

A jak tam oponki? Nadają się jeszcze do czegoś?

Opublikowano
  • Autor

no jednym z mankamentow lub + montowania autronica to to ze nie ma trakcji ani abs-u :) Co prawda postaram sie zrobic wlascicielowi ale to w pozniejszym czasie wracamy do tematu s4 :)

Opublikowano

Adam,a tak z ciekawości,bo projekt SID-a jest baaardzo kasowy, ile u Was koszt zrobienia z mojej S4 ok 450 ps? Jeżeli nie jest to tajemnicą. Jak jest to może na priv. czy w 20 tys da rade sie zmieścić :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Czesc projekt Sida jest bardzo dopracowany . Powiem ci na forum bo nie ukrywam swoich cen. Za calosc mojej pracy przy budowie tego potwora inkasuje 3 tys zl . Reszte to czesci. Takie projekty wcale nie sa dla nas oplacalne bardziej chodzi o prestiz budowy oraz to ze lubimy te silniki :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.