Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli flansza do przykręcenia kolektora żeliwnego tak? I to się mieści w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobno sie mieści ale wiesz jak kupię i będę zakładał to ci powiem najlepiej jak ktoś bardziej kumaty tam by zadzwonił do niego i wyptal sie o wszystko bo ja nie wiem zsbardzo o go pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj przede wszystkim czy to gtb22 zmieści się z ori puszką filtra pow,w b6 jest baaardzo ciasno,bardzo w pasku jest więcej miejsca,jeśli gtb22 ma pójść z flanszą to na 1000% nie wejdzie-chyba że będziesz puszkę ciął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w B6 jednak najlepiej zespawać turbinę z kolektorem - mało miejsca. Jak chcesz montować turbo z kolektorem to kolektor z dospawaną flanszą można mieć za 500zł plus turbina i przerobienie podciśnienia. Można też samą flanszę kupić, samemu sobie dospawać i samemu przerobić podciśnienie na gruszkę - wtedy najtaniej :) szkoda, że w B6 jest tak mało miejsca, bo gtb22 to naprawde fajna turbina i może dzięki niej ciężkie B6 AVF jakoś by jechało :)

Może komuś się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejścówka swoją drogą-sprawa rozchodzi się czy turbo się zmieści z ori puszką i blachą filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś poda średnice strony zimnej i cieplej turbo (ile zajmuje miejsca) to powiem czy wejdzie oczywiście 2260, zmierzył bym u Ciebie Dawid ale wiadomo po Twoich wczasach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś poda średnice strony zimnej i cieplej turbo (ile zajmuje miejsca) to powiem czy wejdzie oczywiście 2260, zmierzył bym u Ciebie Dawid ale wiadomo po Twoich wczasach:)

A ile masz rezerwy u siebie do podłużnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?

kumpel montował spawane GTB22 od Olka ale do Passata fl AVF i weszło z ori filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymek miałes juz CAHA zakladac:decayed:

ale nic poczekam moze tym razem Ci sie uda...

BTW to auto juz miało GT22, za czasów gdzy dzo dzo był za kiera. tyle ze był ,, grzybek i ponczocha'' zamiast ori filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wyglada tak turbo skrecone z kolektorem z uszczelka,splyw oleju do poprawienia bo troche sie z niego zaczelo saczyc oraz jaks izolacje musze zrobic filtr-turbo......

dsc07817h.th.jpg

dsc07818b.th.jpg

dsc07821pn.th.jpg

dsc07820i.th.jpg

dsc07827lw.th.jpg

dsc07831fz.th.jpg

dsc07823g.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...