Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj skończyłem "Psychopaci są wśród nas"

dziś pewnie zajmę się Grzesiakiem Mateuszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek z lodu" Philip Carlo. Opowieść o Richardzie Kuklinskim - przerażająca opowieść.

Czytałem,bardzo długo siedziała mi w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończę klienta grishama , kolejne czekają już ława przysięgłych tego samego autora i ...lalka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że trafiłem na ten temat przed świętami, dzięki temu znów wciągnąłem się w czytanie książek, na pierwszy ogień poszedł- Człowiek z lodu - Philipa Carlo i jak przedmówcy polecam. Naprawdę ciężko uwierzyć że jest ona oparta na faktach.

Ponadto mam pytanie, jako że wciągnął mnie mocno serial Gra o tron, czytał ktoś z was książki George R. R. Martina na podstawie których serial powstaje? Warto się za nie brać ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra o tron - śmiało polecam. Wciągnęła mnie baaardzo mocno. Jak dla mnie jedne z lepszych książek fantasy.

Zaraz po tym zacząłem cykl Koło Czasu, do tej pory czytam bo jest tego trochę, ale także ogromnie polecam.

Spróbuj też cykl DRAGONLANCE. Stare ale dobre fantasy. Smoki Jesiennego Zmierzchu zaczynają serię, rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

emil82 - ja właśnie skończyłem "Snajper'a" Wasidn'a i zamierzam się zabrać za Kyle'a - warto przeczytać tą pozycję, bo przyznam szczerze, że Snajper bardzo mi przypadł do gustu:thumbup1:

Z podobnej tematyki godną polecenia i lepszą w moim mniemaniu jest jeszcze "Komandos" Johna Weisman'a - historia Richarda Marcinko - założyciela Seal Team Six (postaci zresztą mocno kontrowersyjnej:decayed:).

Obecnie wykończyłem "Bez skrupułów" Toma Clancy'ego - super pozycja i muszę się zabrać za pozostałe historie działań Johna Clark'a:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

emil82 - ja właśnie skończyłem "Snajper'a" Wasidn'a i zamierzam się zabrać za Kyle'a - warto przeczytać tą pozycję, bo przyznam szczerze, że Snajper bardzo mi przypadł do gustu:thumbup1:

Z podobnej tematyki godną polecenia i lepszą w moim mniemaniu jest jeszcze "Komandos" Johna Weisman'a - historia Richarda Marcinko - założyciela Seal Team Six (postaci zresztą mocno kontrowersyjnej:decayed:).

Obecnie wykończyłem "Bez skrupułów" Toma Clancy'ego - super pozycja i muszę się zabrać za pozostałe historie działań Johna Clark'a:thumbup1:

Bez urazy chłopaki, ale dla mnie obie te książki to shit. Jeden opowiada jakim to się stał twardym facetem, bo go ojciec lał cale dzieciństwo, a drugi jaki to kochający swój kraj i Boga. Książki przesiąknięte amerykańskim patriotyzmem, że my to tacy wspaniali i cudowni, a reszta to dzikusy, które trzeba eksterminować. Przeczytajcie "Pojedynki snajperskie" Marka Czerwińskiego, troszkę takie niekiedy naciągane, ale przynajmniej się fajnie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...