Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli jak mam zwykle lustra, tylko z elektryczną regulacją, grzane, ale bez składania i fotochromu, to nie mogę włączyć tej funkcji obniżania przy wstecznym biegu?:kwasny:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Czyli, z tego co napisałeś Gabriel można to uruchomić?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można, ale szybko wrócisz do starych ustawień.

Opublikowano

Często parkuje przy jakiś krawężnikach, więc może akurat ta funkcja coś pomoże żeby felgi nie przytrzeć,a el zobaczymy, zaraz idę pokodować, dzięki za pomoc :wink:

Opublikowano

ja jeżdżę już 2 lata z tym lusterkiem i jestem z tego bardzo zadowolony. jeżeli pokrętło ustawimy w pozycji 0 po manewrze to wróci do pierwotnego położenia. a nawet jeśli to poprawianie lusterka o 1-2cm nie jest chyba wielkim problemem :wink:

Opublikowano

A da rade aby tak samo bylo w drzwiach kierowcy, bo zrobilem tak samo jak dla lusterka w drzwiach pasażera i nie smiga? W przypadku lusterka drzwi pasazera sie obniza, a u kierowcy juz nie chce

Opublikowano

w przypadku lusterka kierowcy sie nie da tak zrobic :wink:

Opublikowano
IMG_20140319_00146.jpg
Opublikowano

Panowie, czy ta ramka wejdzie do A4 z 2010? Rozni sie od mojej obwodka w chromie na mmi i poszla by raczej w piano. Choodz o zatrzaski etc czy cos trzeba bedzie zmieniac?

Opublikowano
Panowie, czy ta ramka wejdzie do A4 z 2010? Rozni sie od mojej obwodka w chromie na mmi i poszla by raczej w piano. Choodz o zatrzaski etc czy cos trzeba bedzie zmieniac?

Ramka ta jest z A5 w odpowiednik dziale masz wszystko opisane :wink:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/modyfikacja-licznika-ramka-s5-piano-biale-wskazowki-zagarow-286109/

DSC_0736.jpg

Zdobyłem ori piano efekt jest :kox::kox:

Opublikowano

Z jasną tapicerką fajnie się komponuje:decayed:, aczkolwiek przy ciemnej też jest lepiej niż to paskudne szare cuś :wink:

A że tak zapytam kolego na kratkach nawiewu pokrętełka masz z chromem?

Opublikowano
Z jasną tapicerką fajnie się komponuje:decayed:, aczkolwiek przy ciemnej też jest lepiej niż to paskudne szare cuś :wink:

A że tak zapytam kolego na kratkach nawiewu pokrętełka masz z chromem?

Tak chrom pokrętła , przyciski :facepalm: taki jeden z Rzeszowa mnie skutecznie zaraził :polew:

DSC_0734.jpg

Opublikowano

Przyciski to i ja zmieniłem na chrom ale nie wiedziałem że pokrętełka w kratkach też mogą mieć chromik:decayed:

To z całą kratką dają czy same kółka?

Opublikowano
Przyciski to i ja zmieniłem na chrom ale nie wiedziałem że pokrętełka w kratkach też mogą mieć chromik:decayed:

To z całą kratką dają czy same kółka?

Kupiłem całe kratki .

Opublikowano

Hehe, jakie maja w swojej ofercie nazewnictwo...RS6 to SPARTA a rotory M PAKET :grin: Ale kola całkiem zacne na foto, tez mnie ciekawi ile to warte w uzytkowaniu.

Opublikowano

W aukcji opisane to co opisane.... pytanie jak z wykonaniem. Gdzies czutalem ze malo trwaly lakier maja te zamienniki. Tylko to ich uzytkownicy powinni sie wypowiedziec.

Opublikowano

Miron jeździł na zamiennikach

Opublikowano

Oooo....dobrze wiedzieć....

Ciekawe jak mu sie to spisywało ?

Opublikowano

Tyle już było o tym pisane. Dlaczego nie poszukasz w odpowiednim dziale ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.