Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak też czułem, że może być lipa. Ogólnie mam 8 głośników. Dwa w desce, po jednym w każdym rogu, po jednym w przednich drzwiach, i po dwa w tylnych. Tego centralnego w desce i subwoofera nie mam:kwasny:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

A jak Panowie jest z mapami do MMI 3G high z dyskiem HDD? Da się jakoś wgrać mapy na 2013 rok? Jak to się odbywa?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Samemu nie dasz rady bo trzeba to jakoś tam aktywować ...choć są firmy co robią to poza ASO

Opublikowano

założyłeś kierę :naughty:

Opublikowano
założyłeś kierę :naughty:

Nie narazie nie mam czasu ... Raczej tego w tym tygodniu nie zrobię ... Może w następnym a jak nie to dopiero po świętach ale jeszcze w tym roku...:decayed:

Opublikowano

Czy ktoś uruchamiał złącze AUX-IN w MMI 2G basic lub high? Ma ktoś w samochodzie to złącze?\

AUX_in.jpg

Opublikowano
Czy ktoś uruchamiał złącze AUX-IN w MMI 2G basic lub high? Ma ktoś w samochodzie to złącze?

Ja mam 2G basic i mam to złącze, ale nie musiałem nic uruchamiać. Jest do wyboru w jednej z opcji menu, bodajże Media -> Source -> CD / AUX.

Opublikowano

Panowie,

Jakie powinno być ET felgi przy feldze 8,5J 19, aby nie była za bardzo schowana, ale też żeby nie obcierała?:wink:

Pozdro

Opublikowano
w B8 są zawsze 2 ładunkowe kiery - VCDS w blokach pomiarowych pokazuje dwie impedancje kiery.

w poliftach rozwiązali poduchę jednym zapalnikiem a drugi to jakiś opornik symulujący 2 ładunek podłożony jest na płask nie wchodząc wcale wewnątrz jaśka. Do niego jest doczepiony jakiś sznurek (może ląd :grin: ), który tylko projektant z Audi i WRC wie do czego służy :naughty:

Ten drugi to tzw. Zwijak.... cokolwiek to oznacza, trzyma jaska czy cos...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Czy ktoś uruchamiał złącze AUX-IN w MMI 2G basic lub high? Ma ktoś w samochodzie to złącze?

Ja mam 2G basic i mam to złącze, ale nie musiałem nic uruchamiać. Jest do wyboru w jednej z opcji menu, bodajże Media -> Source -> CD / AUX.

Ja wlasnie nie mam tej opcji, mam tylko CD. AUX jest fabryczny. Podlaczaleś kabelek jack 3 5mm pod AUX juz jakies urządzenie?

Opublikowano
Zakodowane masz to u siebie? Widać różnice?

Ja miałem to u siebie - autobahnlicht. Nie widziałem żadnej różnicy po za tym, że powyżej 140km/h światła się włączały nawet w dzień, gdy nie były potrzebne... Dlatego też wyłączyłem.

Opublikowano

Witam Panowie,

W mojej Audi nie mam osłony skrzyni biegów. jest tylko osłona silnika. Ta osłona skrzyni biegów z linku poniżej podejdzie do moje B8 Avant 2.0 TDi 2010 r.?

Płyta osłona wygłuszenie skrzyni biegów AUDI A4 B8 (3689992914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli tak, to mocuje się ją jakimiś specjalnymi śrubami? Można je dostać w ASO?

Opublikowano
Witam Panowie,

W mojej Audi nie mam osłony skrzyni biegów. jest tylko osłona silnika. Ta osłona skrzyni biegów z linku poniżej podejdzie do moje B8 Avant 2.0 TDi 2010 r.?

Płyta osłona wygłuszenie skrzyni biegów AUDI A4 B8 (3689992914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli tak, to mocuje się ją jakimiś specjalnymi śrubami? Można je dostać w ASO?

podejdzie - specjalne sruby czyli takie klipsy z blokujacym bolcem, masz je na bocznej oslonie(tam gdzie np filtr paliwa) - bez problemu je dostaniesz w ASO

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź:wink:

Opublikowano
Witam Panowie,

W mojej Audi nie mam osłony skrzyni biegów. jest tylko osłona silnika. Ta osłona skrzyni biegów z linku poniżej podejdzie do moje B8 Avant 2.0 TDi 2010 r.?

Płyta osłona wygłuszenie skrzyni biegów AUDI A4 B8 (3689992914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli tak, to mocuje się ją jakimiś specjalnymi śrubami? Można je dostać w ASO?

A czemu jej tam nie ma?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Witam Panowie,

W mojej Audi nie mam osłony skrzyni biegów. jest tylko osłona silnika. Ta osłona skrzyni biegów z linku poniżej podejdzie do moje B8 Avant 2.0 TDi 2010 r.?

Płyta osłona wygłuszenie skrzyni biegów AUDI A4 B8 (3689992914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli tak, to mocuje się ją jakimiś specjalnymi śrubami? Można je dostać w ASO?

A czemu jej tam nie ma?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Nie było w wyposażeniu :facepalm: Tak mi wyszło z kodów wlepki, strasznie to dziwne, że tego nie ma:facepalm:

Opublikowano

szwagier w golfie V ma ustawiona taka opcję że jak pada deszcz to szyby się same domykają. da się tak zrobić w naszych b8?

Opublikowano
szwagier w golfie V ma ustawiona taka opcję że jak pada deszcz to szyby się same domykają. da się tak zrobić w naszych b8?

To to ciekawa opcja..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
szwagier w golfie V ma ustawiona taka opcję że jak pada deszcz to szyby się same domykają. da się tak zrobić w naszych b8?

to tylko w VW :kwasny:

Opublikowano

A możesz popytać gdzie to ustawił ewentualnie co potrzeba mieć

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Muszę wymienić klakson, bo się wyklaksonował podczas ślubu kumpla :decayed: Wydaje mi się, że są dwa i że dojście do nich jest z wnęk kratek halogenów-tak???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.