Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie piasta wyszła bez problemu. Ale łożysko ze zwrotnicy nie chciało zejść za szlaka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopy jak ktos z Wro jest to wpadajxie na spota [emoji14] bede przejazdem i chetnie poznam kolegow :) zabralem RLa to mozemy cos pomkerzyc jak macie miejscowke tam :))

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

St4yKool bardzo chętnie, ale jestem po drugiej stronie kałuży do końca miesiąca :(
Może innym razem w przyszłości :)

Opublikowano

Czy  lusterka zewnętrzne z A4 allroada pasują do B8 polifcie ?

Opublikowano

Pasują ale są większe

Opublikowano

Wyglądają na takie same      LUSTERKO PRAWE 14 PINÓW AUDI A4 ALLROAD 8K0 B8   LUSTERKO PRAWE 14 PINÓW AUDI A4 ALLROAD 8K0 B8

Edytowane przez marda16

Opublikowano

W allroad są większe takie jak w przedlifcie do 2009r potem były już mniejsze (po małym lifcie) a allroad ma cały czas takie same (większe) każde pasuje do każdego P&P

Opublikowano
6 minut temu, Gibons napisał:

W allroad są większe takie jak w przedlifcie do 2009r potem były już mniejsze (po małym lifcie) a allroad ma cały czas takie same (większe) każde pasuje do każdego P&P

te co na zdjęciu gość ma zdjęte z allroada 

Opublikowano

Zgadza się mogą być z allroada poliftowego lub przed liftowego lub zwykłej b8 do max 2009r bo tak jak Ci tłumaczę takie były w tych samochodach. Normalnie w polifcie zwykłym nie allroad masz mniejsze lusterko. takie samo jak w b8 przed liftem np 2011r

Opublikowano

Czy ktoś wymieniał podsufitke z panoramą na czarną? Może się ktoś orientuje czy da się podmienić sam materiał z panoramy z bialego na czarny bez demontażu całego stelażu?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Pucek napisał:

Czy ktoś wymieniał podsufitke z panoramą na czarną? Może się ktoś orientuje czy da się podmienić sam materiał z panoramy z bialego na czarny bez demontażu całego stelażu?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Hmm jakiego stelaża?

Odkręcasz podsufitkę i wymieniasz na jaką chcesz. . . jakieś 20 min roboty . . .

aaa dobra zatrybiłem, mówisz o rolecie panoramy? Z tego co pamiętam, to trzeba trochę rozbierać tej panoramy, żeby wyjąć roletę 

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Jak masz panorame to jest jeszcze do wymiany roletka która zasłania dach od środka.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Pucek napisał:

Jak masz panorame to jest jeszcze do wymiany roletka która zasłania dach od środka.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, dlatego Ci piszę, że trzeba zdjąć całą podsufitkę i przy panoramie kilka śrub odkręcić, żeby zdemontować roletę.  Raczej obstawiam, że samego materiału nie wyjmiesz bez demontażu całej rolety. 

Zresztą jak Ci nie spieszno to w tym tygodniu będę u siebie rozbierał podsufitkę (zapchany jeden odpływ) to zobaczę dokładnie jak to tam siedzi. 

Opublikowano

Ok, będę wdzieczny :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie były wersje B8 z nawiewami w bocznych słupkach?

FywHsya.jpg

Opublikowano

To są słupki od a6 c7 z nawiewami , raczej nie będą pasowaly do a4 b8 ale mogę sie mylić , może spasują 

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Listwy s-line też nie są od b8

Opublikowano

komplet ze zdjęcia nie jest też z a6 c7 :wink:, obstawiam q7 :D

Opublikowano

Nie jestem w stanie znalesc zamiennika dla piasty 8K0407613B FAGa...  dla lozyska 4H0498625A jest FAG 713 6109 00, ale piast FAG chyba nie produkuje... :|

Opublikowano
18 minut temu, st4yKool napisał:

"ale piast FAG chyba nie produkuje... :|"

Tylko nie mów tego kolegom, którzy pokupowali Faga z piastami. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.