Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale Ty masz automat, który trzyma

Nie, to nie automat tak trzyma, tylko hamulce. Przecież potrafię rozróżnić ;) I tak jak jest napisane na stronie Audi - trzyma tylko przez chwilę, a potem odpuszcza.

To widocznie tak to działa. I gitara.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale Ty masz automat, który trzyma

Nie, to nie automat tak trzyma, tylko hamulce. Przecież potrafię rozróżnić ;) I tak jak jest napisane na stronie Audi - trzyma tylko przez chwilę, a potem odpuszcza.

W vw jest taki system ruszania pod górkę ze po zwolnieniu hamulca trzyma jeszcze 4 sekund i idzie nawet czas na vagu ustawić. I to była chyba w seri od 2011 w każdym aucie

Może to o to chodzi

Opublikowano

No dobra a jest na to jakis kod wyposazenie albo jak mozna sprawdzic ze to sie ma :) oprocz wjezdzania na gorki :P

Opublikowano

3200 za wymianę rozrządu z częściami i robotą w ASO w B8, CGLC 2.0TDI to dużo/mało, jak mówicie?

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Ja u siebie mam Multitronic i jest dokładnie tak samo. Np. przy wyjeżdżaniu z garażu podziemnego mogę się zatrzymać na podjeździe i auto nie zjedzie mi do tyłu. Ale na mniejszych pochyłach hamulce puszczają od razu.

[edit]

System zachowuje się dokładnie tak jak jest to opisane tutaj: https://www.audi.co.uk/glossary/h/hill-start-assist.html(wrzucone przez komoornik).

No ale Ty masz automat, który trzyma.

Po za tym, co to byłby za system, który działa na górce 10% a na 15 już nie.

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Jak mam zweryfikować czy to powód? Niecale 2msc temu wymienilem zaciski przód i tył na komplet 345/330.
Sprawdź czy masz ciepłe heble/fele po jeździe.

tylko nie sprawdź czasem tarczy :naughty:

Standardowe ciepło.
Opublikowano

3200 za wymianę rozrządu z częściami i robotą w ASO w B8, CGLC 2.0TDI to dużo/mało, jak mówicie?

3200 za wymianę rozrządu na pasku? Sporo.

Opublikowano

No ale Ty masz automat, który trzyma

Nie, to nie automat tak trzyma, tylko hamulce. Przecież potrafię rozróżnić ;) I tak jak jest napisane na stronie Audi - trzyma tylko przez chwilę, a potem odpuszcza.

W vw jest taki system ruszania pod górkę ze po zwolnieniu hamulca trzyma jeszcze 4 sekund i idzie nawet czas na vagu ustawić. I to była chyba w seri od 2011 w każdym aucie

Może to o to chodzi

To u mnie jest dłużej..... Do czasu ruszenia.

Opublikowano

Cześć, Potrzebował bym pod maską podłączyć zasilanie plus i minus które pojawia się po zapłonie. Jakiś pomysł skąd mógłbym to zabrać? Im bliżej silnika tym lepiej :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Znajdzie się ktoś w Warszawie aby porównać obraz z fabrycznej kamery cofania? Najlepiej na 3G+

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Panowie widać u was lekki zarys poduszki pasażera na desce?

Opublikowano

Panowie widać u was lekki zarys poduszki pasażera na desce?

U mnie nie widać, ale w niektórych lekki zarys jest widoczny, niewiem czy to w przypadku dzwona i włożenia regerenowanego kokpitu?

Opublikowano

U mnie tez nie widac ..

Opublikowano

Dekory piano komplet na sprzedaż ktoś szuka ??? w deske bez napisu . info 881 367 996

Opublikowano

Dekory piano komplet na sprzedaż ktoś szuka ??? w deske bez napisu . info 881 367 996

jakies fotki na priv mozna?

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanko, mam w mmi soft BNav_EU_P0054_D1 czyli jak chcę zaktualizować soft to wrzucam teraz K0206 ?

I jak już wgram soft K0257 i będę chciał aktywować nową mapkę to na kartę wrzucam folder FSC i metainfo2 i naciskam te same guziki co do aktualizacji softu?

z góry dzięki

Opublikowano

Panowie widać u was lekki zarys poduszki pasażera na desce?

U mnie nie widać, ale w niektórych lekki zarys jest widoczny, niewiem czy to w przypadku dzwona i włożenia regerenowanego kokpitu?

wydaje mi sie ze jest to spowodowane nasłonecznieniem auta, nie wiem moze się mylę. Trzeba dobrze się przypatrzyć jak słońce świeci.

Opublikowano

Ile są warte przedliftowe lampy ledowe do Avanta?

W ładnym stanie, bez uszkodzeń. Z wtyczkami i fragmentami przewodów.

Opublikowano

Ile są warte przedliftowe lampy ledowe do Avanta?

W ładnym stanie, bez uszkodzeń. Z wtyczkami i fragmentami przewodów.

tył ? Bardzo mało, tego jest opór i nikt tego nie kupuje.

Opublikowano

A co allegro sie popsulo :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.