Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki auta :wink: zamień się z żoną :grin: Tu masz co robić :decayed: a po ciul ci wypasiona B8 i jeszcze w kombiku :grin::wallbash::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem takie felgi przy zakupie mojej trójki :decayed: gratuluję zakupu Grzesiu! niech się sprawuje! pierwsze co to RNS-E się prosi.. :naughty:

Duzego wyboru nie ma jesli chodzi o ORI felgi do A3 :wink:

W sprawie RNS E juz Siemian pisał do mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mój z piano ramką i alu gałkami z a3 tez na sprzedaż jakby co, fajna a3, szkoda tylko że w 1,6 zrobili jedną rurkę, a tak poza tym elegancka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek da sie lusterko prawe przekodowac aby mi sie w dol skrecalo podczas cofania automatycznie w r8? jest tam jakas opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek da sie lusterko prawe przekodowac aby mi sie w dol skrecalo podczas cofania automatycznie w r8? jest tam jakas opcja ?

Chyba nie :wink:

Tu masz fajna Niemiecka stronkę z kodowaniami :

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi R8 - VCDS Codierungen, Webdesign

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mój z piano ramką i alu gałkami z a3 tez na sprzedaż jakby co, fajna a3, szkoda tylko że w 1,6 zrobili jedną rurkę, a tak poza tym elegancka:wink:

później w 2.0TDI też już robili jedną rurkę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem byl silnik 1.6 CR TDI

Ze względu na spalanie czy bezawaryjność ?

Sam sprowadziłeś z F czy kupiłeś w PL ?

Który rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w końcu skończyłem czytać wątek i zastanawiałem się co dalej w A4 będziesz rezać, a tu końcówka, ostatnie posty i wyskakuje A3 :facepalm: naprawdę Szacunek Grzegorz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając zakup A3, przejrzałem dziś cały wątek :decayed: siedzę z nogą w gipsie to mam trochę czasu :wink:

Na początek dużo zdrówka dla żony i Ciebie.

Szacun za mody bo są na prawdę konkretne, autko jest wypas :slina::slina::slina: świetnie ogarniasz temat :thumbup1: i za dużo już Ci nie zostało do zrobienia przy tym aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznice sa okolo 5 mm :wink4:

Beda potrzebne : 2szt. rura aluminium 57 mm , 2 szt. redukcja silikonowa 57/63 mm , 2 szt.obejma 60-68 mm , 2szt. obejma 67-75 mm

http://img405.imageshack.us/img405/9475/img6622k.jpg

grzegorz brałeś do tego rury 15 czy 20 cm? nie mam pewności czy 20 sie zmieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była znowu walka z dwoma autkami :kox: i jak zawsze sa jakies kwiatki :facepalm:

Koledze MarcinOslo A5 Coupe doprowadzona instalacja do zbiornika QUATTRO oraz HOLD ASSIST

Grzeskowi griga-st zmiana lamp na bixenon skretny , kiera MF trzyramienna oraz uruchomienie łopatek :naughty:

Tutaj mielismy klina z czujnikiem samopoziomu :shock3: fabrycznie był tylko jeden z tyłu :wink:

Oczywiscie niezłe zaskoczenie było :grin: nie dało sie zrobic Nastawów poniewaz walił blad przedniego czujnika .

Zastosowalismy tajny patent i wszystko juz smiga :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, bo nie będę miał o czym u siebie pisać:ranting::grin:

U mnie to standardzik: bez przygód żaden mod nie przeszedł.:facepalm: Z wyjątkiem kiery której się najbardziej obawiałem:kox:. WRC pełna profeska:thumbup1:, tylko czekać jak go Kulczyk na salony zaprosi:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...