Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki Tomku :hi:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś chętny na załozenia tempomatu :wink: mam komplecik do avanta (manetki oraz cała obudowa )

Opublikowano

pomoze ktos jak sprawdzic ten olej w skrzyni?

Opublikowano
Czemu nie :wink: jesli posiadsz wtyke FBAS z tyłu

Grzegorz co to znaczy wtyka FBAS ????:jerk:mogę prosić bardziej szczegółowo...:naughty:

Opublikowano

Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Opublikowano
chopy, mozna gdzies po vinie zdekodowac wyposazenie auta? ktos cos podpowie?

Hej,

może późno, ale ja przed zakupem korzystałem z tej strony VIN decoder for AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, MITSUBISHI, OPEL, FORD, vin code check, vin decoding. Co prawda płatne - 3,75EUR, ale listę wyposażenia dostajesz praktycznie od ręki (do 15 min to trwa).

Pozdrawiam,

Damian

Fajna stronka. Mnie policzyło 95 centów.

tak, audi 0.95€

rosyjska strona ale dziala.

raport bardzo szczegolowy, po angielsku.

potwierdzilem np, ze mam u siebie elektryczny dogrzewacz:

Electric auxiliary air heater

Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

wejscie obrazu :wink: takie cos tylko kolor zielony

http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg

Dzięki:hi:muszę sprawdzić

Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny:

mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles?

polift ma te same blotniki?? :wink:

Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny:

mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles?

polift ma te same blotniki?? :wink:

wymieńcie na te po lifcie ale tym z 2011 roku - ja mam błotniki już niestalowe....

Opublikowano
Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny:

mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles?

polift ma te same blotniki?? :wink:

wymieńcie na te po lifcie ale tym z 2011 roku - ja mam błotniki już niestalowe....

ASO wymieniaja na gwarancji?

Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny:

mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles?

polift ma te same blotniki?? :wink:

Niezupełnie, miejsce mocowania ze zderzakiem jest inne i wsporniki dolne są inne:thumbdown:ja zmieniałem cały przód na poliftowy:wink:

Opublikowano

PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:

Opublikowano
PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:

No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować:decayed:, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek :wink:, czas najwyższy...:audi::quattro:

Opublikowano
PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:

No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować:decayed:, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek :wink:, czas najwyższy...:audi::quattro:

No to czekamy:wink:

Opublikowano
PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:

No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować:decayed:, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek :wink:, czas najwyższy...:audi::quattro:

Ja sie podłączam do prośby !! :)

Opublikowano

Mam problem po wymianie telefonu.

MMI 2 niespolszczone i do tej pory przy Nokia E6 wszystko było ok.

Aktualnie HTC one x (android) i też wszystko ok poza jednym a mianowicie przy połączeniu przychodzącym jest dzwonek w telefonie ten ustawiony, choć powinien on być tylko w aucie a w aucie równolegle jakiś cholernie głośny brrrrrrrrr. Jak to zmienić by w aucie był dzwonek ustawiony w telefonie?

Przy okazji naprawy tyłu wymieniłem przednie błotniki na nie pognite, ponieważ po oczyszczeniu rantów w obecnych już nic z nich nie zostało. Dotychczasowe błotnik to gówno - cienka blaszka nieocynkowana.

Poniżej zmieniony tył:

04f9e3800b04e976med.jpg

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.