Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiero wczoraj ją przywlekłem nie mam jeszcze żadnych fotek. Najpierw muszę zarejestrować i opłacić potem będę focił [emoji14] dzisiaj byłem zapytać o OC AC i wstępnie mi wyliczyli 3300zł masakra

No i co wreszcie kupiłeś Gib

tąpniete z LG g3

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam Panowie,

mam prosbe, bo nie mam obecnie dostepu do etki/elsy - mozecie mi sprawdzic gdzie znajduja sie czujniki

Intake Air Temp. Sensor (G42)

Engine Coolant Temp Sensor on Radiator Outlet (G83)

dla 3.0 TDI CAPA/CCWA

bede wdzieczny - z gory dziekuje

G83 znalazłem a G42 jakoś nie mogę

G83png_ssaqxas.png

Opublikowano

dziekuje, sam teraz szukam i nie moge namierzyc
G83 na byc na wyjsciu z chlodnicy, a jest przy silniku :wink:

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

wymieniałem w swoim audi filtr paliwa i jest plastikowa osłona której w połowie brakuje, jest połamana ktoś wie gdzie mogę taką znaleźć?

Opublikowano

Dopiero wczoraj ją przywlekłem nie mam jeszcze żadnych fotek. Najpierw muszę zarejestrować i opłacić potem będę focił :P dzisiaj byłem zapytać o OC AC i wstępnie mi wyliczyli 3300zł masakra

ja płace wiecej za 2009r. w PZU...
Opublikowano

Jakiś kosmos. Ja w czerwcu zapłaciłem mniej za rok młodsze auto

Zobaczymy ile mi w tym roku wylicza

Opublikowano

Podobno teraz szaleją ceny ubezpieczeń. W zeszłym roku za 10 rok 2400 płaciłem za pakiet. Niektórzy i 8 tys chcieli.

Opublikowano

ja w tamtym roku płaciłem za ac z oc 4,4 tys :(

Opublikowano

Ja w BRE ubezpieczenia płace 2250zl full pakiet 2008r

Opublikowano

Ja w warcie mam full pakiet (łącznie z dodatkowym od kradzieży, szyb,opony), wszystko na serwis za 3100 zł.

Opublikowano

tylko ze ja dodam man tylko 40% znizki :( na AC

Opublikowano

Mi praktycznie wszyscy wyliczali stawki na poziomie 6-9 tys.

Jedyna sensowna oferta to Liberty, z rabatem 20% od agenta wyszło 3.8k. Bez udziału własnego, naprawy w ASO, assistance premium.

Dodam, że nie mam zniżek - wręcz przeciwnie, miałem szkodę na koncie.

Opublikowano

Jakiś kosmos. Ja w czerwcu zapłaciłem mniej za rok młodsze auto
Zobaczymy ile mi w tym roku wylicza

A na ile miałeś wycenioną jeśli można wiedzieć ? mi przy tej kwocie wycenili na 88tyś można to jeszcze podnieść ale wtedy składka też w górę idzie. Pakiet full OC AC NNW Assistance Premium na eutope itd.


Obstawiałem 2800-2900 na tamto b8 płaciłem 2400zł za full i ubezpieczona na 64tyś a tutaj jakaś masakra

Opublikowano

jak wymienic ten maly joystic w 3G?

Opublikowano

Ja w zeszłym roku Hestia 2008 rok za pakiet z wszystkim co możliwe, ochrony zniżek, szkody, utraty wartosci etc 1999 zl a w tym roku 2600 ... poszło w górę i nijak nie dało się taniej już.

Opublikowano

Jakiś kosmos. Ja w czerwcu zapłaciłem mniej za rok młodsze auto

Zobaczymy ile mi w tym roku wylicza

A na ile miałeś wycenioną jeśli można wiedzieć ? mi przy tej kwocie wycenili na 88tyś można to jeszcze podnieść ale wtedy składka też w górę idzie. Pakiet full OC AC NNW Assistance Premium na eutope itd.

Obstawiałem 2800-2900 na tamto b8 płaciłem 2400zł za full i ubezpieczona na 64tyś a tutaj jakaś masakra

az sobie wyciagnalem ta polise - Generali - OC,AC,NWW, ASSISTANCE, + SZYBY (i jeszcze jakies OC w zyciu prywatnym) - 2704,88pln przy wycenie samochodu na kwote 137 043pln. za pare dni bede pisal zeby mi babka przygotowala nowa oferte bo ubezpieczenie sie konczy z konce maja - zobaczymy co teraz wyliczy.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

az sobie wyciagnalem ta polise - Generali - OC,AC,NWW, ASSISTANCE, + SZYBY (i jeszcze jakies OC w zyciu prywatnym) - 2704,88pln przy wycenie samochodu na kwote 137 043pln. za pare dni bede pisal zeby mi babka przygotowala nowa oferte bo ubezpieczenie sie konczy z konce maja - zobaczymy co teraz wyliczy.

Obawiam się że będzie sporooo drożej ;/

Panowie ma ktoś etke ? potrzebowałbym numer amorów przód i tył 1BE sachs 2012 avant Quattro 177PS

Opublikowano

jak wymienic ten maly joystic w 3G?

jest na wcisk :)

zarabiscie,myslalem,ze bedzie trzeba wszystko wyciagac

da rade nr czesci? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.