Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się prezentuje :) jeszcze jak dasz ją niżej, opony węższe + koła w polerkę będzie bajka :gwizdanie: i jeszcze możesz na tył dać dystans bo strasznie się to koło chowa na tej fotce chyba, że to złudzenie optyczne :mysli:

gleba wpada obowiązkowo, dziwnie mi się jeździ takim wysokim, prawie jak terenówką :decayed: i polerka rantu też będzie, tylko rozkminiam cały czas co ze środkiem koła zrobić, albo czarny połysk, albo kość słoniowa albo Sticker BomB :evil: ale to nic nie wiadomo, mam milion pomysłów na minute...

tył, racja, troszke się chowa i na przyszły sezon wpadną dystanse 15, moze 20mm. przód jest idealnie bo to 8,5J koła i ET35 :decayed:

Masz temat ze swoją A4? w podpisie widzę masz śliczną B5, Twoja? :kox:

jakieś foty z przebiegu prac? poka z bliska lampke :naughty: bo jeszcze się światło odbija i nie widać za bardzo

co do przebiegu prac to korzystałem z tej porady:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188610.0;highlight=rezanie+lamp

Załatwię aparat to strzele jakąś sesję i będzie coś widać, muszę się uwinąć dzisiaj bo jutro wpadają mi już zimówki na stalówkach :decayed:

Zmieniałes soczewke czy tylko malowałes w srodku :mysli:

Soczewki nieruszane, lampy Valeo, sam środek prysnąłem :)

Nie to że się czepiam ale widzę pewną niekonsekwencję :wink4:

Smoked front a bok chrom i nie mam na myśli felg :wink4:

Zapewne masz na myśli chrom obwódki szyb. tak zostanie, kierunki boczne będą czarne, tył lampy też będą modzone z czarnym akcentem, a chrom wokół szyb będzie zgrywał się tylko z polerowanym rantem koła - ale to na przyszły sezon :)

[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 10:01_________________________________________________a póki co dzisiaj jadę po stalówki i zimówki :) wolę wcześniej zmienić koła, bo i tak powinno się zmienić na zimówki gdy śr. temp. spadnie poniżej 7 stopni, a poza tym nie chce czekać tydzień w kolejce u wulkanizatora jak spadnie pierwszy śnieg :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można wyważyć stalówek a potem samemu założyć? :wink4: toż to godzinka roboty a lans będzie do samej zimy :kox:

ja czekam na śnieg i dopiero zmieniam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

a nie można wyważyć stalówek a potem samemu założyć? :wink4: toż to godzinka roboty a lans będzie do samej zimy :kox:

ja czekam na śnieg i dopiero zmieniam :gwizdanie:

a i człowiek ma satysfakcje, że sam sobie zrobił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc stalówki już na parchu... :kox: jeszcze bardziej czarny się zrobił :D

a póki co nowy pomysł, który wrył mi się na tyle mocno, że muszę go zrealizować - oklejenie auta folią w czarny mat :] jakiś czas temu Audina przeżyła spotkanie z psimi pazurami, co zaowocowało rysami na masce i kilku innych miejscach, stąd potrzeba oklejenia fury :) wtedy koła też pójdą w czarny mat, z polerowanym rantem oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patelnie robią robotę :good: a jak wpadnie gleba i ciemny środek feli z poler rantem to już :kox:

Powodzenia w pracach bo ciekawie się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy po robocie :) ale to też parę tysiów będzie. Kumpel oklejał Grand Cheerokeja swojego to mu coś koło 5tyś wyszło, ale tam blachy więcej :naughty: nie podoba mi się bo ujowy kolor wybrał... Chyba malowanie całości na to samo by wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy(obkleja zawodowo) mówił że jak obkleja sie auto to lakier pod nim musi być nietknięty, bo inaczej wszelkie odpryski i ubytki lakieru odbiją sie na folii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak masz wgniotki itd to i tak musisz to wszystko przygotowac jak pod malowanie wiec mysle ze taniej wyjdzie ci pomalowanie w ten mat tylko maluj czarna baza i na to lakier bezbarwny matowy z tego co wiem to sikens taki sprzedaje

znam takich asów co malowali auta matem z puszki. Pozniej utrzymaj to w czystosci .....

a ja bym koła dał w bialy mat cale bez polerki rantów jak mat to mat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy(obkleja zawodowo) mówił że jak obkleja sie auto to lakier pod nim musi być nietknięty, bo inaczej wszelkie odpryski i ubytki lakieru odbiją sie na folii :gwizdanie:

ubytków lakierów jakiś masakrycznych nie mam, ale jest kilka rys dość "wyraźnych" - normalnie białe rysy... obawiam się że do podkładu. Polerowałem ręcznie pastą typu "tempo" i było spoko... do drugiego mycia auta :bag:

