Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zwykla 4 ramienna, nie podgrzewana, nie s-line... :D Reszta byla albo S-line, albo jakies super wypasione pomodzone.. nawigacje tez z B6/B7 polecialy, dwa RNS-E.. a u mnie zwyczajnie nie bylo nic do zawiniecia na szybko.. :P

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mówisz że wsiedli chwycili za kirę i powiedzieli nie nie to nie to .... haha albo sprawdzili przebieg i powiedzieli nie nie po przelocie 300+ nie bierzemy i ojeba*** b6 które stało obok z przebiegiem 150tyś :)

:grin::naughty::polew:

Opublikowano

Ja mam u siebie trójramienną i tak rozkminiam nad tą ściętą. . . trochę szkoda mi kasy (i szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania)

tylko, żeby nie wyszło tak, że przerobie swoją zapłacę z 700pln i będzie wiocha, więc nie będzie wyjścia i będzie trzeba kupic drugą, wiec cały interes wyjdzie prawie 2,8 k. . .

a co ciekawe w konfiguratorze w ASO nowa kiera ścięta stoi za 1290 lub 1650 (ogrzewana)

Ja osobiście nie chciałbym jakiejś spawanej kierownicy.

Za swoją wyłożyłam 1000 + 500 poduszka. Stara sprzedałem kompletną za 700. Czyli ori cięta kierownica sline w super stanie wyszła mnie tylko 100 więcej niż taka przeróbka o której piszesz.

A za nową to troche chyba przesadzileś z tą ceną :/ nie wiem skąd masz takie info. ale cena nowej powala :(

Cena podana na podstawie konfiguratora (czyli przy zakupie nowego samochodu), natomiast ile kosztuje tak "luzem" kierownica ścięta w ASO to nie wiem nie pytałem.

ale to co piszesz, żeby sprzedać swoją z poduchą to całkiem dobra opcja (tylko żeby znalazł się chętny)

A jeszcze jedna kwestia, ori kierownica do naszych B8 podchodzi od A5,A6 (czy tylko A5) i kolejna sprawa czy w kierownicy poliftowej będzie chodziła multifunkcja ?

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Motorpol za samą kierownicę bez poduchy podaje 2785 PLN brutto

Szukasz takiej która z lewej strony MF ma przycisk MODE a z prawej NAV np. 8K0419091CN

I MF działa bez problemu.

Opublikowano

Pany 3.0TDI przedlift w automacie. Jakie tam skrzynie można spotkać - S-tronic czy tiptronic ? A może obie? Ma ktoś wiedze w temacie?

Opublikowano

obie, s-tronic z przed lifta raczej srednio sie nadaje na mody..

Opublikowano

obie, s-tronic z przed lifta raczej srednio sie nadaje na mody..

Dzięki, czy zatem łatwo rozróżnić tipa od s-tronic? W sensie czy są wizualne róznice np w lewarku zmiany biegów etc?

Pytam bo mam wrażenie, że handlarze sami nie wiedzą co sprzedają :)

Edytowane przez turzol

Opublikowano

s-tronic jest 7 biegowy.. mozna rozroznic po kodach wyposazenia.. poszukaj w necie, bylo to gdzies..

Opublikowano

Wizualnie to raczej nie. Tip i s-tronic miały inną liczbę przełożeń.



Cena podana na podstawie konfiguratora (czyli przy zakupie nowego samochodu), natomiast ile kosztuje tak "luzem" kierownica ścięta w ASO to nie wiem nie pytałem.
ale to co piszesz, żeby sprzedać swoją z poduchą to całkiem dobra opcja (tylko żeby znalazł się chętny)
A jeszcze jedna kwestia, ori kierownica do naszych B8 podchodzi od A5,A6 (czy tylko A5) i kolejna sprawa czy w kierownicy poliftowej będzie chodziła multifunkcja ?

Zobacz co firma evo3000 udostępniła na swoim profilu na fb.
15138437_1838030089803298_37535625069191
Opublikowano

turzol w dziale o skrzyniach masz temat o rodzajach skrzyń jakie bym montowane...

Opublikowano

Wizualnie to raczej nie. Tip i s-tronic miały inną liczbę przełożeń.

Cena podana na podstawie konfiguratora (czyli przy zakupie nowego samochodu), natomiast ile kosztuje tak "luzem" kierownica ścięta w ASO to nie wiem nie pytałem.

ale to co piszesz, żeby sprzedać swoją z poduchą to całkiem dobra opcja (tylko żeby znalazł się chętny)

A jeszcze jedna kwestia, ori kierownica do naszych B8 podchodzi od A5,A6 (czy tylko A5) i kolejna sprawa czy w kierownicy poliftowej będzie chodziła multifunkcja ?

Zobacz co firma evo3000 udostępniła na swoim profilu na fb.

15138437_1838030089803298_37535625069191

Hmm, całkiem dobrze to wygląda. Ciekawe jakie materiały użyte do wykończenia.

Opublikowano

Pytanie do użytkowników 2.0TDI...jaka oliwą zalewacie silnik?

Ja zostawiam w ASO na wymianie razem z Motul X-Clean+ 8100 5W-30 i panowie robią co do nich należy B)

Opublikowano

Walczę z poziomowaniem w nieskrętnych xenonach na sterowniki poliftowym (mc9) - udało się komuś to zrobić?

Opublikowano

Walczę z poziomowaniem w nieskrętnych xenonach na sterowniki poliftowym (mc9) - udało się komuś to zrobić?

Wszystko się komunikuje między sobą?

Jakie błędy?

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Zostało mi tylko to, no i pewnie coś z kodowaniem.

Na Fis wywala mi ciągle:

Komunikat headlight range control defective

01312 - Powertrain Data Bus

004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 213
Mileage: 181166 km
Time Indication: 0
Date: 2016.10.12
Time: 18:27:59
Opublikowano

Zostało mi tylko to, no i pewnie coś z kodowaniem.

Na Fis wywala mi ciągle:

Komunikat headlight range control defective

01312 - Powertrain Data Bus

004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 213
Mileage: 181166 km
Time Indication: 0
Date: 2016.10.12
Time: 18:27:59

Nie zrobisz nastaw, bo coś jest nie tak z sygnałem. Coś źle podłączone, albo sterownik uwalony. Nie wiem co konkretnie może być. Obie lampy nie poziomują się? Czy tylko jedna?

01312 - Powertrain Data Bus: Wadliwy możliwe Objawy
  • Awaria Indicator Light (MIL) ON
  • Immobilizer Komunikacja zablokowany / Uruchom silnik zablokowany
Możliwe przyczyny
  • Okablowanie magistrali i / lub złącza (y) uszkodzony
  • Moduł (y) kontroli uszkodzony
Możliwe rozwiązania
  • Sprawdź magistrali Okablowanie i / lub Connector (s)
  • Sprawdź Control Module (e)

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Ja raczej celuje że coś jest źle zakodowane...

Opublikowano

Panowie, czy tylny dyfuzor zderzaka da sie okleić folią? Mam taką jakąś niby porządną, tylko nie wiem czy na takiej chropawej powierzchni będzie się trzymać.

Opublikowano

Marcin,

jaka to folia ?

Jaka struktura dyfuzora ... wrzuć fotki jak moźesz .

Opublikowano

Marcin,

jaka to folia ?

Jaka struktura dyfuzora ... wrzuć fotki jak moźesz .

Dyfuzor to standard od 3.0 tdi a folie znajde jutro i fam znac. Dzieki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.