Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

aha no to w różnych ASO mówią inaczej - standard :facepalm:

w jednym że ledy na pozycji 0 mają się palić i z przodu i z tyłu , w drugim że tylko z przodu a w Olsztynie że nigdzie ale mają zbadać sprawę - i weź tu bądź mądry :doh: a mi się wydaje że na 0 kiedyś mi się nie paliły nigdzie

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

muszę się kiedyś do Ciebie wybrać jak będę w Gdańsku i obadać jak się obsługuje to nowe MMI :naughty:

zapraszam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie na pozycji 0 palą się ledy przednie bez oświetlenia zegarów w środku, na pozycji AUTO w ciągu dnia też palą się przednie ale zegary już też są podświetlane.. tylne światła mam wyłączone (dopóki nie ma ledów) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się wydaje że tylne nie powinny się palić w dzień :kwasny:

To zależy, teoretycznie roczniki od 2010 maja dzienne tylko LED z przodu, a wczesniejsze roczniki mialy i z tylu i z przodu. Kwestia konfiguracji vagiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne tylko mi się wydaje że wcześniej miałem ledy z tyłu wyłączone w dzień - więc samo raczej nie mogło się przestawić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czy to a4 a5 czy a6 na zero pali się przód i tył, moje B8 też tak miało ale było z początków produkcji, później tylko przód się palił, polift znowu przód i tył, jak dla mnie to właśnie fajnie że się tył pali bo mi w A6 podoba się to niesamowicie i jakby się palił tylko przód to bym kombinował jak tył dołączyć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fajne te światła tylne ledowe i nie się sobie palą ale mnie intryguje to że wydaje mi się że wcześniej się nie paliły a teraz tak i może coś się popsuło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w pozycji Car i oświetlenie zewnętrzne mam następujące opcje:

- Automatyczne światła jazdy - wcześnie, średnio, późno

- światła podczas wysiadania - wł/wył

- światła podczas otwierania - wł/wył

- tryb podróży - wł/wył

Żadna z tych opcji nie umożliwia wyłączenie ledów

U mnie jest wlasnie tam opcja "Daytime running lights" i jesli dam na "No" to w pozycji 0 nie swieca sie, a w pozycji Auto swieca i tak. Glupie pytanie, ale moze nie mieszcza Ci sie wszystkie funkcje i przesun suwakiem nizej?! ;)

Tak z ciekawosci: Do czego sluzy "tryb podrozy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest *** Daytime running lights*** :wink: i mam wlaczone w pozycji 0

[TABLE]

[TD=class: spalte-text][TABLE=class: cc einzug-standard abstand-standard]

Co do trybu podróznego to w przypadku podróży do kraju, w którym samochody jeżdżą inną stroną drogi, należy przestawić oba reflektory, aby nie oślepiać kierowców jadących z naprzeciwka. Funkcja tryb podróżny może zostać włączona za pomocą VCDSa w sterowniku regulacji zasięgu reflektorów lub w opcji MMI . Po aktywacji tej funkcji po włączeniu zapłonu w zestawie wskaźników na chwilę zapala się żółta lampka ostrzegawcza regulacji zasięgu reflektorów.

[/TABLE]

[/TD]

[TD=class: spalte-pfeil] [/TD]

[TD=class: spalte-marg] [/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, ta fukcja to chyba headlamp converter, a nie tourist mode :)

chociaz chyba jedna bez drugiej nie bedzie dzialac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

headlamp converter - co to jest :decayed:

To jest redukcja zasiegu lamp by nie oslepialy kierowcow jadacyh z prawej (anglia, japonia, indie itp).

Nie przestawiaja sie niestety z doswietlania jednego pobocza na drugie a jedynie skraca sie zasieg. Fajny pomysl. Funkcja konfigurowalna u mnie tylko gdy auto stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja konfigurowalna u mnie tylko gdy auto stoi.

Tak samo jest z trybem podróży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kilka bayerów w B8 jesli chodzi o lampy m.in. Show-Room w BIXIE skrętnym oraz Tryb autostradowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo S5 na ekranie MMI już jest :kox::kox::kox: ale niestety S-line nie mogę ustawić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo S5 na ekranie MMI już jest :kox::kox::kox: ale niestety S-line nie mogę ustawić :kwasny:

S LINE chyba nie ma :zdjecie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo S5 na ekranie MMI już jest :kox::kox::kox: ale niestety S-line nie mogę ustawić :kwasny:

S LINE chyba nie ma :zdjecie:

w Ukrytym Menu mam do wyboru:

-Standardowe,

-S-line

-S model

-RS model

a jak wybiorę S-line to wygląda standardowo :eusathink: także jest S5 i jest ślicznie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...