Dokładnie jak masz wgniotki itd to i tak musisz to wszystko przygotowac jak pod malowanie wiec mysle ze taniej wyjdzie ci pomalowanie w ten mat tylko maluj czarna baza i na to lakier bezbarwny matowy z tego co wiem to sikens taki sprzedaje

znam takich asów co malowali auta matem z puszki. Pozniej utrzymaj to w czystosci .....

a ja bym koła dał w bialy mat cale bez polerki rantów jak mat to mat ;)

Koszt malowania = koszt oklejenia auta (tak pi razy drzwi) a utrzymać "malowany" mat żeby się prezentował w miarę dobrze jest chyba o wiele trudniej niż ten z folii (chyba że się mylę ? :gwizdanie: )

biały mat całkiem ciekawie by się prezentował, ale ten syf od klocków hamulcowych zmuszałby mnie do czyszczenia kół po każdych przejechanych 20 km :P ogólnie chcę zrobić polerowany rant, żeby "zgrywał" się z chrom obwódką wokół szyb :) [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 13:36_________________________________________________tak więc pewnie przed oklejeniem należałoby porządnie spolerować całą budę? (nie szmatką i pastą TEMPO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisze zeby nie malowac sama baza tylko na to lakier matowy wtedy utrzymanie w czystosci jak kazde inne auto ;)

A jak spolerujesz kola to myslisz ze nie bedziesz musial czyscic tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadało by porobić zaprawki na tych rysach, bo jeśli jest wyczówalna pod palcem to na folii wyjdzie jak nic ta rysa :gwizdanie: ogólnie powierzchnie lakieru wypadało by doprowadzic do idealnego stanu przed obklejeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadało by porobić zaprawki na tych rysach, bo jeśli jest wyczówalna pod palcem to na folii wyjdzie jak nic ta rysa :gwizdanie: ogólnie powierzchnie lakieru wypadało by doprowadzic do idealnego stanu przed obklejeniem

idealny jest gdy opuszcza fabrykę :decayed: ale polerka powinna go chyba podratować?

[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:19_________________________________________________

A jak spolerujesz kola to myslisz ze nie bedziesz musial czyscic tego ...

nie no wiem, że trzeba będzie często szorować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadało by porobić zaprawki na tych rysach, bo jeśli jest wyczówalna pod palcem to na folii wyjdzie jak nic ta rysa :gwizdanie: ogólnie powierzchnie lakieru wypadało by doprowadzic do idealnego stanu przed obklejeniem

idealny jest gdy opuszcza fabrykę :decayed: ale polerka powinna go chyba podratować?

[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:19_________________________________________________

A jak spolerujesz kola to myslisz ze nie bedziesz musial czyscic tego ...

nie no wiem, że trzeba będzie często szorować :)

sama polerka, nic nie da bo jak masz rysę do podkładu to nic jej nie zrobisz, wszystkie ubytki wgniotki rysy, zadrapania, musisz przejechać szpachlą jak do malowania, odezwij sie do SoMeSa, on teraz oklejał sam całe auto także napewno podpowie co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbadałem trochę ten swój lakier i chyba nie ma masakry, rysy nie są wyczuwalne pod paluchem, minimalnie gdy się "paznokciem przejedzie" :decayed:

napisałem już do SoMeS'a, odnoście szczegółów co do oklejenia, dawno do niego nie zaglądałem, Konkretny Pytolot mu wyszedł w białym macie :cool1:

wczoraj udało mi się jeszcze pomodzić tylne lampki :evil: i boczne kierunki, oczywiście w black :D wkrótce wrzuce foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób jak najszybciej black pakiet :kox:

Jak Ci się jeździ na Pirelkach? :przebiegly:

nie narzekam, cichutko, dobrze się kleją drogi... chyba mogę polecić :decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:39_________________________________________________Audiola dostała nowe filtry, płyny, nowy termostat bo coś ostatnio nie chciał mi się silnik dogrzać, a także wpadły ramki na zegarki RS4 :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 08:04_________________________________________________doszły nowe łożyska na przód, grill a'la RS4 i gumowe wycieraczki z racji sezonu zimowego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill ori czy allegrowy za 130 PLN :naughty:

pisze że ala rs

:>

ja ym na Twoim miejscu przesiedział zimowe wieczory i bym te patelnie całe wypolerował by rwało suty narmalnie :naughty:

oklepane polerowanie tych patelni, dlatego chce pomalować je na czarno i sam rant wypolerować. Poza tym zawsze marzyło mi się takie koło :decayed:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________znalazłem chwilę czasu i wreszcie polakierowałem koła :decayed: :decayed:

imag0206x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...