Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiecie moze jak przywrocic ustawienia fabryczne w MCE?

Masz Long coding z poprzednich lub pierwszych zapisanych logów. Nie masz niestety adaptacji kanałów. Wiem że aso może Ci wygrać ustawienia fabrycznie do twojego VIN.

iPad Tapatalk HD

Ooooo dzieki znalazlem stare logii :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wymieniał może ktos listwy wokół szyb. Mam w chromie i zamierzam je zamienić na czrne lub pomalować, ale tak czy tak muszę zdemontować. U kumpla były kołki a tu u nas nie widzę mocowania, jak to dziadostwo jest zaczepione ... Da się w ogóle tak zdemontować żeby nie uszkodzić ??

hmmm mi to robili w ASO :) a w sedanie ( w Avancie na pewno ) nie jest tak ze w tylnej szybie bocznej uszczelka z listwą chrom nie jest razem zwulkanizowana z szybą ?

W ETCE wygląda jak by to był osobny element. Chyba będę się musiał dobrać do Elsy, może tam coś mądrego znajdę.

Opublikowano
Wymieniał może ktos listwy wokół szyb. Mam w chromie i zamierzam je zamienić na czrne lub pomalować, ale tak czy tak muszę zdemontować. U kumpla były kołki a tu u nas nie widzę mocowania, jak to dziadostwo jest zaczepione ... Da się w ogóle tak zdemontować żeby nie uszkodzić ??

hmmm mi to robili w ASO :) a w sedanie ( w Avancie na pewno ) nie jest tak ze w tylnej szybie bocznej uszczelka z listwą chrom nie jest razem zwulkanizowana z szybą ?

W ETCE wygląda jak by to był osobny element. Chyba będę się musiał dobrać do Elsy, może tam coś mądrego znajdę.

Janusz, w drzwiach są na wcisk, ale cholernie ciężko się je wyciąga, trzeba rozbebeszyć drzwi i wyjąć szybę:kwasny:, pozostałe nie mam pojęcia:eusathink:

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Dzięki wielkie :hi: przebrnąłem przez ten temat i u mnie sprawa ma się podobnie, "zabawa" VCDSem z klimą, awaria kabla i zgon klimy. dzięki temu tematowi wiem na co jutro zerknąć... Odpada opcja z nieskręconym CANem. A tak BTW to o co z tym chodzi?

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można, więc choć się na tym przykładzie naucze czegoś nowego... ASO zawsze zdążę odwiedzić przy okazji wizytu w Rzeszowie :wink:

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

2013_06_04_390.jpg

Opublikowano

Gratulacje mistrzu niech się młody od najmłodszych lat uczy hihi:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

Dzwoniłes do mnie ?

Opublikowano

Łukasz GRATULACJE!!!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg

GRATULACJE!!! :banan: Dawaj parametry jakieś młodego :decayed:

Tak, Grzesiu - dzwoniłem, ale bez skutku :wink:

Opublikowano
U mnie koło domu są ogrodowe rewolucje :wink:

Oj tam rewolucje, rewolucje... Koszenie trawy to żadna rewolucja, chyba, że wycinkę w dżungli robisz :grin:

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg

Moje gratulacje:hi:

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg

gratulacje!

Opublikowano

Dzięki Panowie...

Szczescie i Radość zawitało :wink::wink:

Pierwsze dziecko i jeszcze Syn !!!

Ale się dziś będzie działo wieczorkiem :dancing::drunk::dance2::buhaha::guma::brawo::yeee::radocha::banan2::thumbup::vava::travolta::tonguemad:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg

GRATULACJE!!! :banan: Dawaj parametry jakieś młodego :decayed:

Tak, Grzesiu - dzwoniłem, ale bez skutku :wink:

Urodził się w 36 Tygodniu a Wiec Prawie miech przed czasem

Ale waży 3kg i mierzy 56cm jest zdrowy i wygląda całkiem fajnie :kox:

Jutro montaż RECARO z tyłu dla niego :wink:

Opublikowano

Spoko bedzie, moje sie urodziły w 31 tyg i ważyły po 1200g a teraz przegolily rówieśników ...gratulacje

Opublikowano
W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

Koledze się VCDS nie wykłada więc jutro mieszam dalej :facepalm: już chyba bardziej spierd..ć nie można

Starałęm się jak mogłęm :grin::grin::grin:

Ale olac to , dziecko mi sie rodzi :banan::banan::banan::banan:

Zawiozłem Żone do szpitala i czekam :kawa:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

CHłopak :naughty::naughty:

Kupiłem mu już nawet Audi

http://s21.postimg.org/sgf0qh5xv/2013_06_04_390.jpg

Gratuluję syna:thumbup1: ładne ałdi :wink:

Opublikowano

Gratulacje!! :banan::banan:

Opublikowano

Gratulacje. Teraz kilka dni wolnego na świętowanie hehe..

Opublikowano

Gratulacje dla Ciebie i Mamy :) no i dużo pociechy z synka :) niech rośnie zdrowy i silny :)

Opublikowano
Urodził się w 36 Tygodniu a Wiec Prawie miech przed czasem

Ale waży 3kg i mierzy 56cm jest zdrowy i wygląda całkiem fajnie

To nie dziwne ze spieszno mu było:wink: Gratulacje!

PS. 36tyg. to 9 m-cy?:eusathink:

Tak z innej beczki, pochwale się moim cabrio:

vh4f.jpg

Moje to te z lewej:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.