Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmieniają soft i tyle wujaszka pytali się o to czy ma program zrobiony ale powiedział ze nie i o tym koniec tematu. Dostał kartkę z którą ma jeździć i okazać w razie kontroli i pomiaru emisji spalin

I jak jego wrażenia?

Ja dostałem list, żeby się umówić, jakiś czas temu i tak właśnie się zastanawiam, jechać czy jeszcze poczekać na opinie.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Silnik pracuje jakby trochę również. Spalanie zostało takie jak było także jest chyba lepiej

Opublikowano

Stop VW. Proces zbiorowy przeciwko audi rusza na przełomie stycznia i lutego. Przeciwko VW juz poszedl zbiorowy pozew w tamtym roku. Ja tam sie dopisałem do pozwu. W stanach zapłacili każdemu po 1000 baksów. W Europie nic.

Opublikowano

U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem..

Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno.

Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.

Opublikowano

U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem..

Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno.

Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.

Jakie kodowanie masz na myśli?
Opublikowano

Jakie kodowanie masz na myśli?

VCDS

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

To normalka jak ci diagnosta puscił wszystko z automatu :hi:

co innego jak wchodzi recznie w sam sterownik silnika

Opublikowano

W ASO to trzeba uważać, mi kiedyś tak porobili ze klimatronik nie wyświetlał żadnych opcji. Oczywiście poprawili to pozniej.

W ASO to trzeba uważać, mi kiedyś tak porobili ze klimatronik nie wyświetlał żadnych opcji. Oczywiście poprawili to pozniej.

Opublikowano

Łee, to pindole. Jak mi wywalą wszystko co sam dorzuciłem, to będę potem dwa dni siedział i kodował. O neonach z tyłu nie wspomnę.

Opublikowano

Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego.

Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.

Opublikowano

Przecież ta akcja serwisowa zwykłemu userowi nie może przynieść nic dobrego.

Chętnie bym zobaczył wyniki na hamowni, żeby pomiary wyszły bardziej eko pewnie zdławili silnik.

Ktoś pisał, że nie zmieniła się moc silnika po akcji. Ja w to nie wierze, dlaczego od poczatku Koncern VW nie wprowadził poprawek?

Dlaczego wypłacili odrazu w USA każdemu po 1000$ odszkodowania? Zeby nie płacić potężnych odszkodowań. Niestety Sąd w USA i tak nałożył na nich wysoką karę. Niestety w Europie nikomu nie zaproponowali nawet połowy tego co hamburgerom. Ciekawe jak sie sprawa zakończy w Polsce.

Opublikowano

Jutro (jak dobrze pójdzie) dam update w sprawie tej akcji serwisowej i ew. zmian mocy silników po tym zabiegu ;)

Opublikowano

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.
Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Opublikowano

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

do quattro łańcuchy . . . co się na tym świecie wyprawia. . . :kox: , a tak na poważnie

Ja też musiałem kupić, bo są państwa w UE, że są albo obowiązkowe albo na niektórych trasach należy je mieć. Jutro podam Ci jakie mam ja, ale nie są to ori audi, ale mają jakąś tam homologację czy coś (ps. jeszcze nigdy ich nie założyłem, choć rok temu jak jechaliśmy w 3 Doliny to stała policja i auta z napędem na ośkę zatrzymywała i kazała zakładać łańcuchy, a wszyscy co mieli na 4 łapy mogli jechać dalej, fakt faktem, że opad śniegu był tak duży, że przez noc spadło coś koło metra śniegu. . . bo rozumiem że pod kątem wyjazdów w góry chcesz kupić łańcuchy? )

Opublikowano

Panowie ktos moze łańcuchy na kola r18 kupowal?

Ori z Audi 400 euro na 4 kola.. lekkie przegiecie chyba..

Polecicie cos?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

do quattro łańcuchy . . . co się na tym świecie wyprawia. . . :kox: , a tak na poważnie

Ja też musiałem kupić, bo są państwa w UE, że są albo obowiązkowe albo na niektórych trasach należy je mieć. Jutro podam Ci jakie mam ja, ale nie są to ori audi, ale mają jakąś tam homologację czy coś (ps. jeszcze nigdy ich nie założyłem, choć rok temu jak jechaliśmy w 3 Doliny to stała policja i auta z napędem na ośkę zatrzymywała i kazała zakładać łańcuchy, a wszyscy co mieli na 4 łapy mogli jechać dalej, fakt faktem, że opad śniegu był tak duży, że przez noc spadło coś koło metra śniegu. . . bo rozumiem że pod kątem wyjazdów w góry chcesz kupić łańcuchy? )

Hej, tak wyjazd w Alpy.. wiadomo ze to kwestia przepisow itp.. generalnie szukam czegos co się samo naciaga i nie zniszczy mi felg 18.. daj znac co tam masz :)
Opublikowano

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.

Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Siłą mnie na remapę będą musieli zaciągnąć :decayed:

Opublikowano

Panowie

Jak to jest w końcu w wypłatą szkody w polisy czy to AC czy to OC po zmianie opon na niehomologowane 245/23R19 ?

Opublikowano

Jak ktoś ma zrobiony program to i tak wgrają "czyśćioszka" i przywracają serie.

Zmiany w sofcie to głównie zmiana kąta wtrysku i dawki. Czyli auto jest słabsze

Siłą mnie na remapę będą musieli zaciągnąć :decayed:

Ta akcja to jest przymusowa czy kto chce to się zgłasza i jedzie?

Ciekawe co jeśli ktoś serwisuje w ASO i np. podczas wymiany rozrządu podepną auto i wgrają nowy soft?

Jak to wygląda?

Opublikowano

No myślę, że przy serwisie w ASO to na 99% wgrają. W liście do mnie napisali, że zrobią to właśnie przy następnym serwisie, albo mogę się umówić wcześniej jak chcę. A czy obowiązkowe? Z czasem pewnie tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.