Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK dzięki Piotr :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale malowali cała felge ??

Ehhhh cos czuje ze za pozno Ci to lakiernik zgubil bo chyba poszla do smieci :( ale poszukam dzis :)

Ano tak to jest, jak cos potrzeba to nie mozna znaleźć, jak jest zbędne to czlowiek sobie zęby o to wybije.

today is the day of your lucky day :D znalazłem :D

ale lakiernikowi powiedz niech nie wali w uja.. nie mogł ich zgubić one kuwa siedzą tak sztywno że ciężko je siłą zdjąć a jak mogły same spaść..

Nie mam pojęcia wydaje mi się że cała przynajmniej tak to wyglądało.

Opublikowano

Elektryczne zagłówki z A5 montował ktoś ??

Opublikowano

Cześć,

czy u was też występuje trzeszczenie uszczelek drzwi na wybojach? Kurde co z tym zrobić aby nie trzeszczało ? Nowe uszczelki, czymś posmarować? (efekt jak w autobusie ogórku...)

Opublikowano

Cześć,

czy u was też występuje trzeszczenie uszczelek drzwi na wybojach? Kurde co z tym zrobić aby nie trzeszczało ? Nowe uszczelki, czymś posmarować? (efekt jak w autobusie ogórku...)

Hej,

mam podobnie w drzwiach kierowcy. Jedyne drzwi najczęściej otwierane (jeżdżę sam). Zaczęło się po tym jak mi bok robili (ASO), schrzanili uszczelkę i byłem na wymianie. Wymienili na nową i dalej to samo. Jakby drzwi na zawiasach się poluzowały i na wybojach się poruszały góra-dół. Ale drzwi luzów nie mają, a dopasowane są idealnie. Najgorzej jest jak pada deszcz.

Wymiana nie wiele da (jak już wspomniałem zmieniali mi na nową).

Myślałem, żeby je przesmarować jakimś silikonem w spray'u (taki jak w zimę się pryska) co by tarcie zniwelować, ale że tutaj gdzie mieszkam to rarytas więc zamówiłem z netu i czekam. Nie wiem czy to coś pomoże ale zawsze to będą nasmarowane.

Opublikowano

listwy to 200-500 pln

ramka monitora to jaka NAVI była?

navi to chyba 3g high

A możesz sprawdzić? Jak 3G low to chętnie wezmę;)

Opublikowano

listwy to 200-500 pln

ramka monitora to jaka NAVI była?

navi to chyba 3g high

A możesz sprawdzić? Jak 3G low to chętnie wezmę ;)

3g h

Opublikowano

Ponad 4% rożnicy w średnicy w stosunku do homologowanych kół.

Opublikowano

Cześć,

czy u was też występuje trzeszczenie uszczelek drzwi na wybojach? Kurde co z tym zrobić aby nie trzeszczało ? Nowe uszczelki, czymś posmarować? (efekt jak w autobusie ogórku...)

........................

Myślałem, żeby je przesmarować jakimś silikonem w spray'u (taki jak w zimę się pryska) co by tarcie zniwelować, ale że tutaj gdzie mieszkam to rarytas więc zamówiłem z netu i czekam. Nie wiem czy to coś pomoże ale zawsze to będą nasmarowane.

Jak przetestujesz ten sylikon to daj znać jakie rezultaty... U mnie też drzwi kierowcy się odzywają

Opublikowano

Miałem podobnie w A6. Silikon pomaga, ale tylko na jakiś czas i często trzeba powtarzać zabieg.

Opublikowano

Panowie czy w B8 2013r. w przednich nadkolach są też powkładane te pier...gąbki/pianki, tak jak w B6 przez które błotniki gniją?

Opublikowano

Nie ma tam żadnych gąbek/Pianek

Opublikowano

Dzięki. ;)

Opublikowano

panowie zapamiętajcie:

- gąbki to żyjące organizmy morskie

- pianki to produkt polimerowy

Opublikowano

To jak nazwac jezykiem mniej fizoloficznym to cos w nadkolach ??

Opublikowano

To jak nazwac jezykiem mniej fizoloficznym to cos w nadkolach ??

po prostu gąbka :)

Opublikowano

Pany, mam wene na zakupy. Nie liczac kosztow przesylki. Czy oplaca sie to kupic? Szloby to do oklejenia/malonia na czarno i tak...

http://www.ebay.com/itm/2013-2014-2015-AUDI-S4-SEDAN-FRONT-GRILLE-GENUINE-FACTORY-OEM-8K0853651-/252266811069?hash=item3abc460ebd:g:vuMAAOSwKtlWprcV&vxp=mtr

Opublikowano

To jak nazwac jezykiem mniej fizoloficznym to cos w nadkolach ??

po prostu gąbka :)

No wlasnie nie, bo gabka to organizm zyjacy w wodzie. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.