Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

jesli mazs dobry akumulator to uwalenie jest prawie niemozliwe musialby byc blad we flashu inaczej nie ma strachu najwyzej nie przyjmie zapisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u nas w wawce wszystko robią :naughty:

robia nie znaczy ,że potrafią :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień nick na WRC :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 01:23_________________________________________________laguna była i jej nie ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ

a jak już wszystko zmodzisz, co ci pewnie zajmie jeszcze z tydzień max :decayed: , to co wtedy ?

co ty będziesz chłopie robił ?

no normalnie mam rebus :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ

a jak już wszystko zmodzisz, co ci pewnie zajmie jeszcze z tydzień max :decayed: , to co wtedy ?

co ty będziesz chłopie robił ?

no normalnie mam rebus :tongue4:

Kupi nowe auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy marudzicie ten modul komfortu daje wiele mozliwosci a mozna tego troche dolozyc do b8 wiec da rade acc nie dziala chyba jeszcze i wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo usilnych starań Sławka szoguna :notworthy: nie udało sie odpalić auta na nowym Module niestety . W ASO ON LINE wszystko poszło ładnie ale niestety nie mozna przekodować samego Modułu ( problem siedzi w IMMO 5 ) . Zostaje wiec jak na razie stary i czekamy moze z biegiem czasu cos sie wymyśli. Takze niestety to nie taka prosta sprawa z tym modzeniem :decayed: .

Jezeli chodzi o system ACC o ktorym wspomniał Brysio pozostaje mi tylko temat licznika ktory ciezko dostać :confused4: oraz Modułu GATEWAY ktory został ostatnio zmieniony ( szukałem 6 miesiecy :) ) Reszta gratow jest juz podłączona .

Nie jest to takie hop siup jak sie wydaje , troszke trzeba było posiedzieć przy schematach i lookać w googlach o co kaman z tym wszystkim .

Niezle goscie biorą za graty i modzenie :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-tempomat-adaptacyjny-acc-i2056196421.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mow ze licznik trzeba inny???? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: czy pogielo ich juz calkiem?? przecie to tylko sprawa wyswietlania chyba???

czyli co nie da rady ruszyc tego modulu ??? bedziesz odsylal czy jak czy ktos sie tym zajmie na lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w a4 ale w a6 bez problemu można odpalić ACC bez wymiany licznika... Tylko nie będzie się wyświetlać podziałka na prędkościomierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w a4 ale w a6 bez problemu można odpalić ACC bez wymiany licznika... Tylko nie będzie się wyświetlać podziałka na prędkościomierzu

Ciekawe jak jest w B8 :mysli: W sumie mam podłączony sterownik pod zasilanie i pod Moduł Gateway no i sprawa jeszcze wymiany przelacznikow w kolumnie pozostaje . w A6 trzeba tez Gatewaya wymieniać ?

Na MMI trzeba jeszcze w Adaptacjach dodac ACC :) Ciekawi mnie czy nie bedzie blędów walić :?:

A najlepsze jest to ze w ASO Rzeszow nikt nie ogarnia ustawienia tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze niedlugo bedziesz wiedzial co i jak z LEDami ORI od lifta podswietlajacymi tablice? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak _Makki_ :)

Spis poszczególnych części do MODA :kox:

4G0943021 2 szt. 50, 59 PLN szt.

4B0971832 2 szt. 10,70 PLN szt.

000979009E 2 szt . 12,49 PLN szt.

Po rabatach bedzie taniej :wink4:

Małe porownanie z tradycyjną lampką :) A jak swieci ? to wieczorkiem będzie foto :naughty:

009.jpg 005.jpg 007.jpg 004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie to wpasowac do b6?

Tez tak pomyslalem :naughty: Troszke rezania będzie ale pewnie przynajmniej nie bedzie walić błędow a ORI to ORI :)

Trzeba sprawdzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie to wpasowac do b6?

Tez tak pomyslalem :naughty: Troszke rezania będzie ale pewnie przynajmniej nie bedzie walić błędow a ORI to ORI :)

Trzeba sprawdzić :wink4:

No wlasnie dlatego pisze :decayed:

Sprawdzisz u siebei w b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI LEDY juz siedzą w klapie :decayed: We wszystkich nowych modelach :audi: są teraz stosowane .

97900260.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...