Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U siebie też planujesz 400KM+? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm smiem twierdzic ze jest juz u niego te 400 :)

Przepraszam Nik nie moglem sie powstrzymac :) Jak skoncze auto bedzie mialo swoj osobny topic

iphone005ar0.jpg

w800.png

Opublikowano

Rzeklbym : GRUBO! :kox::)

Opublikowano

Rzeklbym : GRUBO! :kox::)

Grube to silikonowe łączniki, reszta raczej nieznana na razie :cool1: .
Opublikowano

I pod kolor auta :P No cóz na pewno ko4 lub wiecej , iceki od Rs4 i takie tam :P Wiec "chudo" nie jest :D:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no faktycznie pasuja pod kolor jak nic wlasciciel zapowiedzial na lato jakies fruty typu autronic itp :) w kolejce za to czeka juz nastepna na podobny mod tylko w granacie

audis4jr1.th.jpg

Opublikowano

no faktycznie pasuja pod kolor jak nic wlasciciel zapowiedzial na lato jakies fruty typu autronic itp :) w kolejce za to czeka juz nastepna na podobny mod tylko w granacie

audis4jr1.th.jpg

Auto zrobione mechanicznie profi! Jezdzi [br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 13:46_________________________________________________Auto jest zrobione mechanicznie profi! Podziekowania dla Adama :good: Jezdzi jak 400 koni napewno, ale trzeba go jeszcze wystroic. Mysle o Autronicu, bo ma spora rezerwe mocy teraz - ktora trzeba wydobyc :)

Opublikowano

no faktycznie pasuja pod kolor jak nic wlasciciel zapowiedzial na lato jakies fruty typu autronic itp :) w kolejce za to czeka juz nastepna na podobny mod tylko w granacie

Czyżby mowa o mojej? Bo widze że stoi w tle biedulka :decayed:

Opublikowano

No racja racja dawaj wykres...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie chciałbym odkopywac kotleta ale coś cicho tutaj... Czy coś nowego się działo w temacie?

Opublikowano

wlasciciel prawdopodobnie na wakacjach w tajlandii :wink4:

Opublikowano

Ojjj, dzieje się, a dzieje. Między innymi konwersja body na RS4. Może SID za niedługo coś napisze tutaj.

Opublikowano

Ojjj, dzieje się, a dzieje. Między innymi konwersja body na RS4. Może SID za niedługo coś napisze tutaj.

uuuuuuuuuuu grubo ... czekamy ...

Opublikowano

Bardziej niż konwersja na Body mnie kręci atak na +500 ps :)

Opublikowano

Najpierw będzie chyba RS4 body.

Opublikowano

Hmm... a pamiętam SID-a jak mówił, że już nie będzie ładował siana w ten projekt. Mało tego, chciał nawet sprzedać swojego bolida :mysli:

Andrzejku, pochwal się zmianami :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mało się odzywam bo brakuje mi czasu na wszystko

tak auto posiada już body RS4 (całość to tylko ori części RS4)

w tej chwili czeka w kolejce na malowanie u lokalnego "machera"

czas zakończenia malowania to początek maja

dsc08053n.jpg

nie planowałem takiej zmiany body - decyzja zapadła w 2 min kiedy kupiłem cała RS4 na części

auto zaraz po malowaniu będzie robione na +500 KM :)

do 2 tyg. przyjdą mi wszystkie części :rolleyes:

co do kosztowności tuningu Audi nie będę się wypowiadał - zrobi to za mnie zdjęcie :>

dsc07976.jpg

dsc07980.jpg

Opublikowano

co do tuningu audi musiałbyś zrobić jeszcze zdjęcie z 200setek SID + pełne dane dane do wysyłki.. :wink4:

co nowego w planach ? chyba już wszystko co mogłeś zrobić to zrobiłeś..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.