Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie (odpukać) z zamkami jeszcze problemu nie było :) siłownik klapki, wymieniony

Edytowane przez proximpuh

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ledwo wymieniłem w lewych drzwiach (tył) i zaczął szwankować prawy :decayed:

Opublikowano

To u mnie jest odwrotnie - czasem przy tankowaniu klapka nie ma ochoty się otworzyć, pomaga off on centralnego na pilocie.

Opublikowano

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :wink:

Potrzebna wiązka PDC na przód............ktoś gdzieś?

Opublikowano

Jak znajdziesz jakieś źródło, to wołaj, bo też szukam. Ceny na Allegro wysokie... :whistling:

Opublikowano

U mnie tez silownik klapy wlewu paliwa trachniety :grin: dobre nawet nie wiedzialem...

Opublikowano

Jak znajdziesz jakieś źródło, to wołaj, bo też szukam. Ceny na Allegro wysokie... :whistling:

No właśnie mam ten sam problem że nawet jak coś jest to cena w kosmos, muszę popatrzeć i policzyć czy nie lepiej samemu złożyć

Opublikowano

a wiązka na przód jest taka sama jak na tył??

Opublikowano

a wiązka na przód jest taka sama jak na tył??

Nie inna

Opublikowano

ale czujniki chyba takie same

Opublikowano

czujniki są te same i podoba mi się Twoje myślenie :decayed:

Trochę roboty ale może da się przerobić tylną na przód

Edytowane przez andynl

Opublikowano

no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów :)

Opublikowano

no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów :)

Wiązka jest na PDC ewentualnie radar do tego (klaksony i inne pierdoły to inne wiązki), problem polega na innej kostce i innym ukształtowaniu samej wiązki, i jak jeszcze wymiana kostki to nie problem, to wywijanie całego okablowania do góry kołami bo bedzie 50zł taniej, chyba nie ma sensu

Swoja drogą proponuję poczytać na ten temat zanim zaczniesz dziwne rady dawać :facepalm:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

no ale tak na zdrowy rozum czym ona się może różnić od tylnej? halogenami, klaksonem i ewentualnie do homelinka ?? wiec w sumie wystarczy z tej co mamy i tej od tyłu zrobić wspólna i moze kostki zzmienić ale raczej pewnie i kostki te same bo maja sporo wolnych pinów :)

Tym że są inne kostki i inne długości przewodów samej wiązki oraz przewodów do czujników. Wiązkę można kupić za 200zł na przód.

Opublikowano

Czy miał ktoś problem z hamulcem postojowym ? choinka zawitała na desce rozdzielczej coś się spaliło :facepalm:

Opublikowano

Wiązkę można kupić za 200zł na przód.

Tyle to ja wiem, ale wedle mnie 2 stówki to trochę przegięcie

Opublikowano

Czy miał ktoś problem z hamulcem postojowym ? choinka zawitała na desce rozdzielczej coś się spaliło :facepalm:

sprawdze bezpieczniki w bagazniku po prawej stronie

u mnie kiedys byla dystkoteka i ikona hamulca przestala swiecic - okazalo sie, ze bezpiecznik sie wypial :)

i podepnij vaga, zobacz co slychac

Opublikowano

Za nową robioną wiązkę? jak sama kostka i piny trochę kosztują i kostki do czujników.

Opublikowano

Za nową robioną wiązkę? jak sama kostka i piny trochę kosztują i kostki do czujników.

A gdzie dają za 200zł nowe???? widziałem używki ORI po 200

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.