Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też mam, fajny bajerek :decayed:

Opublikowano

Kawał dobrej roboty. Niech Ci służy jak najlepiej :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie doszły części do montażu :banan:

Na pokład wkrótce trafią: bix, samopoziom i grzana szybka.

Dzisiaj było autko u mechanika, założył czujniki do samopoziomu, trochę się powku... z tylnym :grin:

Wymienił przy okazji olej w skrzyni, drążki kier. i stabilizator.

Miał jeszcze założyć moduł pod grzanego windscrena ale tu wyskoczył mały zonk

20121128_121943.jpeg

w miejscu gdzie ma być moduł zasuwają rurki od klimy...

Można to jakoś sprawdzić, jak w anglikach był montowany owy moduł??

Na koniec dnia chciałem dojść do ładu z silniczkami klap. Miałem jeden błąd silniczka G135 i brak połączenia z G143 (chociaż oba działały).

00727 - Potentiometer in Positioning Motor for Defrost Flap (G135)

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

00735 - Potentiometer in Positioning Motor for Air recirculation Flap (G143)

30-00 - Open or Short to Plus

Po wyczyszczeniu cleanserem do potencjometrów... są dwa błędy:

00727 - Potentiometer in Positioning Motor for Defrost Flap (G135)

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

00735 - Potentiometer in Positioning Motor for Air recirculation Flap (G143)

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

których nie da rady skasować...

Opublikowano

Mody na pierwszorzędnym poziomie autko wraz z kolejnymi etapami modów nabrało smaczku :thumbup1: kolorek poezja :hi:

Szkoda tylko, że fajera nie po tej mańce :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a senkju, senkju :hi:

trzeba jakąś lepszą sesję zdj. zrobić, ale to już po założeniu przedniego s-lina :naughty:

a kiera, jak dla mnie w sam raz :grin:

---------- Post dopisany 13-12-2012 at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 23:08 ----------

doszedł kolejny gadżecik :decayed:

91fc5de2f0a1ef6amed.jpg

asferyczny z dwóch stron... :banan:

znając życie, to trafi do garażu na parę tygodni, wiadomo - zima...

czas chyba z silniczkiem dojść do ładu :wink:

Opublikowano

Świetne autko, coś czuje że parę modów od Ciebie zgapię jak nic :D

takie pytanko z innej beczki, zderzak zmieniales caly czytylo dolna dokladtke ?i jaki nr ?

Opublikowano
  • Autor
Świetne autko, coś czuje że parę modów od Ciebie zgapię jak nic :D

takie pytanko z innej beczki, zderzak zmieniales caly czytylo dolna dokladtke ?i jaki nr ?

Oba były wymieniane...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

eeee tam spokojnie z czasem bedą :D i bedzie kox

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Święta się skończyły, czas wziąć się do roboty...

Jutro standardowa comiesięczna wizyta u zaprzyjaźnionego mechanika (już) - swego czasu też posiadacza A4, zamienił na A3 :doh:

2597276d646c50c5med.jpg

Na tapetę tym razem: świece, szczelność, nagrzewnica...

---------- Post dopisany 06-01-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 01:19 ----------

Arturo napisał, że do mnie najdłużej szła :wink:

3d992795a299269fmed.jpg

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 22:59 ----------

Na razie tylko włącznik DRL zamontowany, lampy - jak tylko dekielki ogarnę...:facepalm:

edf1e55d119c24c2med.jpg

Opublikowano

Lista modów... :kox: Układ kontroli ciśnienia w oponach mnie kusi bo tego na mojej liście brakuje... :whistling: Ogólnie Fajna sztuka! :good:

Opublikowano
  • Autor

to byłby najlepszy wieszak w szafie :kox:

749ce50fba93b60amed.jpg

Opublikowano

Graty klubowicza :decayed:

Opublikowano
Lista modów... :kox: Układ kontroli ciśnienia w oponach mnie kusi bo tego na mojej liście brakuje... :whistling: Ogólnie Fajna sztuka! :good:

Bardzo fajna sztuka :decayed:

Opublikowano

eee Bartek zlotu jeszcze nie było a Ty już klubowicze jesteś ?? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zagraniczniaki mają bonusa... myślisz że bym nie chciał być? Na święta będę w PL i chciałem coś wykombinować, ale szybko na ziemię mnie w robocie sprowadzili i urlop od czwartku dali ale po zlocie...

Byłem na jednym w UK ale lipa była. Lepki o wladze walczyły i podziały sie porobily, takie tam pierdoły...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Zagraniczniaki mają bonusa... myślisz że bym nie chciał być? Na święta będę w PL i chciałem coś wykombinować, ale szybko na ziemię mnie w robocie sprowadzili i urlop od czwartku dali ale po zlocie...

Byłem na jednym w UK ale lipa była. Lepki o wladze walczyły i podziały sie porobily, takie tam pierdoły...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

nie no spoko...ja się wybieram do BT

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Rezanko - sezon 2013 - otwarcie :grin:

10 stopni na dworze, pomału można się zabierać za zakładanie tego co w garażu :grin:

na pierwszy ogień poszło zew fotochrom, dobrze, że wcześniej przeciągnąłem kable z lusterka wew :banan:

d2ec28de7bfe345fmed.jpg

druga rzecz to przednie blendy BOSE, na razie tylko kierowcy, bo do pasażera nie mam boczku SPEED

b8511b426fcff596med.jpg

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 23:23 ----------

się reza w garażu :kox:

4a56135f9e96cc17med.jpg

a w między czasie przyszło parę rzeczy z tury VI i już zamontowane :banan:

Opublikowano

widze postep w modach caly czas:thumbup1:

furka zmienia sie na lepsze z kazdym modem

ten parktronic za mna chodzi caly czas :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.