Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja innych pinów jak ori nie używam :) malikowi do A5 bankowo zamawiałem piny do MCE, bo mają po przeciwnej stronie to śmieszne prowadzenie. Jak jutro nie zapomnę, to w garażu cykne fote o co mi chodzi :)

Aha, dzięki. Pozostaje mi chyba dealera odwiedzić, tylko pewnie cena będzie :whistling:

Kup sobie na aledrogo najtansza wiazke drzwi i przekladaj piny

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja innych pinów jak ori nie używam :) malikowi do A5 bankowo zamawiałem piny do MCE, bo mają po przeciwnej stronie to śmieszne prowadzenie. Jak jutro nie zapomnę, to w garażu cykne fote o co mi chodzi :)

Aha, dzięki. Pozostaje mi chyba dealera odwiedzić, tylko pewnie cena będzie :whistling:

Kup sobie na aledrogo najtansza wiazke drzwi i przekladaj piny

Jadę zaraz na szrot i wyrwę jakąś wiązkę drzwi z passka i golfa i będę dłubał.

Rozumiem, że wszystkie sterowniki drzwi mają takie same kostki (piny) i niezależnie od wersji MCE 09 (u mnie jest 8k0907063M) obsłużą mi światełka ostrzegawcze i kałużowe?

Wystarczy tylko zakodować każdy sterownik drzwi z osobna bez ingerencji w MCE 09?

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

jeszcze jedna zagwozdka jaką mam:

to jest kodowanie mojego licznika:

a64ea64534abeabdmed.jpg

i pewne rzeczy mi się nie zgadzają albo czegoś nie rozumiem.

zakodowałem sobie test zegarów- odznaczone i działa o.k

dis active - było odznaczone działa o.k

lap timer nie odznaczony- nie dzała - czyli o.k

ale poniżej:

engine start note- nie odznaczone a komunikat przypominający o sprzęgle działa

shift sugestion- nie odznaczone a działa

MMI- nie odznaczone a jest i działa

Washer fluid - czy to od płynu spryskiwaczy? przy teście ( wciskam set na zegarach) na fisie ikonka się pokazuje ( nie wiem czy działa bo jeszcze nigdy płynu nie wypsikałem do końca)

o co w tym chodzi?

też tak mam, i to co odznczone działa(jest to zapisane chyba gdzieś inndziej).

Ba, jak zaznaczyłem płyn spryskiwaczy to zmieniły się kolory na fis...

posted from my mobile

Opublikowano

jeszcze jedna zagwozdka jaką mam:

to jest kodowanie mojego licznika:

a64ea64534abeabdmed.jpg

i pewne rzeczy mi się nie zgadzają albo czegoś nie rozumiem.

zakodowałem sobie test zegarów- odznaczone i działa o.k

dis active - było odznaczone działa o.k

lap timer nie odznaczony- nie dzała - czyli o.k

ale poniżej:

engine start note- nie odznaczone a komunikat przypominający o sprzęgle działa

shift sugestion- nie odznaczone a działa

MMI- nie odznaczone a jest i działa

Washer fluid - czy to od płynu spryskiwaczy? przy teście ( wciskam set na zegarach) na fisie ikonka się pokazuje ( nie wiem czy działa bo jeszcze nigdy płynu nie wypsikałem do końca)

o co w tym chodzi?

też tak mam, i to co odznczone działa(jest to zapisane chyba gdzieś inndziej).

Ba, jak zaznaczyłem płyn spryskiwaczy to zmieniły się kolory na fis...

posted from my mobile

No ciekawe, Już miałem chęć ten płyn zaznaczyć, to bym się zdziwił z tymi kolorami fis.

Trochę to mylące jest, Może ktoś to łopatologicznie wytłumaczy kiedyś.

Muszę sobie screeny robić przed każdą zmianą od oryginalnych kodowań na wszelki wypadek.

W takim razie nic nie ruszam

dzięki :hi:

Opublikowano

uwazajcie na kabelki VCDS :hi:

To znaczy, że kabelek jest nie teges i coś miesza?

