Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz dostęp do myjki ultradźwiękowej to z odkamieniaczem powinno sporo pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

czyli wyglada na to, ze zostaje problem szczelnosci spryskiwacza - bardzo ciekna?

moze jakis syf sie dostal do srodka?

Nie bardzo. I mam wrażenie, że to od mojego, ręcznego sprawdzania czy się schowają. Bo zanim nie zmieniłem zderzaka to jeździłem bez zakodowanych sprysków parę miesięcy i nie ciekły. Za to wdedy też kiepsko pryskały. Według mnie to wygląda tak, choć to pewnie niemożliwe, że są przytkane gdzieś na wejściu.

Albo obie pompki, które kupiłem są do bani. Ale jak pisałem, podłączałem węża ogrodowego do sprysku i też kiepsko pryskał.

Hej,

a czy spryski masz nowe czy używki?

Miałem problemy, co prawda ze spryskami na szybę, strasznie słabo pryskały, później niektóre z dysz już w ogóle. Włożyłem do jakiegoś odkamieniacza i się polepszyło, dysze się udrożniły, ale nadal ciśnienie było nieciekawe. Wymiana na nowe pomogła. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że wcześniej przy starszych miałem chyba z 50% "mocy". Nie wiem co mogło je przypchać, ale widać było, że same dysze na wyjściu miały mniejsze średnice.

Wiec jeśli używki to może same dysze są przypchane, i to powoduje mniejsze ciśnienie na wyjściu i może też same spryskiwacze nie wysuwają się prawidłowo. Miałem podobny objaw w golfie IV, tylko tam spryski na uszczelnieniu ciekły i też z racji rozszczelnienia nie działały prawidłowo. Doszczelnienie nic nie dało, więc poszła wymiana na nówki i znów wróciło ciśnienie. Golf IV to nie A4B8 ale system spryskiwaczy działa identycznie.

Mam ten sam problem ze spryskami na szybę zapychają się od płynu, pojawia się biało/niebieski osad w dyszach i zapycha raz przeczyściłem i odkamieniłem ale znowu mi jedna nie psika. Podejżewam że podgrzewanie dysz powoduje zasychanie płynu i powstaje cos w rodzaju śniedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bez podgrzewania. Standardowe, najprostsze. Najpierw mi jedna z dysz przestała działać (jedna z trzech po prawej stronie). A później stopniowo cały sprysk od pasażera. Czyściłem ze dwa razy. Ale efekt był na prawdę słaby. Wiec zamówiłem nowe. Bez podgrzewania, więc koszt niewielki. I w końcu jestem zadowolony. Choć osobiście wolę mgłowe, ale audi wymyśliło trzy dysze na jeden sprysk więc źle też nie jest.

BTW. przypomniało mi się, że w Golfie IV spryski lamp ciekły na początku z zależności od płynu. Może dziwnie to brzmi, ale jak wlałem jeden płyn to było sucho, a inny to zaraz się plamy pojawiały pod lampami. Nawet jak nie używałem. Płyn jak płyn, ale jakości inna, także te zakamienienie też może od tego zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem jeden i wygląda na czysty. A tak pryska pod wężem ogrodowym:

Chyba całkiem dobrze? A może to jednak pompki? Może lepiej zainwestować najpierw w nową pompkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem jeden i wygląda na czysty. A tak pryska pod wężem ogrodowym:

Chyba całkiem dobrze? A może to jednak pompki? Może lepiej zainwestować najpierw w nową pompkę?

Wygląda na drożny. ETKA pokazuje pompkę pod spryski lamp 3B7955681, koszt nówki ok 250 zl w ASO bez rabatu. Więc jeśli faktycznie jest słabo jak jest w aucie to z racji w sumie nie jakiegoś wielkiego kosztu kupiłbym nową ori pompkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam felg 19 do B8.

mam pytanie felgi od A6 z symbolem 4f0 od A6 C6 nie wejda chyba na piaste i trzeba roztaczac otwor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam felg 19 do B8.

mam pytanie felgi od A6 z symbolem 4f0 od A6 C6 nie wejda chyba na piaste i trzeba roztaczac otwor?

Trzeba roztaczać, śruby pasują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Myślałem ze 3g+ to dopiero w polifcie wkładali. Ta z aukcji jest z .10.08:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Myślałem ze 3g+ to dopiero w polifcie wkładali. Ta z aukcji jest z .10.08:eusathink:

To jest zwykłe mmi 3G bez plusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Co ma MMI3+ z SIM więcej/inaczej(oprócz oczywiście widocznej nakładki) od 3G z SIM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google maps, PL język (fabryczny) i jest prostsze w obsłudze ale to moja subiektywna opinia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do wymiany żarnika w lampie trzeba ją wyjąć??

zanlazłem taki filmik w necie , ale wygląda to dość nieporadnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mamy Google Maps to nie trzeba aktualizacji kupować? :decayed:

W zasadzie tak, ale do 3G i 3G + aktualizacje krążą po necie... Jedyny problem, że laik może w prosty sposób uwalić jednostkę wykonując firmware update. :(

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Koledzy czy do wymiany żarnika w lampie trzeba ją wyjąć??

zanlazłem taki filmik w necie , ale wygląda to dość nieporadnie..

Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów ;)

Ok, ale trzeba odkręcić dokładnie te same śruby co na filmiku tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów ;)
Ok, ale trzeba odkręcić dokładnie te same śruby co na filmiku tak??

Tu masz wszystko opisane. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przesłać od siebie kodowanie klimatronika 3 strefy + 3G low. Zniknęły mi okienka które pokazywały się z boku ekranu na 3G w przypadku zmiany ustawień na klimatroniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mamy Google Maps to nie trzeba aktualizacji kupować? :decayed:

W zasadzie tak, ale do 3G i 3G + aktualizacje krążą po necie... Jedyny problem, że laik może w prosty sposób uwalić jednostkę wykonując firmware update. :(

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Koledzy czy do wymiany żarnika w lampie trzeba ją wyjąć??

zanlazłem taki filmik w necie , ale wygląda to dość nieporadnie..

Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów ;)

Oj nie wiem czy to do końca prawda. Google Maps to tylko zdjęcie sat. Mapa jest wgrywana oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak pisze Witek, na mapy Google Maps nakładają się drogi z aktualnej mapy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...