Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

też mam taki typ już od 10 lat - 0 wycieku oleju, jest super, ale jedyny mankament to, to że przesuwa się o kilka cm przy podnoszeniu auta (od tego są te 4 kółka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarłem do końca tego wątku! Tydzień czytania (jak było wolne tylko) nareszcie!

WRC - szacun, ogromny za to co tutaj pokazujesz.

Mnie do szczęścia brakuje w moim tylko: grzanych i wentylowanych siedzeń (wystarczą przednie), webasto i tego podświetlenia w klamkach, bo właśnie jakiegoś takiego czegoś po boku w leavin home nie ma - byłem pewny, że będzie w lusterkach a tutaj mnie to rozczarowało/zaskoczyło -> brak.

Dalej mnie zastanawia czy mam skrętne ksenony (co już wyjaśniam z Tobą WRC na pw), jutro mam zamiar oddać go na myjnię ręczną żeby przygotować go na zimę - zobaczę co tam zasugerują i za ile, kogoś polecacie w Katowicach? I jak już będzie jakoś wyglądać, to zrobię kilka fotek i go opiszę trochę (o ile czasu starczy).

ps. nie znoszę ludzi, dziś wracam do samochodu i patrzę a tam bita śmietana na masce - normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie znoszę ludzi, dziś wracam do samochodu i patrzę a tam bita śmietana na masce - normalnie...

Ktoś chciał Ci furkę schrupać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do końca tego wątku! Tydzień czytania (jak było wolne tylko) nareszcie!

WRC - szacun, ogromny za to co tutaj pokazujesz.

Mnie do szczęścia brakuje w moim tylko: grzanych i wentylowanych siedzeń (wystarczą przednie), webasto i tego podświetlenia w klamkach, bo właśnie jakiegoś takiego czegoś po boku w leavin home nie ma - byłem pewny, że będzie w lusterkach a tutaj mnie to rozczarowało/zaskoczyło -> brak.

Dalej mnie zastanawia czy mam skrętne ksenony (co już wyjaśniam z Tobą WRC na pw), jutro mam zamiar oddać go na myjnię ręczną żeby przygotować go na zimę - zobaczę co tam zasugerują i za ile, kogoś polecacie w Katowicach? I jak już będzie jakoś wyglądać, to zrobię kilka fotek i go opiszę trochę (o ile czasu starczy).

ps. nie znoszę ludzi, dziś wracam do samochodu i patrzę a tam bita śmietana na masce - normalnie...

Ciesz się, że nie bita maska.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na złość, przestało padać wtedy ;-) ja nie wiem co oni chcieli, może byli jeszce głodni ale że samochód? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na złość, przestało padać wtedy ;-) ja nie wiem co oni chcieli, może byli jeszce głodni ale że samochód? :-P
a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed:

Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na złość, przestało padać wtedy ;-) ja nie wiem co oni chcieli, może byli jeszce głodni ale że samochód? :-P
a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed:

Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink:

18 ze odpowiem za Grzesia.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dzięki grzechu paczka dotarła :decayed:

OK :hi: to rezacie :decayed:

A tak na goraco :wink: dopiero wrocilem :zdjecie:

Słabo widac ale jest noc :decayed:

S_LINE_1_003.jpg

S_LINE_1_001.jpg

S_LINE_1_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie pan zadowolony:thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Pani:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziala auta :decayed:

Martwie sie tylko jedna rzecza..............czy da mi cokolwiek tam cos pogrzebać :buahaha:

Trzeba zrobić pare poprawek z lakierem i wyczyscic bagaznik z siersci psa :thumbdown:

Priorytetem byl silnik 1.6 CR TDI :thumbup1:

A3_001.jpg

A3_003.jpg

A3_002.jpg

A3_005.jpg

A3_006.jpg

A3_007.jpg

A3_003.jpg

A3_005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

i znowu narobisz się przy nim a Ona nawet tego nie zauważy!

przynajmniej będziesz miał argument np: jak pójdzie do fryzjera, a Ty nie zauważysz, że kolor o jeden ton na włosach jest inny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie felgi przy zakupie mojej trójki :decayed: gratuluję zakupu Grzesiu! niech się sprawuje! pierwsze co to RNS-E się prosi.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...