Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szukam kogos z Gliwic ? :)

Cześć Grzesiek w piątek mój kolega jedzie na Kraków po drodze są gliwice

Edytowane przez adel-max

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Opublikowano

Jak ściągnąć dekor koło lekarka???

Opublikowano

Lewarka ?? Wyjmujesz ramke mieszek i Szarpiesz do gory mocno siedzi :)

Opublikowano

Chyba że chodzi o dekor przy tunelu to musisz wyjąć cały tunel bo jest od spodu na wkrety.


Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Tylko żarówki tam były


A teraz ja pytam :) :

Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ?

Opublikowano

Chyba że chodzi o dekor przy tunelu to musisz wyjąć cały tunel bo jest od spodu na wkrety.

Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Tylko żarówki tam były

A teraz ja pytam :) :

Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ?

Występowała. Z resztą, przy automacie, to dopiero nabiera sensu.

Opublikowano

Chyba że chodzi o dekor przy tunelu to musisz wyjąć cały tunel bo jest od spodu na wkrety.

Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Tylko żarówki tam były

A teraz ja pytam :) :

Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ?

Występowała. Z resztą, przy automacie, to dopiero nabiera sensu.

Ja używam cały czas w manualu i nie widze w tym nic bezsensownego ;)

Opublikowano

Ja też używam. :)

Opublikowano

Chyba że chodzi o dekor przy tunelu to musisz wyjąć cały tunel bo jest od spodu na wkrety.

Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Tylko żarówki tam były

A teraz ja pytam :) :

Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ?

Tak chodzi mi o ten na tunelu, muszę go polakierować lub odkleić

Mamy jakąś instrukcję jak to rozebrać?

Opublikowano

Dzial techniczny sie klania

Opublikowano

Dzial techniczny sie klania

Człowiek już ślepy!!!

Już mam +

Opublikowano

Panowie szukam kogos z Gliwic ? :)

Cześć Grzesiek w piątek mój kolega jedzie na Kraków po drodze są gliwice

ok dzieki temat juz załatwiony :)

Opublikowano

Chyba że chodzi o dekor przy tunelu to musisz wyjąć cały tunel bo jest od spodu na wkrety.

Czy oświetlenie drzwi (biała + czerwona lampka) występowały w ledzie? Jeżeli tak to jakie numerki są?

Tylko żarówki tam były

A teraz ja pytam :) :

Czy w naszych A4 z skrzynią automatyczną występowała funkcja AutoHold ?

Auto z automatem bez Auto Hold to straszna męczarnia.

W autach z USA za to praktycznie to nie występuje.

Opublikowano

Auto Hold to wybrałem na moje pierwsze rezanie ;-) Jest 1AT, sterownik kodowanie łyka, przycisk w drodze.

Zabawnie będzie, bo max co do tej pory ogarniałem przy autach to wymiana radia i lampy w B5 ;-) No ale od czegoś trzeba zacząć, bo plany mam ambitne. Byle mnie nie przerosło.

Ej, mogę sobie nowy GATEWAY podpiąć na chwilę w celu sprawdzenia czy w ogóle działa i żeby go VCDSem zeskanować? Nie popsuje mi nic, poza paroma błędami do skasowania?

Opublikowano

To są nowe kola. Cena wg.m. OK.

Opublikowano

Kolej juz chyba ze 3 komplet wystawia takich kół. Raz z zimowkami, raz z latem. Ciekawe ktory serwis w niemczech sprzedaje nowe auta bez kół ;-)

Opublikowano

To są nowe kola. Cena wg.m. OK.

Jedna z opon uszkodzona ( ochrona rantu felgi )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.