Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8uda3yba.jpga fotochrom na szerokiej stopie nie da rady?
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oczywiscie ze bedzie pasować tylko sprawa Gatewaya 19 jaki masz i czy ci to obsłuzy .

Opublikowano

Gdzie go szukac? Vcds?

Moze sprobuje zakodowac, tylko gdzie?

Opublikowano

wrclaguna

zrbilem jak pisales przkodowalem vagiem sr spalanie z gal/mil na l/km, ale na wyswietlaczu dalej gal/mil pokazuje

jakis pomysly Panowie???

Opublikowano
Gdzie go szukac? Vcds?

Moze sprobuje zakodowac, tylko gdzie?

Koduje sie w MCE 09 a Gateway sprawdz jakie ma numery

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

wrclaguna

zrbilem jak pisales przkodowalem vagiem sr spalanie z gal/mil na l/km, ale na wyswietlaczu dalej gal/mil pokazuje

jakis pomysly Panowie???

A zapisało ci kodowanie ?

Opublikowano

y8azapab.jpg

Kodowac tylko 09 czy tez 19 liste?

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Nie poszlo, tzn koduje sie ale Sa bledy.

Panowie: krolestwo za screenshoty z long time helpera dla radia symphony.

Mam soft 10.6 i zero pomocy do tego radia. Nie moge nic przekodowac. Wielka prosba o przerzucenie tych kilku zakladek i zrobienie screenshotow np na maila... Dobry browar gwarantowany.

Opublikowano

trudno :wink:

Grzegorz, moze znajdziesz chwilke i zrobisz dla mnie te kilka screenschotow?

Simon the salmon ;)

Opublikowano

ma ktoś tuner Tv u siebie? jak wam odbiera sygnał? bo mi po przełączeniu na naziemną w ogóle nic nie pokazuje.

wcześniej to chociaż zamrowiony obraz był;/

Opublikowano

Super, tylko skąd wziąć kodowanie

Opublikowano

śmigajcie do Wrc on wyreza :)

Opublikowano

w końcu kodowanie pójdzie na neta i dostep do modułu bo za dużo ludzi to zaczyna robić

Opublikowano
bo mi po przełączeniu na naziemną w ogóle nic nie pokazuje

Masz satelitarna tez?:decayed:

Teraz dzila tylko DVB-T, wiec albo jest odbior, albo nic. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na przyklad w gorach lubi zanikac sygnal. Tak samo w zamknientych pomieszczeniach:wink:

Opublikowano
bo mi po przełączeniu na naziemną w ogóle nic nie pokazuje

Masz satelitarna tez?:decayed:

Teraz dzila tylko DVB-T, wiec albo jest odbior, albo nic. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na przyklad w gorach lubi zanikac sygnal. Tak samo w zamknientych pomieszczeniach:wink:

-jasne ze mam satelitkę wystawiam na dach i smigam po autostradzie z talerzem :)

kurcze lipa troche będe musaił zajechać do "fachowców" z serwisu moze oni coś poradzą wtedy bo głupio jest mieć opcję Tv a oglądać mrowisko :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Heh, i pewnie auto bezwypadkowe...

Opublikowano

przy naprawie tego ulepa z USA było taniej założyć zwykle lampy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.