Opublikowano

uwazajcie na kabelki VCDS :hi:

mój jak nie jest w stanie czegoś zrobić to error wyrzuci, ale nic nie zepsuł jak na razie. w Q7 2011 tempomat montowałem, to licznik i moduł kiery ogarnął fajnie. jak wszedłem w licznik, kodowanie zmieniał, ale już nie zapisał, wyrzucił error... dopiero u pumy odpaliło, ale wiadomo, kable ma inna liga jak mój klon.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dokładnie, lepiej niech ciągnie na 3,4

Im wyzszy bieg tym wiekszw sily dzialaja na sprzeglo i uklad napędowy takze ograniczenie momentu na pierwszych biegach nic nie da.Kazdy tuner wie jak wysoko mozna poprowadic NM w zaleznosci od obrotow i to jest najwazniejsze. W dieslu momen konczy sie przy 4500-5000 obr takze zbytne ograniczanie go dolem zeby ratowac sprzęgło wg mnie tez nie ma sensu.

Teoretycznie jest tak jak piszesz, ale jak przy pałujesz go parę razy od spodu sprzęgło nie wytrzyma. Załaduj pełne taczki i zobacz jak się pcha...
A w taczce masz jakies przelozenia? Raczej nie. Dodatkowo im wieksza predjosc tym wieksze opory toczenia itp. Uwierz mi ze na pierwszych biegach silnik i sprzeglo ma lżej niż przy przyspieszaniu np na 4 biegu od 1500obr do 5000obr
Opublikowano

uwazajcie na kabelki VCDS :hi:

co sie dzieje i ktore?

Opublikowano

Rozebrałem tapicerkę tylnych drzwi. Według schematu nie mogę się połapać pod który pin podłączyć lampki ostrzegawczą i dolną. Czy chodzi o tą mniejszą kostkę 16 pinów która wychodzi z dwoma kablami do przycisku opuszczania szyby?

sterownik to 8T0959795N

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

Rozebrałem tapicerkę tylnych drzwi. Według schematu nie mogę się połapać pod który pin podłączyć lampki ostrzegawczą i dolną. Czy chodzi o tą mniejszą kostkę 16 pinów która wychodzi z dwoma kablami do przycisku opuszczania szyby?

sterownik to 8T0959795N

Siemka. Panowie nie działa mi grzanie stołka kierowcy, pasażera grzeje aż miło nie pokazało żadnych błędów vagiem. Trenował ktoś taki przypadek?

Opublikowano

uwazajcie na kabelki VCDS :hi:

co sie dzieje i ktore?

Maja złe podpowiedzi a niektore sieja błedami po kodowaniach a ktore ? ............ tez chciałbym wiedzieć :decayed:

Opublikowano

uwazajcie na kabelki VCDS :hi:

co sie dzieje i ktore?

Maja złe podpowiedzi a niektore sieja błedami po kodowaniach a ktore ? ............ tez chciałbym wiedzieć :decayed:

myslisz, ze to kabelkiem jest spowodowane?? a moze jest to gdzies indziej zapisane(bordnetz tam tez widzialem ostrzezenie spryskiwaczy i klockow hamulcowych zaznaczone, ktore w liczniku sa odznaczone )??

Opublikowano

Maja złe podpowiedzi a niektore sieja błedami po kodowaniach a ktore ? ............ tez chciałbym wiedzieć :decayed:

Wiem,że jest taki temat w innym dziale, ale jaki poleciłbyś sprawdzony i w rozsądnych pieniądzach do domowego użytku, żeby ogarnąć kodowanie itp.?

Został mi z b7 VAG106,ale pewnie nim niewiele zrobię :kwasny:

Edytowane przez luck109

Opublikowano

Auto z 2015 ROKU to kabel powyzej 14.10

A czy w związku z tym klony to obsłużą,czy zostają tylko ori?

Opublikowano

Panowie gdzie w kujawsko pomorskim zdejmę ochronę komponentu poza aso ?

Opublikowano

Auto z 2015 ROKU to kabel powyzej 14.10

A czy w związku z tym klony to obsłużą,czy zostają tylko ori?

Na pewno obsluzy tylko trzeba szukac stabilnej wersji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.