Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie.. zlokalizowanym w koncu ciekawe zjawisko u mnie..

https://youtu.be/gXZafmLC9Zo

Myslicie ze takie dzwieki to norma? Czy juz umiera?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

tak, normalna sprawa :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ściągał ktoś klamkę zewnętrzna drzwi pasażera ? Jak odkrecam śrubę pod zaslepka jest opór i dalej nie idzie jak ja ściągnąć ?

Opublikowano

Ściągał ktoś klamkę zewnętrzna drzwi pasażera ? Jak odkrecam śrubę pod zaslepka jest opór i dalej nie idzie jak ja ściągnąć ?

Popchnij tą śrubę po odkręceniu, a najlepiej popchnij obok.

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano

Panowie, mam na sprzedaż wtrysk z a4 b8 3.0 tdi 2008-2009r do regeneracji, za ile wystawic go?

Opublikowano

Panowie, mam na sprzedaż wtrysk z a4 b8 3.0 tdi 2008-2009r do regeneracji, za ile wystawic go?

Wyrzuc na śmietnik jesli piezoelektryka padla
Opublikowano

Witam ma ktoś może kogoś kto by pomalował dekory w piano i ramkę licznika

Opublikowano

To ta pierwsza krotka oslona progu. Kup to w aso. Kosztuje chyba kolo 35 zl.

dzięki, kupiłem w aso

Opublikowano

Panowie, jaka jest max bezpieczne temperatura oleju?

Opublikowano

Panowie, mam na sprzedaż wtrysk z a4 b8 3.0 tdi 2008-2009r do regeneracji, za ile wystawic go?

Wyrzuc na śmietnik jesli piezoelektryka padla

tzn? normalnie działał tylko trzeba go wyczyścić czy coś

Opublikowano

Jezeli chodzi tylko o sama końcówkę rozpylacza to do ogarniecia ponoc. Jezeli zaś piezo się zapieklo to amen.

Opublikowano

Panowie, jaka jest max bezpieczne temperatura oleju?

do 120st

Opublikowano

Hmm.. w 3.0 tdi również? Jadac po torze dochodzilo do 128 stopni.. nawet na seryjnym programie...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

myslalem, ze pytasz o droge.

to sa troche wysokie temp oleju wg mnie, ale z tego co juz kiedys rozmawialem z madrymi glowami, tak poprostu ma byc :)

Opublikowano

Na jakiej oliwie jezdzisz?

Opublikowano

i-olej-kujawski-z-pierwszego-tloczenia-1

Opublikowano

i-olej-kujawski-z-pierwszego-tloczenia-1

Taka bida w lajkonikolandii, że na oleju z frytkownicy jezdzicie?? [emoji1]
Opublikowano

bo on podobno wytrzymuje z 300stopni - przynajmniej na patelni :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Nic się generalnie z silnikiem strasznego nie dzieje przy 128stC oleju, ale przy takiej częstej jeździe trzeba go częściej wymieniać, nawet po 5k. olej degraduje sie tym szybciej im większe temperatury pracy osiąga.

Opublikowano

Cześć,

gdzieś szukam i nie mogę znaleźć,

jakie są nr nakładek na pedały hamulca, gazu i podstopnicy (do automatu) do a4b8 od RS?

ps. a może ma ktoś do sprzedania?

ps2. http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-audi-a4-a5-s4-s5-rs4-rs5-i6517466853.html- TO MOŻE BYĆ CHIŃCZYK?

z góry dzięki.

Edytowane przez mlody020

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.