Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Może tutaj znajdziesz :grin:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286866-ramki-deski-rozdzielczej-piano-black/

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybyś miał do tego tą drugą część po lewej stronie licznika to zaraz to biorę...a wiesz jaki masz kod lakieru jak lakiernik Ci to piano malował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie mam ale wersja najczarniejszy z czarnych :) , znajomy lakieruje profesjonalnie motocykle taki miał i taki zrobiłem. Lakierowana czarna baza potem bezbarwny, po wyschnięciu zmatowane i tryśnięte jeszcze raz bezbarwnym także jest z czego polerować w razie co.Tej małej nie mam bo te ramkę kupiłem przez pomyłkę (rozmiar dziury nie ten) a polakierowałem wszystkie hurtowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podejdzie taki rozmiar felgi ?

Rozmiar: 8,5Jx18''

ET: 30

Otwór centrujący: 70,4/66,5

Rozstaw śrub: 5x112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70.4 i pierscien centrujacy na 66,5(6)?

Chyba tak nie jestem do końca pewien. Musze zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa wymiary felgi jak z A5, za wyjątkiem tego otworu centrującego i ET30 zamiast ET29. Powinna siedziec bez problemu taka felga bo 18" 8.5J od A5 wchodzą do A4 bez problemu nawet jak masz 1BE

w tym temacie zobacz sobie wypowiedź Mirona na pierwszej stronie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-temat-odnosnie-kol-do-b8/

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał do tego tą drugą część po lewej stronie licznika to zaraz to biorę...a wiesz jaki masz kod lakieru jak lakiernik Ci to piano malował?

mam drugą stronę ale w ori piano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sprawę bo jestem na etapie kompletowania gratów do tego aby założyć ramkę z A5 i obudowę licznika z A5 licznik już mam tylko mam problem z tą ramką do navi co dzwonię do kogoś i mi mierzy otwór wyświetlacza to podaje mi 14,5cm na ileś tam a ja mam u mnie 2G i mam aktualnie 15,3cm x 8,5cm czy ktoś ma może jakiś numer jaki powinna mieć ta ramka albo wie jak to poznać bo już nie mam sił dzwonić do każdego kto ma coś takiego wystawione...każda sugestia mile widziana...

Mam ori piano jutro ci podam nr.

Ori piano 8T1 857 186L C/C Gajos mówi 1565zł wym,150x88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał do tego tą drugą część po lewej stronie licznika to zaraz to biorę...a wiesz jaki masz kod lakieru jak lakiernik Ci to piano malował?

mam drugą stronę ale w ori piano
Dzięki Panowie za pomoc juz znalazłem taką jak potrzeba dziwne jest jedynie to ze przy 2g mam wyświetlacz 7"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic dziwnego ponieważ 2G HIGH i 3G HIGH mają ten sam rozmiar wyświetlacza różni się tylko rozdzielczością ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że wg rozpiski co podał Grzegorz 2G high i 3G low mają 6,5" a dopiero 3G high ma 7" zresztą nie ważne ramkę znalazłem teraz tylko czekam na paczkę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem ramkę z mojej A5 jakiemuś gościowi i jak mierzyliśmy to było to samo u mnie przy 2G i u niego przy 3G HIGH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mierzyłem swoją tak na szybko wyszło mi 155mm x 88mm tak mniej więcej +/- 2mm. Navi 2G High

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons czytasz czasem pw? :jerk:

On ma wzrok wybiórczy widzi i czyta to co chce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm często mam przepełnioną więc nie zawsze trafia wszystko do mnie a poza tym jakoś w tym nowym forum nie moge się odnależć są PW i jakieś rozmowy czy czat ciul wie co ? pisz jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...