Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z jednej strony czy z obu?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, mlody020 napisał:

Uszanowanko,

Pany macie jakiś patent aby sprawdzić w jakim stanie są poduszki amorków (to górne mocowanie), coś mi stuka z przodu w zawieszeniu, i nie bardzo idzie zlokalizować co. (Na przeglądzie powiedzieli, że zawieszenie jest ok. . .)

stawiam na koncowke drazka

Opublikowano

Puka z obu (bardziej od strony pasażera, mniej od kierowcy ale to takie odczucia z kabiny). Końcówki niby sprawdzone i ponoć ok... (jeszcze zmienię diagnostę )

Opublikowano

ja dzisiaj byłem u mechanika bo też mi coś postukuje. Sam też obstawiałem amor albo poduche górną, okazało się że prawa końcówka drążka ma luzy.

Opublikowano
W dniu 20.03.2015 o 00:28, mumen napisał:

Druga sprawa to nie mogę załadować map Google Earth, zasięg z karty w slocie SIM jest, dostęp do internetu jest, pojawia si napis na dole Google i zaczyna się zakolorowywać, ale nie chce dojść do końca i po przejściu do wyświetlania trasy wyskakuje komunikat: Niewystarczająca ilość danych w pamięci. Zmiana Google Earth na mapę standardową.

@mumen jak sobie poradziłeś z tym problemem? Bo ma to samo :kwasny:

 google earth.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ma ktoś link do ori lampek led rejestracji w dobrej cenie i takich żeby mi błędami nie waliło. 

Te moje świecą za mocno i nie podoba mi się to.

http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichen-Upgrade-Set-8K0052110-A4-A5-Q5-/263119985061?epid=1039906320&hash=item3d432c59a5:g:wrYAAOSwGotWtJ1q

Opublikowano
4 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ma ktoś link do ori lampek led rejestracji w dobrej cenie i takich żeby mi błędami nie waliło. 

Te moje świecą za mocno i nie podoba mi się to.

A jakie masz założone ? Poka jakąś fote.

Opublikowano

Mefjo, zakładałeś temat z B8?

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

 

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

A jakie masz założone ? Poka jakąś fote.

ja mam takie

http://allegro.pl/podswietlenie-led-osram-10w-audi-a4-b8-a5-q5-tt-a7-i6984122617.html

świeci to mega mono, jak choinka w Boże Narodzenie :/

Opublikowano
9 godzin temu, TOM3K napisał:

to cena kichowata 35E + wysyłka 14 to razem prawie 210zł

 

8K0052110 podobno w ASO można to kupić za 180zł 

Opublikowano

Wystawilem piekny komplet  rotorow w dziale z felgami.

moze ktos chce sie wymienic na ciekawe fanty do B8 ?

Opublikowano
to cena kichowata 35E + wysyłka 14 to razem prawie 210zł
 
8K0052110 podobno w ASO można to kupić za 180zł 
Jak chcesz to Ci mogę to zamówić i wysłać w piątek bo będę w Polsce

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
32 minuty temu, Wojtek_A4 napisał:

Wystawilem piekny komplet  rotorow w dziale z felgami.

moze ktos chce sie wymienic na ciekawe fanty do B8 ?

a jaki to rozmiar

Opublikowano
5 minut temu, barca8585 napisał:

a jaki to rozmiar

Juz wszystko dopisuje.  Ori A4 B8 19x8,5 et43

Opublikowano

Jeżeli chodzi o podświetlenie rejestracji to tylko ori lampki z polifta. :wink:

 

Opublikowano
14 godzin temu, mlody020 napisał:

Puka z obu (bardziej od strony pasażera, mniej od kierowcy ale to takie odczucia z kabiny). Końcówki niby sprawdzone i ponoć ok... (jeszcze zmienię diagnostę )

sprawdź sobie tuleje stabilizatora, też miałem delikatne puknięcia na garbach/dziurach a z zawieszeniem było wszystko ok, tuleje miały otwór większy o 2 mm od nowych do tego były już "zmęczone" a jak samochód stał na kołach to było widać że tuleja nie przylegała już do stabilizatora, w zasadzie kawałek gumy wytrzymał 8 lat i 230 kkm, po wymianie ucichło.

Edytowane przez zabiello

Opublikowano
2 godziny temu, Pucek napisał:

Jeżeli chodzi o podświetlenie rejestracji to tylko ori lampki z polifta. :wink:

 

a masz nr OEM? ktoś kiedyś pisał że ze Skody to jest to samo tyle że tańsze.

 

To jest ten nr OEM 4G0943021 ???

http://allegro.pl/lampka-tablicy-4g0943021-audi-a3-a6-led-nowa-org-i6729720854.html

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
a masz nr OEM? ktoś kiedyś pisał że ze Skody to jest to samo tyle że tańsze.
 
To jest ten nr OEM 4G0943021 ???
http://allegro.pl/lampka-tablicy-4g0943021-audi-a3-a6-led-nowa-org-i6729720854.html
Dokladnie tak :)

Pamietaj że wtyczki też są inne.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, Pucek napisał:

Dokladnie tak :)

Pamietaj że wtyczki też są inne.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

to co mam z tymi wtyczkami zrobić ? błędu mi nie wywali jak kupię te z polifta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.