Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie nie.

Daj Żonie A4 a dla siebie bierz Szymeniowego esa :kox:

Ps Żonka powinna Cię sa jajko powiesić że takie ładne b6 zs darmo oddałeś :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ja wiem :eusathink: B6 w sumie poszło za 30 tys. za 2002 rok w lipcu :kox:

Przy zakupie A3 priorytet bedzie czarny kolor oczywiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafił sie kupiec to na co miałem czekac :wink:

Wtedy stało u mnie 3 auta i raczej nie dałbym rade wszystkimi jezdzic :grin:

Dodatkowo sprzedałem dwie kierownice z poduszkami i felgi 17 :naughty:

W tej cenie to chodza np. B7 2005 rok i ludziska bujaja sie ze sprzedazą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem a3 dla mamy miała być w automacie i diesel oczywiście nic nie było ładnego . W manualu większy wybór . Trafił się leonik z 2010 roku na DSG wersja FR 170KM . W fotelach czerwona alkantara . B. ładne auto . Nie jest to audi ale mamie się podoba ;o). Zawsze byłem przeciwnikiem automatów , ale DSG daje rade . szkoda że nie ma napędu na 4 koła hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu jesteś na forum A3 :grin: Szykuje się znowu rezanie. W swojej już nie bardzo masz co to teraz A3 będzie rezana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przejedz sie A1ka zanim wybierzesz A3, powiem Ci, ze ostatnio kolega mial na pare dni bo jego w serwisie byla to jak dla mnie to za***iste male autko, srodek przyjemny, jak by tylko troche dodatkowego wyposazenia dobrac to sie robi fajne autko, to akurat bylo 5 drzwiowe, z tylu niby usiadlem ale na dluzsza trase bym nie chcial jechac ale jak dla zony do jezdzenia po miescie to moim zdaniem idealne. 1.2tfsi nawet ciekawie jedzie jak na takiego miejskiego popierdzielacza no i wszedzie zaparkujesz. Chyba, ze juz decyzja zapadla na A3 to tez good! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przejedz sie A1ka zanim wybierzesz A3, powiem Ci, ze ostatnio kolega mial na pare dni bo jego w serwisie byla to jak dla mnie to za***iste male autko, srodek przyjemny, jak by tylko troche dodatkowego wyposazenia dobrac to sie robi fajne autko, to akurat bylo 5 drzwiowe, z tylu niby usiadlem ale na dluzsza trase bym nie chcial jechac ale jak dla zony do jezdzenia po miescie to moim zdaniem idealne. 1.2tfsi nawet ciekawie jedzie jak na takiego miejskiego popierdzielacza no i wszedzie zaparkujesz. Chyba, ze juz decyzja zapadla na A3 to tez good! :hi:

przestan, głośno , wykończenie jak nie w audi ...szkoda przepłacać bo ceny za to chore :kwasny: Już lepiej a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 to dobry wybór i można wyrezać fajny wypas :) Przy tym miejsca jest jak w b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, czekamy co Grześ kupi, kupujemy takie same i rezamy od początku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8P to super auto, ja na nie nie dam złego słowa powiedzieć.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja juz zapadła , autko ma byc oszczedne i dla kobiety :wink:

Bedzie ten model , celuje 1.6 TDI CR 105 KM

Fotogaleria: Audi A3 z oszczdnymi silnikami 1.6 TDI - autoGALERIA.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać bo u mnie biało a ja na letnich :facepalm:

Trzeba załozyc te balony na zime :grin:

zima_001.jpg

zima_002.jpg

zima_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać bo u mnie biało a ja na letnich :facepalm:

Trzeba załozyc te balony na zime :grin:

http://s19.postimg.org/aut6m5pk3/zima_002.jpg

WRC, a nie zanabyłeś sobie szybkiego hydraulicznego podnośnika, tylko jedziesz na tym z zestawu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pasuje kupić :wink: pewnie mnie tez czeka zmiana kół w A3 :grin:

Tak patrze na ALLEGRO to tego jest od groma , ktory wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pasuje kupić :wink: pewnie mnie tez czeka zmiana kół w A3 :grin:

Tak patrze na ALLEGRO to tego jest od groma , ktory wybrać ?

Ja kupiłem nie na allegro, tylko w Norauto taki model do 2t rok temu bodajże za 149,99 i jak na razie nie żałuję. Ma magnetyczną tackę na śruby i końcówka która podnosi, z takim talerzykiem i gumową podkładką, jest obracana o 360 stopni. Gumową podkładke wyrzuciłem, bo była za mięka i zgniatała się tak, że krawędzie tego talerzyka dotykały podwozia i zastą piłem ją normalnym krażkiem hokejowym delikatnie dociętym. To nie jest najtaniej, ale jak zobaczyłem w obok w Auchan taki badziew za 79,99, to uciekłem czym prędzej. I z boku korpusu jest dospawana rączka do przenoszenia z solidengo stalowego pręta, a nie plastikowy uchywt, który się zaraz urwie. Używałem go już i przy zmianach kół i przy ustawianiu auta na kobyłkach. Z kobyłkami nie jest łatwo, bo trochę mało miejsca dookoła wzmocnień do fabrycznego podnośnika, a poza tymi miejscami to łatwo pognieść podwozie i progi kombinując gdzie indziej, niemniej jest to wykonalne.

Teraz widzę, że mają w gazetce jakiś nieco inny za 79,99 w promocji o tu: http://www.norauto.pl/gazetka/Ps02_14-Gazetka_mutacja-small.pdf .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam bardzo czesto takiego jak kolega wyzej wskazal, wystarczy w zupelnosci, konstrukcja toporona wiec ciezko zepsuc, a dzwiga wystarczajaco. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...