Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ledy w halogenach nie zaklocaja Wam radia? Bo ja kupilem w sumie z tej samej aukcji co paru innych klubowiczow, i jak skrecam (doswietlanie zakretow) radio szumi...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

U mnie nic takiego nie sie nie dzieje...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też nic takiego nie zauważyłem u siebie :wink:

Opublikowano

I co ja mam na to powiedzieć :what:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
I co ja mam na to powiedzieć :what:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

wylacz sobie doswietlanie:wink:

Opublikowano
I co ja mam na to powiedzieć :what:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Za szybki jesteś na zakrętach i fale omijasz!? ;)

PS

U mnie radio działa bez szumów przy lataniu bokiem.

Opublikowano
I co ja mam na to powiedzieć :what:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Za szybki jesteś na zakrętach i fale omijasz!? ;)

PS

U mnie radio działa bez szumów przy lataniu bokiem.

he, he, dobre :decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

czyli na 100% powinny być kable podłączone w dwa gniazda do modułu? jedna brązowa to wyjście na czujniki a druga której nie mam to zasilanie modułu?

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 22:50 ----------

ok temat załatwiony, byłem własnie w garażu :P wytarzałem sie pod autem ale znalazłem wtyczkę z wiązki pdc która sobie swobodnie zwisała. Widocznie ktoś ściągał zderzak i nie wiedział co z nią zrobić. Udało mi się ją uwolnić przepchać do środka auta, założyć uszczelkę podpiąć i w końcu działają mi czujniki cofania <jupi>

Szybki mod :cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Najważniejsze, żę skuteczny ;)

A wiesz już co się stało z ksenonami??

z ksenonami dalej walczę :) ale powoli do przodu

Opublikowano
Panowie, do tych, ktorzy kupuja na ebay'u - ktory ebay ma najwieksza baze aukcji?

Polecam ebay.co.uk dosc duzo ofert. Dosc sporo chinskich firm robi swoje bazy kontaktowe w uk, dzieki temu kupujac od sprzedawcy w uk towar idzie z chin a wiadomo ze na pierdoly cla nie ma i koszty wysylki groszowe. Jesli chodzi o ebay.de czyli niemiecki to ceny z kosmosu jesli chodzi o felgi. Ale jak wiadomo mozna wyrwac zawsze cos fajnego i niedrogo. Pamietaj ze twoje konto na ebayu bedzie dzialalo wszedzie bez znaczenia czy rejestrowales sie na .pl, co.uk czy ebay.com

Opublikowano

dzieki, wlasnie zauwazylem ze na co.uk jest najwiecej rzeczy :wink:

Opublikowano

Jakiś czas temu pytałem czy pod każdy gril S4 podejdą czujniki parkowania. Może ma ktoś linka jak montuje się te mocowania do grila?

Opublikowano

Dzisiaj postanowiłem zmienić sobie gałke od s-tronica na poliftową z perforowaną skórą, ale... nie udało mi się :)

Nie mogę nowej gałki na pręt nawet na 5mm nabić. Jest jakiś haczyk w tym?

Opublikowano

czy każde MMI 2G z kolorowym wyświetlaczem powinno odtwarzać filmy na DVD?

jak rozpoznać te które taką możliwość mają?

dodam że nie widziałem jeszcze auta ale kolega mówi że nie ma w opcji media możliwości wyboru DVD

Opublikowano
czy każde MMI 2G z kolorowym wyświetlaczem powinno odtwarzać filmy na DVD?

jak rozpoznać te które taką możliwość mają?

dodam że nie widziałem jeszcze auta ale kolega mówi że nie ma w opcji media możliwości wyboru DVD

Nie pomylilo Sie Tobie cos z 3g? Bo 2g nie ma odtwarzania filmow dvd..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Dzisiaj postanowiłem zmienić sobie gałke od s-tronica na poliftową z perforowaną skórą, ale... nie udało mi się :)

Nie mogę nowej gałki na pręt nawet na 5mm nabić. Jest jakiś haczyk w tym?

Przycisk na zewnątrz? Jak nie, to masz problem:kwasny:

Opublikowano

Przycisk wyciągnięty. To akurat wiem. Gałka nachodzi na drążek może z parę milimetrów. Potem jest już opór.

Grzesiek! Pomóż :facepalm:

Opublikowano

Tak z czystej ciekawości. Ile może kosztować założenie Webasto do 1.8 TFSI? :decayed:

Opublikowano
Jakiś czas temu pytałem czy pod każdy gril S4 podejdą czujniki parkowania. Może ma ktoś linka jak montuje się te mocowania do grila?

Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A

Opublikowano
Jakiś czas temu pytałem czy pod każdy gril S4 podejdą czujniki parkowania. Może ma ktoś linka jak montuje się te mocowania do grila?

Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A

Darek - detektyw, znowu wytopiony ;)

Opublikowano
Jakiś czas temu pytałem czy pod każdy gril S4 podejdą czujniki parkowania. Może ma ktoś linka jak montuje się te mocowania do grila?

Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A

Serio:shock3::shock3: fajne jaja:facepalm:

Opublikowano
Jakiś czas temu pytałem czy pod każdy gril S4 podejdą czujniki parkowania. Może ma ktoś linka jak montuje się te mocowania do grila?

Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A

Darek - detektyw, znowu wytopiony ;)

To nie ja. Tajny agent go wyTROOP:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.