Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy na felgę 8,5 x 18 ET29 wejdzie opona 225/40 R18 czy musi być 245/40 ?

Chodzi o tą felgę

aq5kshhw.jpg

Jeżdżę na takim kole i mam 245/40 i ciężko mi sobie wyobrazić 225 na nim. Niestety na 245 przy et29 będzie delikatnie przodem wystawać, z tyłu idealnie. Generalnie jestem baaardzo zadowolony bo kupiłem w dobrej kasie a wygląda kozacko. Nie ma niestety tego koła w wersji 8J a to załatwiłoby sprawę.

Grzesiek - dzieki za pomoc. bez Ciebie bysmy tego nie ogarneli.

ok, to sprawa homelinka jest jasna.

jesli chodzi o klime - samochod jest ze stycznia 2010 roku. a klima zglasza sie tak:

Address 08: Auto HVAC (J255) Labels: Redir Fail!

Part No SW: 8T1 820 043 AG HW: 8T1 820 043 AG

Component: KLIMA 1 ZONE H08 0171

Revision: A0000000 Serial number: 01171220090639

Coding: 34200000

Shop #: WSC 06335 000 00000

VCID: 76E8E4863E9D2BAC

wymieniałem też u siebie panel klimy nieświadomy zamówiłem pierwszy w miarę pewny a okazało się że ważny jest soft jego wersja w twoim jest 0171 jeśli zmieniałeś getwey może być być za niski trzeba go podnieść do wersji w getweyu, u mnie po podniesieniu softu nie od razu zadziałało musiałem zakodować a że w klimie nie ma podpowiedzi zaznaczałem co było tylko możliwe i przyjęło kodowanie i udało się przywrócić wysuwające się informacje na MMI

aha więc to o to chodzi .. czyli jak ja zmieniłem mmi na 3g+ i pożniej pod to kupiłem nowy gateway za saloonu a klimatronik mam stary ale wlasnie nie wyswietla mi okienek...

czyli muszę podnieść soft klimatronika..??

bo kodowanie niestety nie chce mi przyjąć ?? :(

Mi kiedyś przez przypadek "udało" się wyłączyć w zielonym menu wyświetlanie okienek w klimatroniku. Nie pamiętam już w którym miejscu,ale odznaczyłem przypadkiem AC w którymś menu wewnętrznym zielonego menu. Może tam trzeba to uruchomić? :eusathink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi kiedyś przez przypadek "udało" się wyłączyć w zielonym menu wyświetlanie okienek w klimatroniku. Nie pamiętam już w którym miejscu,ale odznaczyłem przypadkiem AC w którymś menu wewnętrznym zielonego menu. Może tam trzeba to uruchomić?

wydaje mi sie, ze w zielonym menu mam wszystko ok. cardevicelist, carmenuoperation, carbusassigment itd poustawialem

Opublikowano

panowie potrzebuje rozpiske w a4 b8 Lift od jakiego pinu w czujniku deszczu światła idzie do sterownika zeby wszystko zadziałało czy tak sam jest jak w a4 b8 przedlift

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy na felgę 8,5 x 18 ET29 wejdzie opona 225/40 R18 czy musi być 245/40 ?

Chodzi o tą felgę

aq5kshhw.jpg

Jeżdżę na takim kole i mam 245/40 i ciężko mi sobie wyobrazić 225 na nim. Niestety na 245 przy et29 będzie delikatnie przodem wystawać, z tyłu idealnie. Generalnie jestem baaardzo zadowolony bo kupiłem w dobrej kasie a wygląda kozacko. Nie ma niestety tego koła w wersji 8J a to załatwiłoby sprawę.

Grzesiek - dzieki za pomoc. bez Ciebie bysmy tego nie ogarneli.

ok, to sprawa homelinka jest jasna.

jesli chodzi o klime - samochod jest ze stycznia 2010 roku. a klima zglasza sie tak:

Address 08: Auto HVAC (J255) Labels: Redir Fail!

