Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Groblewski więcej nie daje, kiedyś za starych czasów można było wyciągnać do 15 oczek ale nowa polityka w firmie i nie ma za bardzo mozliwości.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pytanie : czy taka poduszka airbag okrągła pasuje do b8 - 4L0880201AN

poduszka wg ETKI pasuje do Q7 2011-2015

Do takiej kiery

http://allegro.pl/kierownica-audi-q7-lift-sline-air-bag-poduszka-kpl-i6068094174.html

Tak pochodzi od q7 lift , po co robią te różnice w airbag ? kształt taki sam jak w a4 a nie pasuje , sama kierownica pasuje na kolumnę
Opublikowano

Groblewski więcej nie daje, kiedyś za starych czasów można było wyciągnać do 15 oczek ale nowa polityka w firmie i nie ma za bardzo mozliwości.

aha ok w takim razie zostaje moje 10% dziekuje za odp pozdrawiam

Opublikowano

Witam posiada tu ktos wiecej niz 10%znizki na czesci aso??

15-18%

Opublikowano

Bo chciałbml ledy pod tablice kupic audi na swieta :P oto taki zestawik

4G0 943 021 lampki

8K0 052 110 przejsciówka

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Oni daja wszystkim 10% czy trzeba o to sie ubiegac? :D

Opublikowano

Oni daja wszystkim 10% czy trzeba o to sie ubiegac? :D

ubiegac:P przynajmniej było tak w moim przypadku :)

Opublikowano

Ehh, a moglem zaoszczedzic z 70zl :grin:

Opublikowano

no jasne jak mozna cos byc do przodu to czemu nie skorzystac


Bo chciałbml ledy pod tablice kupic audi na swieta :P oto taki zestawik

4G0 943 021 lampki

8K0 052 110 przejsciówka

ok temat juz zamkniety graty zamówione dzieki za pomoc

Opublikowano

Czy do sedana bez skladanych tylnych siedzen podejda siedzenia skladane ? Co trzeba ewentualnie wymienic ?

Opublikowano

Panowie, ma ktoś numer VAG tego ulepszonego korka od wlewu płynu do spryskiwaczy? Szukam tego ale coś nie mogę znaleźć a siedzę w ASO na wymianie oleju to bym sobie zmienil od razu

(Ulepszony w sensie taki który się sam nie zamyka)

Opublikowano

Panowie, ma ktoś numer VAG tego ulepszonego korka od wlewu płynu do spryskiwaczy? Szukam tego ale coś nie mogę znaleźć a siedzę w ASO na wymianie oleju to bym sobie zmienil od razu

(Ulepszony w sensie taki który się sam nie zamyka)

3Q0955455

Opublikowano

podziekowal :thankyou2:

Opublikowano

Po wizycie u mechanika (wymiana rozrządu, więc zdejmowany był przedni pas) zauważyłem, że klakson ma inny dźwięk - jakby dużo wyższy.

W ETCE znalazłem, że występują dwa - wysoko- i nisko-tonowy. Czy one są montowane jednocześnie w jednym aucie?

Sq1d1yn.png

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Jeden z prawej strony belki, drugi z lewej. Albo nie zapieli kostki albo ja urwali przy zdejmowaniu pasa przedniego

Opublikowano

Ok, dzięki. Myślałem, że jest tylko jeden i coś w nim strzeliło.

Swoją drogą nie spotkałem się chyba jeszcze, żeby w aucie były montowane dwa klaksony :rolleyes:

Opublikowano

Panowie przekładka ramek black i relingów na chrom to skomplikowana sprawa ? :wink:

Opublikowano

Od kiedy pamietam w audi sa montowane dwa klaksony o roznych czestotliwosciach. Juz chyba w pierwszych a4 b5 byly

Opublikowano

Od kiedy pamietam w audi sa montowane dwa klaksony o roznych czestotliwosciach. Juz chyba w pierwszych a4 b5 byly

tak zgadza sie :wink:

Opublikowano

Od kiedy pamietam w audi sa montowane dwa klaksony o roznych czestotliwosciach. Juz chyba w pierwszych a4 b5 byly

tak zgadza sie :wink:

a po co 2 klaksony??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.