Part No SW: 8T1 820 043 AG HW: 8T1 820 043 AG

Component: KLIMA 1 ZONE H08 0171

Revision: A0000000 Serial number: 01171220090639

Coding: 34200000

Shop #: WSC 06335 000 00000

VCID: 76E8E4863E9D2BAC

wymieniałem też u siebie panel klimy nieświadomy zamówiłem pierwszy w miarę pewny a okazało się że ważny jest soft jego wersja w twoim jest 0171 jeśli zmieniałeś getwey może być być za niski trzeba go podnieść do wersji w getweyu, u mnie po podniesieniu softu nie od razu zadziałało musiałem zakodować a że w klimie nie ma podpowiedzi zaznaczałem co było tylko możliwe i przyjęło kodowanie i udało się przywrócić wysuwające się informacje na MMI

aha więc to o to chodzi .. czyli jak ja zmieniłem mmi na 3g+ i pożniej pod to kupiłem nowy gateway za saloonu a klimatronik mam stary ale wlasnie nie wyswietla mi okienek...

czyli muszę podnieść soft klimatronika..??

bo kodowanie niestety nie chce mi przyjąć ?? :(

Mi kiedyś przez przypadek "udało" się wyłączyć w zielonym menu wyświetlanie okienek w klimatroniku. Nie pamiętam już w którym miejscu,ale odznaczyłem przypadkiem AC w którymś menu wewnętrznym zielonego menu. Może tam trzeba to uruchomić? :eusathink:

O taką odpowiedz mi chodziło, szkoda bo opona delikatnie szersza i parę stówek droższa. Masz może jakieś foto jak to na aucie wygląda ? Zależy mi żeby jak najbardziej felga wystawała i nie trzeba było dawać dystansów.

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

Opublikowano

Dystansu tutaj na pewno nie trzeba dawać ;)

<a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/0d5bd26300ffebdf"target="_blank"><img src="http://images69.fotosik.pl/1156/0d5bd26300ffebdfmed.jpg" border="0" alt="" /></a>

<a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/f1140892e5badb2e"target="_blank"><img src="http://images68.fotosik.pl/1156/f1140892e5badb2emed.jpg" border="0" alt="" /></a>

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

:naughty:

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

a widzisz czyli tak jak Grzesiu mówił :D :D

kuwa szkoda tylko ze mi vcd 12.12 nie chce tego przemielić...

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

a widzisz czyli tak jak Grzesiu mówił :D :D

kuwa szkoda tylko ze mi vcd 12.12 nie chce tego przemielić...

Ja to robiłem vcds 10.6 i lyknal bez problemu

Opublikowano

Panowie jak sie to demontuje ?

Lampka rejestracji lift led avant.

b8bzpkrp.jpg

Opublikowano

wtykasz śrubokręt w tę prostokatną otworę popychasz lampkę na prawo a następnie ciągniesz w dół :)

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Lepiej czyms plastikowym/teflonowym bo jak śrubokręt zjedzie to bedzie dziura :)

Opublikowano

walnąć wcześniej kielicha żeby się rączki nie telepały i nic nie zjedzie :wink:

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

a widzisz czyli tak jak Grzesiu mówił :D :D

kuwa szkoda tylko ze mi vcd 12.12 nie chce tego przemielić...

Ja to robiłem vcds 10.6 i lyknal bez problemu

kuźwa miałem 10.6 to mi wsio nie banglało i wymieniłem na 12.12 i teraz nie mam 10.6 szlag...

Opublikowano

mi sie kiedys udało takim kodowaniem ZROBIĆ

34180000 1 zone kodowanie wyswietlacza

ciekawostka - ruszyl ten klimatronik bez zmiany softu z takim kodowaniem. dzieki WRC!!!

a widzisz czyli tak jak Grzesiu mówił :D :D

kuwa szkoda tylko ze mi vcd 12.12 nie chce tego przemielić...

Ja to robiłem vcds 10.6 i lyknal bez problemu

kuźwa miałem 10.6 to mi wsio nie banglało i wymieniłem na 12.12 i teraz nie mam 10.6 szlag...

jeśli wersje softu w panelu i getweyu nie są kompatybilne nawet najlepszym kabelkiem niestety nic nie zrobisz po prostu nie przyjmuje kodowania

Opublikowano

i tu pewnie masz racje Goral. W tym przypadku akurat mialem szczescie i poszlo najlatwiej jak moglo - samym kodowaniem i na starym kablu

Opublikowano

aa no fakt tak też pewnie jest :) no to trzeba znaleźć magika od podnoszenia softu :D

bo sprawdzićnigdzie się nie da ktory jest kompatybilny z którym ?? :)

Opublikowano

W gatewayu chcesz podniesc soft?

Opublikowano

gate mam nowy z salonu :)

Opublikowano

aa no fakt tak też pewnie jest :) no to trzeba znaleźć magika od podnoszenia softu :D

bo sprawdzićnigdzie się nie da ktory jest kompatybilny z którym ?? :)

spróbuj zadzwonić do tej firmy telefon i adres podawałem wcześniej, może coś wiedzą na ten temat :wink:

Edytowane przez Góral65

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.